Strona głównaNajciekawszeKlaudia Kamińska - kiedy walczy? Podajemy wzrost, wagę i wiek zawodniczki

Klaudia Kamińska – kiedy walczy? Podajemy wzrost, wagę i wiek zawodniczki

Kolejną z postaci występujących na gali Prime Show MMA jest Klaudia Kamińska. Wiele osób dopytuje o to, czym się zajmuje. Klaudia Kamińska na Instagramie cieszy się dużą popularnością. Zdradzamy ciekawe informacje na temat Klaudii Kamińskiej? Kto to taki i czym się zajmuje. Dowiedz się więcej!

Klaudia Kamińska – instagram

Klaudia Kamińska na Instagramie ma 102 000 obserwujących. Na jej profilu pojawiły się
materiały promujące galę Prime Show MMA, sesje fotograficzne oraz zdjęcia z dawnych czasów, czy Klaudię Kamińską w ciąży. Nie każdy wie, że Klaudię Kamińską poza Instagramem możemy zobaczyć na TikToku, gdzie jej filmy zdobywają tysiące wyświetleń.

Klaudia Kamińska – kto to?

Wiele emocji budzi ostatnimi czasy postać Klaudii Kamińskiej. Kto to taki i czym zdobyła popularność? Klaudia Kamińska jest influenserką i modelką. W wolnych chwilach lubi imprezować, słuchać muzyki i grać w piłkę. Popularność zdobyła głównie dzięki kontaktom z lordem Kruszwilem i Kamerzystą. Klaudia Kamińska przed kamerami przyznała się do romansu z Kamerzystą w czasie, gdy miał on inną partnerkę. 

Klaudia Kamińska – wiek, waga i wzrost

Klaudia Kamińska zawalczy w oktagonie już 19 lutego podczas Prime Show MMA. Jej przeciwniczką będzie Wiola Kotelecka. Obie zawodniczki różni wzrost i waga. Klaudia Kamińska mierzy 173 cm wzrostu i waży 51 kg.  Zawodniczka MMA ma obecnie 21 lat.

Warto poznać także informacje o Wioli Koteleckiej – wagę, wzrost, skąd jest i kiedy walczy.

Klaudia Kamińska w ciąży?

Wbrew obiegowej opinii Klaudia Kamińska w ciąży aktualnie nie jest. Jak sama przyznała na konferencji Prime Show MMA na Instagramie dodała nieaktualne zdjęcia ze swojej sesji. Klaudia Kamińska w ciąży była wiele miesięcy wcześniej. Możemy więc być pewni, że zawodniczka jest zdolna do walki i zdążyła dojść do wyjściowej formy po urodzeniu dziecka.

Klaudia Kamińska a ojciec dziecka – kto nim jest?

W internecie narosło wiele teorii na temat Klaudii Kamińskiej i ojca dziecka. Kto nim jest? Wiemy, że Klaudia Kamińska spała z kamerzystą, ale zdementowała plotki mówiące, że to on jest ojcem dziecka. W przypadku Klaudii Kamińskiej ojciec dziecka nie jest ujawniany na Instagramie i w mediach. Nie wiemy kto jest tatą córeczki Klaudii, ale wiele wskazuje na to, że zawodniczka Prime Show MMA będzie wychowywała ją w pojedynkę.

Pozostaje tylko czekać na walkę, bo pojedynki kobiet są emocjonujące i zacięte. Z całą pewnością będzie to ciekawe widowisko.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne