Strona głównaOff-topicStifler - waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Stifler – waga, wzrost, skąd jest, kiedy walczy?

Stifler: „Nie lubię polskiej muzyki, polskich filmów. Ja po prostu Ameryka, nie.” Dziennikarka:  „Ale wydałeś piosenkę, polską?” Stifler: „No, bo nie znam angielskiego, nie” – czyli fragment wywiadu, który nakreśli Ci opisywaną dzisiaj postać. Obecnie mnóstwo ludzi, którzy brali udział w reality – show, jest znanymi celebrytami. Swoją karierę budują na skandalach, udziałach w walkach typu Fame MMA czy na swoich markach, które produkują przeważnie ubrania. Stifler – kto to? Dlaczego jest o nim tak głośno? 

Stifler – kto to?

Stifler – kto to? Jest to celebryta, któremu rozgłos przyniósł program MTV – Warsaw Shore. Brał udział aż w 10 sezonach tego reality – show. Co robią uczestnicy Warsaw Shore? Właściwie to nic poza imprezowaniem. Po udziale w programie Stiflerowi udało się wbić na czerwony dywan polskich celebrytów. Mężczyzna poszedł za ciosem i po Warsaw Shore rozpoczął przygodę z innym programem: One Night Squad. Stifler walczy również w Prime Show MMA. Co jeszcze o Stiflerze można powiedzieć, aby lepiej nakreślić jego sylwetkę? Celebryta wydał książkę, a zamiast słowa kobieta/dziewczyna używa wyrażenia dupa

Stifler w prime mma

Stifler i Warsaw Shore

Stifler w Warsaw Shore spędzi aż 10 sezonów. Jak już wspominałam, program polega na imprezowaniu. Jak dla mnie w imprezowym trybie życia nie ma nic złego. Trzeba się wybawić, żeby później mieć co opowiadać wnukom czy kolegom z klubu senioralnego. Jednak taki format #mnieśmieszy. Obdzieranie się z prywatności przez pokazywanie się w TV w najgorszych, pijackich stanach czy w łóżku z inną osobą, nie należy do TOP 10 rzeczy, które chce zrobić przed śmiercią, nie jest nawet w pierwszej setce. Jednak wiadomo, fani tego typu rozrywek istnieją, bo są one super rzeczą na odmóżdżenie się po ciężkim dniu. To, że ktoś to ogląda, wcale nie ujmuje mu inteligencji czy czegokolwiek. Każdy z nas ma swoje guilty-pleasure i życie bez nich byłoby okropnie ciężkie i poważne. 

Stifler – dziewczyna. Czy jest w związku?

Przechodzimy do tematu, który mnie triggeruje chyba najbardziej, czyli Stifler i dziewczyny. Totalnie nie obchodzi mnie, kto z kim sypia i ile miał partnerek – ludzie ze sobą sypiają i to normalne. Jedni z większą liczbą osób, a inni z mniejszą, ot co cała filozofia. To co mnie w wypowiedziach Stiflera zalewa wielką falą żenady, jest słowo dupa. Nie rozumiem, co chce przez to pokazać, ale nazywanie kobiet dupami dużo mówi o człowieku. Wszystko ma swoje granice i ta przesadna poprawność polityczna i brak jakiegokolwiek wyczucia sarkazmu u wielu osób, również jest nie do zniesienia. Jednak w wypowiedziach Stiflera nie wyczuwam nawet odrobiny ironii – celebryta chyba na serio używa określenia dupa jako synonimu kobiety/dziewczyny, co dla mnie jest uprzedmiotowieniem. W temacie Stiflera i dziewczyn znalazłam coś jeszcze: celebryta co chwile podkreśla z iloma już spał. W dużych liczbach partnerek łóżkowych nie ma nic złego, ale takie wyliczanie mnie akurat bawi, bo zalatuje licealnym przechwalaniem się. Możliwe, że facet chce sobie po prostu podreperować ego – jeśli tak, to super, chociaż przypomni sobie zasady dodawania 🙂 

stifler na instagramie
Stifler na swoim Insta wydaje się naprawdę spoko gościem!

Stifler – Prime Show MMA.

Stifler zawalczy już 9 lipca na gali Prime Show MMA w Gdyni. Kto będzie jego rywalem? Bombardier, czyli Serigne Ousmane Dia. Mężczyzna jest naprawdę świetnie zbudowany – widać, że jak bije, to tylko mocno. Bombardier jest doświadczony –  wiele razy bił się już w oktagonie. Jak potoczy się walka Stiflera z Bombardierem? Celebryta jest pewien swoich możliwości –  uważa, że świetnie się rusza i że jest bardzo szybki. Mimo wszystko w jednym z wywiadów powiedział, że będzie to jego najcięższa walka. Jak myślisz, który z nich wygra – Stifler czy Bombardier? Daj znać w komentarzu!

Jakie jest prawdziwe imię i nazwisko Stiflera?

Jakie jest prawdziwe imię i nazwisko Stiflera? Ksywka Stifler wzięła się oczywiście z popularnej amerykańskiej komedii – American Pie. Tak naprawdę nasz polski Stifler ma na imię i nazwisko Damian Zduńczyk. 

Stifler i informacje dla prawdziwych fanów

Są osoby, które są fanami celebryty. Odpowiada im jego styl zachowywania się i to, co robi w show – biznesie. Wiele z takich ludzi tworzy wątki na forach w stylu: Damian Zduńczyk – wiek, Ile ma lat?, Stifler – skąd jest? Skąd pochodzi uczestnik Warsaw Shore?, Stifler tatuaże – ile ma?, Damian Zduńczyk – rodzice, kim są?, Stifler Wikipedia, Ile wzrostu ma Stifler? Wzrost i waga. Poniżej rozwijam wszystkie te tematy.

stifler na deskorolce
Stifler na desce daje radę!

Damian Zduńczyk wiek. Ile ma lat Stifler? Wikipedia

Jaki jest Damiana Zduńczyka wiek, ile lat ma Stifler? Wikipedia o celebrycie nie powie Ci nic, bo o Stiflerze jeszcze nikt nie stworzył tam zakładki. Jak podają inne źródła – Stifler ma 31 lat.

Stifler – skąd jest? Skąd pochodzi gwiazda Warsaw Shore?

Stifler – skąd jest? Ludzie lubią wiedzieć, skąd pochodzą znane osoby. Przez ostatnie lata jest wysyp programów telewizyjnych, które dają możliwość wybicia się (w różnych dziedzinach) osobom z małym miejscowości. Istnieje przekonanie, że tylko ludzie z dużych miast, a zwłaszcza z Warszawy, mają szanse. Jasne, jeśli mieszkasz w stolicy to jesteś bliżej świata show – biznesu czy świata artystycznego. Nie obchodzą Cię wtedy np. dojazdy na jakieś castingi, konkursy czy tego typu rzeczy, więc mimo wszystko jest to duże ułatwienie. Teraz światem rządzi Internet (telewizja już w mniejszym stopniu) i dzięki niemu właściwie każdy może się wybić. Jeśli masz na siebie pomysł i czym się wyróżniasz, to masz duże szanse na zdobycie popularności. Stifler pochodzi z małej miejscowości – Police. Dzięki temu, że poszedł do telewizji stał się sławny i do tej pory wykorzystuje swoje pięć minut. 

Ile wzrostu ma Stifler? Tatuaże, wzrost i waga celebryty

Ile wzrostu ma Stifler? Waga i wzrost celebryty może wiele osób interesować ze względu na jego walki, w których te dane mają znaczenie. Stifler ma 190 cm wzrostu i waży ok. 95 kg. Jeśli chodzi o Stiflera tatuaże, to jest to jego kolejna cecha fizyczna, która interesuje dużą część jego fanów. Stifler tatuaży ma bardzo dużo – również na twarzy. Na szczęście nie jest to już tak kontrowersyjne jak kiedyś i coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że każdy ze swoim ciałem powinien robić to co chce, a nie to co wypada 🙂

Damian Zduńczyk – rodzice

stifler z mamą
Stifler ze swoją śliczną mamą!

Case rodziców znanych osób jest bardzo ciekawy. Nie wiem, dlaczego tak wielu ludzi zastanawia się nad tym jak wyglądają i co robią w życiu rodzice gwiazd –  jest to bardzo częste wyszukiwanie w sieci. Większość popularnych osób stara się jednak izolować swoją rodzinę od mediów – o Damiana Zduńczyka rodzicach nie znalazłam żadnych informacji w Internecie. Możliwie, że pisze coś o nich w książce, o której więcej dowiesz się z dalszej części artykułu. Myślę, że odcięcie swoich rodzin od życia publicznego jest bardzo dobre – wiele gwiazd wyciąga swoich bliskich w show – biznes, a później kiedy coś się stanie, to wszyscy o tym wiedzą. Oczywiście czasem ciężko jest uniknąć pokazania się z partnerką, dziećmi czy rodzicami – paparazzi są wszędzie, a znane osoby również chcą funkcjonować jak normalni ludzie i wychodzą z bliskimi na zakupy, do kina czy na spacer, więc czasem jest to po prostu nieuniknione. 

Stifler – książka

Stifler książkę wydał w 2020 roku. Ma ona oczywiście autobiograficzny charakter – jej tytuł to Kryształowy chłopak. Stifler porusza w niej temat swojego uzależnienia od narkotyków. Jak podaje opis Kryształowego chłopaka Stifler wyszedł z uzależnienia i zajął się sportem i numerologią – mężczyzna jest czysty już kilka lat. Mimo wszystko nadal wiele osób zarzuca mu, że jest pod wpływem jakiejś substancji – w wielu wywiadach bardzo szybko mówi i dużo się rusza. Nie wiem, czy Stifler rzeczywiście coś bierze, czy nie, Na wiele osób kamera czy walki (przed którymi prowadzone są wywiady) powodują wyrzut adrenaliny. Myślę, że jego zachowanie jest wynikiem emocji, a nie powrotu do brania – w każdym razie życzę wytrwałości w abstynencji 🙂 Ja książki nie przeczytałam, więc nie mam o niej zdania, ale na znanym portalu lubimyczytać.pl ma ona ocenę 4,5/10. Jeśli Ty miałeś/aś okazję przeczytać Kryształowego chłopaka, to podziel się swoją opinią w komentarzu 🙂

Stifler i psy 

Mimo że nie jestem fanką sposobu wypowiadania się Stiflera, to bardzo podoba mi się to, że celebryta wspiera zwierzęta. Część swojego wynagrodzenia z walki MMA przeznaczył na schronisko dla zwierząt. Mnie takie działania zawsze chwytają za serce. Stifler wszystkie swoje psy adoptował. Regularnie udostępnia również zbiórki na rzecz zwierząt. 

Stifler i Asperger

W jednym ze swoich postów celebryta podzielił się ze swoimi odbiorcami tym, że ma zespół Aspergera. Nie jestem lekarzem i nie będę rozprawiać o tym, czym zespół Aspergera się charakteryzuje, ale chciałam podkreślić, że to bardzo dobre, że Stifler o tym powiedział. Dlaczego? Bo o spektrum autyzmu mówi się w Polsce naprawdę mało – w ostatnim czasie powstaje na ten temat na szczęście coraz więcej treści edukacyjnych i wszyscy stajemy się coraz bardziej świadomi, o co w tym wszystkim chodzi. Teraz u wielu młodych osób diagnozuje się autyzm czy zespół Aspergera. I nie, nie dlatego, że w tych czasach rodzice są przewrażliwieni, a dlatego, że nauka idzie do przodu. Jeśli znana osoba powie, że na coś choruje, to wiele osób poczuję swego rodzaju ulgę, że nie są jedynymi osobami, które zmagają się z jakimiś problemami.

Jeśli przeczytałeś/aś całość tekstu, to mogłeś/aś wyczuć moją niechęć do Stiflera. Cóż, nie jestem fanką przedmiotowego traktowania kobiet i średnio przepadam za reality – show w stylu Warsaw Shore. Jednak popieram jego walkę o dobro zwierząt, dzielenie się trudnymi przeżyciami związanymi z uzależnieniem czy mówienie o byciu w spektrum. Nie oceniam jego występu w Warsaw Shore, bo każdy z powinien robić to, co chce i tak samo każdy z nas może wybrać to, co ogląda. To, co burzy mi obraz Stiflera jako zwykłego celebryty, który ani mnie nie jara, ani mi nie wadzi, jest właśnie podejście do kobiet – nie powinno być społecznego przyzwolenia na nazywanie kobiet dupami. Oglądają go młode osoby, które uczą się takiego właśnie podejścia. Jeśli jakaś dziewczyna lubi być tak nazywana, to nie widzę w tym problemu. Jednak Stifler jest osobą publiczną i nie mówi tak do swojej partnerki w zaciszu domowym. Celebryta mówi tak w wywiadach, które ogląda mnóstwo ludzi –  powinien brać odpowiedzialność za swoje słowa, bo to one kreują naszą rzeczywistość. Daj znać w komentarzu czy dowiedziałeś/aś się jakiejś ciekawostki o Stiflerze i co myślisz o jego synonimie do słowa kobieta 🙂

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne