Strona głównaRTV/AGDIle zarabia przedstawiciel Thermomix? Zarobki

Ile zarabia przedstawiciel Thermomix? Zarobki

W Polsce nie bardzo lubimy mówić o zarobkach, a pieniądze stanowią temat tabu. Pamiętasz ten nieprzyjemny moment, kiedy przy stole wigilijnym wujkowie i babcia zaczęli pytać: ile ty zarabiasz? I zapadła cisza. Powiedzieć, czy nie powiedzieć? Co ich to obchodzi. Jeszcze pomyślą, że mogłam lepsze prezenty kupić. I zacznie się gadanie i szeptanie i wymiana spojrzeń. Spokojnie, nie jesteś jedyną osobą, która to przeżyła lub była świadkiem podobnej sytuacji.

Dlaczego nie lubimy mówić o pieniądzach, ale chcemy wiedzieć, ile zarabiają inni? Specjaliści twierdzą, że po prostu sobie nie ufamy, tylko nie bierz tego do siebie, nie ufamy sobie jako naród. Jesteśmy ciekawi, jak żyje ktoś inny, ale po co innym wiedzieć, ile to my zarabiamy? To podejście nie zmieni się prawdopodobnie jeszcze przez wiele lat. Nie mówiąc o zarobkach, tworzymy bezpieczną bańkę, w której żyje się bardzo przyjemnie. Nie chcemy się odsłaniać z sielskiej peleryny i wystawiać na ocenę innych.

Oczywiście to, co napisałam nie jest regułą. Niektórzy nie mają problemu z tym, żeby opowiadać o swoich zarobkach, przecież to element, który jest potwierdzeniem ich ciężkiej pracy. Szczególnie pozytywnie odbierane jest, kiedy osoba pracująca w zawodzie, który nas interesuje, bez skrępowania mówi o tym, jak wygląda praca. Teraz jeden z najpopularniejszych zawodów to przedstawiciel Thermomixa. Ten kuchenny sprzęt rozchodzi się jak świeże bułeczki i każdy chce go mieć. Dużo Thermomixów to dużo przedstawicieli… i duże wynagrodzenie? 

Sprawdźmy, ile można zarobić, sprzedając Thermomix. Jak myślicie, ile zarabia przedstawiciel Thermomix?

Zobacz opinie o Thermomixie

Ile zarabia przedstawiciel Thermomix? Forum wyjaśnia

Naprawdę wiele osób jest ciekawych tego, ile zarabia przedstawiciel Thermomix. Na forum można znaleźć coraz to nowe dyskusje na temat “przedstawiciel Thermomix zarobki”, ale tworzone są one przez dociekliwych klientów, a nie przez pracowników, którzy chcą się z nami podzielić informacją o tym, ile można zarobić, sprzedając Thermomix.

Wpisując w wyszukiwarkę “przedstawiciel Thermomix zarobki forum” znajdziemy przede wszystkim informację o tym, że zarobki omawiane są z kandydatem na to stanowisko podczas spotkania rekrutacyjnego. Widać, że firma dba o to, żeby nie można było się tak łatwo dowiedzieć, ile można zarobić, sprzedając Thermomix. Ciekawe, czy mają coś do ukrycia. W końcu w dzisiejszych czasach oczekuje się od firm transparentności i tego, by jawnie podawały informacje o zarobkach.

Na szczęście, na forum znajdziemy też bardziej życzliwe osoby, które opowiadają, ile zarabia przedstawiciel Thermomix. Dwa lata temu pojawił się komentarz, w którym kandydat podał informację o pewnym programie – sprzedając 4 Thermomixy w ciągu 2,5 miesiąca, można zarobić 2200 zł i dostać urządzenie na własność. Przyznać trzeba, że ta kwota nie powala, ale obecnie stawki na pewno są wyższe. 

Większość pracowników na pytanie, ile można zarobić jako przedstawiciel Thermomix, odpowiada, że nawet 11 tysięcy złotych! Prowizje od sprzedaży są spore, a przecież sam Thermomix jest drogim urządzeniem. Niektórzy podają, że za jeden sprzedany sprzęt kuchenny można dostać około 550 zł.  Wynagrodzenie przedstawiciela Thermomix ma charakter prowizyjny. Jeśli chcesz zarobić dużo, to musisz być dyspozycyjny i umawiać wiele spotkań z klientami, tylko to może się przełożyć na  zwiększenie sprzedaży i większą wypłatę.

Teraz już wiesz, na jakie zarobki możesz liczyć jako przedstawiciel Thermomix. W rozwiązaniu tej zagadki pomogły nam odpowiedzi na forum. Odpowiedź na pytanie, ile zarabia przedstawiciel Thermomix? nie jest taka jednoznaczna, wszystko zależy bowiem od liczby sprzedanych sztuk. Zanim skuszą cię zarobki, zastanów się, czy masz cechy, które pozwolą ci być wzorowym przedstawicielem – podstawą jest dobra organizacja czasu i komunikatywność.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne