Strona głównaOff-topicCzy to prawda, że Wojciech Mann nie żyje?

Czy to prawda, że Wojciech Mann nie żyje?

Bardzo często w internecie możemy znaleźć mylne, fałszywe informacje. Oczywiście prawdziwe newsy to większość z tego czym raczą nas dziennikarze, ale po przeczytaniu fake newsów często zastanawiamy się czy to prawda, czy ktoś perfidnie chce nas oszukać. Od jakiegoś czasu często możemy przeczytać sensacyjne wiadomości o znanym, polskim dziennikarzu – Wojciechu Mann. Nie żyje? Czy to prawda i faktycznie mężczyzna pożegnał się z życiem? Oczywiście nie! Lubiany showman cieszy się doskonałym zdrowiem i trzyma się z daleka od wszelkich wypadków samochodowych. Żarty z tak smutnych spraw jak śmierć są zupełnie nie na miejscu i często zdarza się tak, że mają na celu jedynie przyciągnięcie uwagi widza.

Niestety współczesne media zazwyczaj nie patrzą zupełnie na treść, ale na to czy wzbudzają sensację. Tak też było w przypadku newsa na temat śmierci znanego prezentera Wojciecha Manna. I nie wiadomo również, czy taka informacja była skierowana bezpośrednio przeciwko dziennikarzowi, którego ktoś może nie lubi, czy też po prostu miała zaciekawić osoby które ją czytają. Z zewnętrznego punktu widzenia bardzo trudno się odnieść do tej informacji, szczególnie że tak naprawdę nie wiemy co autor miał na myśli.

Wojciech Mann nie żyje – czy to prawda?

Wojciech Mann jest jednym z najbardziej lubianych prezenterów oraz dziennikarzy w Polsce jakiś czas temu rozstał się z radiową trójką natomiast dalej jest uznawane za jej legendę.  Obecnie można go zobaczyć w telewizji, ale także w mediach społecznościowych gdzie na bieżąco komentuje różne bulwersujące i interesujące go tematy. Mężczyzna rozpoczął swoją karierę medialną w wieku 17 lat, kiedy spełniał się w rozgłośni harcerskiej. Kilka lat później był już członkiem Programu Trzeciego Polskiego Radia, gdzie prowadził kilka bardzo interesujących autorskich audycji.  Warto przypomnieć także o tym że w Polskim Radiu spędził aż 53 lata, natomiast zdecydował się odejść ze swojej pracy w ramach gestu Solidarności z Anną Gacek, która była jego współpracowniczka.  Później bardzo negatywnie wyrażał się na temat ostatniego czasu spędzonego w byłej pracy.  Już w 2020 roku bardzo zaangażował się w tworzenie stacji radiowej radio Nowy Świat.  Wiele widzów kojarzy dziennikarza również ze znanego programu rozrywkowego “Szansa na sukces” który po odejściu dziennikarza został usunięty z anteny.

Wojciech Mann – choroba?

Wiele osób szuka informacji na temat takiej frazy jak “Wojciech Mann choroba”.  Nie jest to bez podstawy, ponieważ znany dziennikarz ostatnio podupadł na zdrowiu.  Kiedy ostatnio pokazał się publicznie, uwagę wielu świadków przykuło to, że dziennikarz ma problemy z poruszaniem się i prawdopodobnie to nadwaga daję mu się we znaki. Jednak czy faktycznie jest chory?  Tego nie wiemy ponieważ prezenter nie odniósł się osobiście do tych plotek.

Wojciech Mann – wypadek 

Wiele osób spotkało się w internecie z informacjami o śmierci znanych ludzi, jak również fraza “Wojciech Mann nie żyje 2022” jest bardzo popularna w polskim Internecie.  Dziennikarz oczywiście nie odniósł się do tych newsów, ale możemy się domyślać że nie było nie  były dla niego bardzo przyjemne.  Nikt przecież nie chce słuchać na temat swoich chorób wypadków czy śmierci,  każdy woli słyszeć o swoim dobrym zdrowiu, szczególnie jeśli ono jest w danym momencie. 

Warto jednak wspomnieć o tym że klikając na informacje pod frazą “Wojciech Mann wypadek” możemy się natknąć na wirusa który powoduje okradzenie konta bankowego ze wszystkich oszczędności.  Często tak właśnie kończy się nadmierna ciekawość oraz nieuwaga ludzi, którzy nie sprawdzają wiarygodności stron internetowych w które wchodzą.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne