Strona głównaCelebryciProjekt Genzie - wszyscy uczestnicy

Projekt Genzie – wszyscy uczestnicy

Czego Friz nie dotknie, to zamienia się w złoto. Tak było z Ekipą, płytą, lodami i projektem Twoje 5 Minut, który pozwolił na stworzenie Genzie. Ekipa Friza nie nagrywa już wspólnie, każdy zamieszkał też w osobnym domu, naturalnie więc cała uwaga skupia się teraz na Genzie. Sam Wiśniewski mówi nawet, że jego nowy projekt bardzo przypomina mu początki Ekipy. Nie można jednak powiedzieć, że oba te domy youtuberów działają na tej samej zasadzie.

Ekipa Friza swój początek wzięła z szalonego pomysłu Karola Wiśniewskiego, który chciał zarabiać, tworząc content na YouTubie. Wszystko zaczęło się od 3 przyjaciół – Friza, Tromby i Wujka Łukiego. Później pojawili się nowi domownicy, ale wszystkich łączyło to, że znali się wcześniej i bardzo się lubili. Ekipa sukcesywnie się powiększała, a każdy z ekipowiczów angażował do projektu swoją drugą połówkę i dzięki temu mogliśmy na monitorach oglądać Wersow, Marcysię, Murcix, Fusialkę i Paulinę. Ostatecznie w skład Ekipy wchodziło aż 12 osób.

Projekt Genzie – członkowie Twoje 5 Minut

Projekt Genzie to jedno, ale wszystko zaczęło się od Twoje 5 Minut. Członkowie Genzie (a przynajmniej ich część) brali wcześniej udział właśnie w tym programie.

W Twoje 5 Minut uczestnicy zmierzyli się w pojedynku o to, kto jest najlepszym influencerem. Dlaczego tyle osób zdecydowało się na udział w internetowym show? Na pewno oglądali wcześniej Friza i jego Ekipę. Każdy z nich marzył o sukcesie, który odniósł król polskiego YouTuba, a taki projekt to idealna szansa na rozkręcenie kariery i budowanie swojej marki osobistej. Aż żal nie skorzystać.

Nagrodą w Twoje 5 Minut był długoletni kontrakt i udział w projekcie Genzie, który miał trwać rok. Członkowie Genzie mieli iść w ślady Ekipy i nagrywać daily – skoro raz się to sprawdziło, to dlaczego nie powtórzyć tego znowu, prawda?

13 uczestników Twoje 5 Minut codziennie rywalizowało ze sobą w konkurencjach związanych ze światem influencerskim – wyzwania dotyczyły tworzenia zdjęć, nagrywania vlogów, TikToków i przejmowania roli lidera. Każdy mógł się sprawdzić na wielu płaszczyznach. Do samego końca Twoje 5 Minut Friz obiecywał, że wygrają 2 osoby, jednak jak to mówią… spodziewaj się niespodziewanego.

Finał programu Twoje 5 Minut ukazał się na YouTubie 14 listopada 2021 roku, a znaleźli się w nim Bartek Kubicki, Hania Puchalska, Faustyna Fugińska i Patryk Kosakiewicz. Uczestnicy do samego końca byli trzymani w niepewności, aż w końcu okazało się, że nowi członkowie Genzie to Hania, Bartek i Faustyna! 

Projekt Genzie – kim są uczestnicy?

Uczestnicy projektu Genzie to też osoby z zewnątrz, kim są? Kolejni członkowie Genzie to para influencerów Wiktoria Bochnak (Kartoni) oraz Patryk Baran (Mortalcio)… ale to nie wszystko. Po kilku dniach do projektu dołączył Bartek Laskowski, chłopak Hani. I oto wszyscy uczestnicy projektu Genzie!

Sprawdźmy teraz, kim są członkowie Genzie. Oto poszczególni uczestnicy projektu Genzie:

  • Faustyna Fugińska – to wygadana blondynka, która przed dołączeniem do Genzie, mieszkała i studiowała w Warszawie. Fausti, bo tak mówią na nią znajomi, pracowała w branży filmowej, a biorąc udział w programie, myślała o tym, że chciałaby coś zmienić w swoim życiu. Marzenia się spełniają 🙂 To właśnie ona została pierwszą wygraną programu Twoje 5 Minut, a Friz docenił ją za to, że dobrze się jej słucha i potrafi nawiązać kontakt z widzami.
  • Hanna Puchalska – ma 23 lata i pochodzi z Białegostoku. Przed dołączeniem do projektu zajmowała się prowadzeniem swoich profili w mediach społecznościowych, a fani doceniali szczególnie jej twórczość na TikToku. Co ciekawe, dziewczyna studiowała budownictwo i myślała, że to właśnie z tym będzie wiązać swoją przyszłość. Na początku Friz nie był przekonany do Hani, bo cięty język i zabójcza szczerość nie zawsze działały na jej korzyść.
  • Bartek Kubicki – od początku był on faworytem Friza, Wujka Łukiego i widzów! Jak widać, instynkt nikogo nie zawiódł – to właśnie dla Bartka złamane zostały zasady programu i został trzecim wygranym Twoje 5 Minut. Chłopak, który pochodzi z Kielc, 4 czerwca skończył 22 lata. Widzowie docenili jego poczucie humoru i to, że nawet chamski żart potrafi powiedzieć tak, żeby nikt nie ma mu tego za złe (tak jak ten o rozporku Friza, pamiętacie?).
  • Wiktoria Bochnak (Kartoni) – dziewczyna ma 22 lata i już od dawna rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych. Kiedy znani byli już wszyscy uczestnicy projektu Genzie, to podejrzewano, że Wiktoria i Patryk będą pełnić funkcję podobną do Friza i Wersow w Ekipie, ale szybko okazało się, że członkowie Genzie to grupa znajomych, która traktuje każdego na równi. W domu ekipy razem z Kartoni i Mortalciem mieszka też ich pies, Gengar!
  • Patryk Baran (Mortalcio) – chłopak w lipcu tego roku skończył 23 lata. Patryk mieszkał wcześniej w Anglii, ale często wracał do Polski. Walczył już na 2 galach Fame MMA, więc wydać, że interesują go sporty walki. Patryk i Wiktoria od początku swojego związku chętnie pokazywali się wspólnie na swoich profilach w mediach społecznościowych, dlatego nie mieli problemu z tym, żeby wziąć udział w tak medialnym projekcie.
  • Bartek Laskowski – dołączył do projektu Genzie jako ostatni, ale uczestnicy od razu go polubili. Niestety inaczej było w przypadku internautów. Fani wytykali Frizowi, że do Genzie powinien dołączyć ktoś z Twoje 5 Minut, a nie chłopak Hani, który nie brał udziału w konkursie. Ostatecznie widzowie przekonali się do 25-latka i polubili jego poczucie humoru.

Widzowie docenili zarówno Friza, jak i całą Ekipę za daily, naturalną atmosferę i przyjacielskie relacje. Karol Wiśniewski chcąc po raz kolejny zaskoczyć fanów, zdecydował się stworzyć nowy dom youtuberów i stwierdził, że to świetna okazja, by znowu podgrzać atmosferę na polskim YouTube. Którzy uczestnicy Genzie to wasi ulubieńcy? Dajcie znać!

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne