Strona głównaOff-topicStifler - waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Stifler – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Większość z nas kojarzy Stiflera z American Pie. Postać szybko stała się rozpoznawalna i zaczęła inspirować osoby z całego świata. Polski Stifler nazywa się Damian Zduńczyk i podobnie jak serialowy bohater jest barwną postacią, która wzbudza kontrowersję. Sprawdź kiedy walczy Stifler, kto to jest i co warto o nim wiedzieć. Zdradzamy kulisy jego życia.

Stifler – kto to jest i jak zyskał sławę?

Wiele osób pyta o Stiflera, kim jest i dlaczego media interesują się jego osobą. Kariera celebryty zaczęła się od programu Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy w roku 2015. Damian to bardzo ekspresyjna osoba, która dołączyła do programu w 3 sezonie i zapadła w pamięć uczestników jako imprezowicz. Bohater reality show upijał się do nieprzytomności, wszczynał awantury i uwodził kobiety. Mimo wielu kontrowersji widzowi go pokochali, czemu zawdzięcza pobyt w programie przez 10 sezonów, czyli 5 lat. Jeśli chodzi o Stiflera to, kim jest w show-biznesie zdefiniował występ w Warsaw Shore. 

Obecnie Stifler pracuje nad swoim wizerunkiem w mediach społecznościowych. Stiflera na Instagramie śledzi ponad 440 000 osób. Celebrytę możemy zobaczyć między innymi na platformie YouTube, gdzie udziela się na kanale „SQAD”.  Można tam zobaczyć również jednego z szefów Fame MMA, czyli Wojtka Golę.

Prime Show MMA z walką Stiflera – kim jest jego przeciwnik?

Znamy już przeciwnika Stiflera. Kto to taki? Nie jest to żadną tajemnicą. Śledząc Stiflera na Instagramie łatwo natknąć się na informację o walce i zakładach. Otóż przeciwniem Stiflera w Oktagonie będzie Soroko. Jest on zawodnikiem gali The War, podczas której zdaniem wielu skradł show. Adam Soroko pochodzi z Olsztyna z osiedla Zatorze. Zawodnik może pochwalić się dobrymi warunkami fizycznymi –  mierzy równo 2 metry i waży 97 kg. W tej chwili ma 30 lat i perspektywy na osiągnięcie sukcesu w sportach walki. 

Stifler – ważne informacje

Wiele osób dopytuje o Stiflera – wagę, wzrost oraz pochodzenie. Znamy już warunki fizyczne jego przeciwnika. Pora zdradzić więc wszystkie znane informacje na temat celebryty z Warsaw Shore.

Waga Stiflera

Po oficjalnym ważeniu wiemy jak prezentują się zawodnicy. Jeśli chodzi o Stiflera waga wskazała wartość 88 kg. Jest to więc o 9 kg mniej niż Adam Soroko. Trzeba jednak przyznać, że obaj zawodnicy posiadają szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Miejmy nadzieję, że ich przygotowanie przełoży się na poziom sportowy.

Wzrost Stiflera

Wiemy jak wygląda sylwetka Stiflera i waga tego celebryty. Jak prezentuje się więc jego wzrost? Stifler wzrostem również nie przeważa nad rywalem. Zawodnik liczy sobie 188 cm wzrostu. Oboje panowie mają podobnie duży zasięg ramion, co może zwiastować grad ciosów w dystansie i półdystansie. Właśnie tego spodziewamy się po starciu Soroko ze Stiflerem. Wzrost obu zawodników daję nam nadzieję na efektowne kopnięcia.

Warunki fizyczne Stiflera

Skąd jest Stifler?

Damian Duńczyk obecnie mieszka w Warszawie. Wiemy natomiast, że popularny zawodnik pochodzi z Polic. Jednym z powodów przeprowadzki była chęć rozwoju własnej kariery.

Kiedy odbędzie się walka?

Gala Prime Show MMA odbędzie się 19.02. 2022 roku o godzinie 20:00. Walkę Stiflera z Soroką oraz wiele innych pojedynków obejrzeć można na platformie PPV lub na żywo. Gala odbywa się w łódzkiej Atlas Arenie i z pewnością będzie wielkim przeżyciem dla każdego fana MMA.

Stifler – dziewczyna

Damian Duńczyk z dziewczyną zerwał już dawno temu. Wybranką serca była wówczas Anastasiyą Yandaltsavą. Aktualnie celebryta nie szuka miłości. Jeśli chodzi o Stiflera na jego Instagramie pojawiają się zdjęcia z wieloma kobietami, choć są one podpisane jako przyjaciółki. Uczestnik reality show otwarcie przyznaje do chęci korzystania z życia i na chwilę obecną nie szuka stałego związku. Wokół Stiflera dziewczyny zbierają się jednak tłumnie. Jest on znany z romansów i luźnego podejścia do relacji damsko-męskich. Fanki jednak wciąż pytają o Stiflera i dziewczynę, chcąc zostać tą jedyną. 

Stifler na wykopie

Co o celebrycie możemy dowiedzieć się na jednym z największych portali internetowych w Polsce? Z całą pewnością o Stiflerze na wykopie pisze się w kontekście jego przyszłej walki. Wiele emocji wzbudziło także medialne spotkanie twarzą w twarz z Soroko. Stifler na wykopie pojawia się w kilku publikacjach, co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę przed walką. Trzymajmy kciuki, aby widowisko było godne zapamiętania.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie