Strona głównaOff-topicSoroko - waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Soroko – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Soroko wywołuje wiele emocji, mimo że jest on postacią enigmatyczną. Zawodnik MMA podbił serca publiczności ze względu na charyzmę oraz wolę walki i kontrowersyjne wywiady, które na platformie YouTube osiągnęły milionowe wyświetlenia. Jak przyznaje Soroko ma on kryminalną przeszłość i w rozwiązywaniu problemów raczej nie przebiera w środkach. Sprawdź najważniejsze fakty o Soroko, za co siedział, czy ma dziewczynę i jakimi dysponuje warunkami fizycznymi.

Soroko – kto to jest?

Wiele osób pyta o Adama Soroko. Kto to jest i dlaczego znalazł się w oktagonie. Wywiad z Soroko podczas gali The War 3 stał się prawdziwym hitem internetu. Zawodnik w mocnym słowach zwraca się w nim do publiczności, by która reaguje żywiołowo na jego brutalny faul, po którym został zdyskwalifowany w walce z Szachtą. Zachowanie przyczyniło się do jego przegranej w finale turnieju walk na gołe pięści. Mimo że przegrał 50 tysięcy, to właśnie gala The War dała mu sławę i pozwoliła pokazać się szerszemu gronu entuzjastów sportów walki. Po jego apelu fani postanowili wesprzeć Soroko. Zbiórka pieniędzy dla zawodnika była zorganizowana dla jego nowo narodzonego syna.

Coraz większa liczba osób pyta o Soroko. Kim jest i gdzie się urodził. Adam Soroko pochodzi z Olsztyna z osiedla Zatorze. W młodości trenował karate kyokushin i od wielu lat aktywnie uprawia sporty walki. W The War pokazał się jako postać barwna, unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

Prime Show MMA z Soroko – kim jest jego przeciwniki?

Wiele o walce możemy przeczytać o Soroko na Instagramie lub wpisując frazę Soroko na Wykopie. Z całą pewnością jego postać stała się polem do licznych dyskusji w internecie. Gala Prime MMA, która odbędzie się 19 lutego o godzinie 20:00 dodatkowo podniesie popuarność Soroko. Kim jest więc jego rywal? W sobotnim starciu olszytnianin stanie w szranki ze Stiflerem znanym z Warsaw Shore. Można stwierdzić, że Soroko uchodzi za faworyta w tym pojedynku, ponieważ jest wyższy i cięższy niż jego przeciwnik. 

Dowiedz się więcej na temat Stiflera – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy? 

Soroko – waga, wzrost i wiek

Jeśli chodzi o Soroko ma on 30 lat i jest pięć lat młodszy od Stiflera. Zawodnik mierzy 2m wzrostu i waży 97 kg. Takie warunki fizyczne stanowią świetne predyspozycje do uprawiania sportów walki, które w połączeniu z jego charakterem tworzą mieszankę wybuchową.

Soroko – za co siedział?

Na temat postaci Soroko na wykopie możemy przeczytać wiele skrajnych opinii. Użytkownicy komentują jego życiorys. Nie milkną echa na temat kryminalnej przeszłości Soroko. Za co siedział były karateka? Jak sam przyznaje spędził w więzieniu 10 lat. Przyczyną odsiadki były napady. Najprawdopodobniej Soroko również handlował narkotykami. Sportowiec wyszedł na wolność w 2021 roku. Od tamtej pory aktywnie uprawia sport i występuje w oktagonie. 

Soroko – zbiórka pieniędzy od fanów

Fanów zawodnika MMA zasmuciła wiadomość o jego przegranej w finale gali The War 3. Wiązała się ona z tym, że nie wygra on 50 000 zł, czyli nagrody głównej. W wywiadzie po finale zawodnik nie krył rozczarowania. Fani wzięli na poważnie apel Soroko. Zbiórka zorganizowana dla jego nowo narodzonego syna miała być rekompensatą za przegraną. Sportowiec w wywiadzie poprosił o 5 000 zł. Cała suma została zebrana na portalu zrzutka.pl.

Soroko – dziewczyna

Znamy wybrankę Soroko – kto to taki? Nie jest tajemnicą jak nazywa się partnerka Soroko. Dziewczyna, a aktualnie narzeczona ma na imię Klaudia. Na temat ślubu jeszcze nic nie wiadomo, natomiast wiele może się zmienić biorąc pod uwagę rosnącą popularność sportowca. Wiemy także, że Soroko z dziewczyną spodziewają się syna. 

Portale społecznościowe, czyli Soroko na Instagramie

W sieci możemy się dowiedzieć wiele na temat Soroko na wykopie i portalach sportowych. Co celebryta udostępnia na swoim profilu Instagram i jak możemy go znaleźć? Soroko na Instagramie możemy znaleźć pod hasłem soroko_adam. Dla sportowca stworzono także kilka fanklubów, do których można dołączyć. Zachęcamy, aby śledzić losy tego zawodnika. Z całą pewnością jego walka ze Stiflerem będzie pełna emocji i nieoczywistych zwrotów akcji.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne