Strona głównaCelebryciFreak FightyRobert Pasut - wiek, wzrost, waga, dziewczyna, rozstanie, dziecko, partnerka, kto to?

Robert Pasut – wiek, wzrost, waga, dziewczyna, rozstanie, dziecko, partnerka, kto to?

Często jest tak, że influencerzy pławiąc się w dobrej passie i sukcesie myślą, że to właśnie teraz osiągnęli maksymalny wzrost popularności. Ludzie coraz rzadziej pytają kto to, bo czują, że wiedzą o tych celebrytach wszystko. Co więcej, są takie osoby, które działają w Internecie od czasów, kiedy jeszcze nikt nie znał słowa influencer. Pamiętacie te początki?

Nie mamy żadnych wątpliwości, że teraz jest dużo więcej możliwości, by kreować swoją karierę w sieci. Dlatego często wystarczy, że osoba się postara i boom – jeszcze więcej osób wie kto to. No właśnie, a wiecie kto wykorzystał swoją szansę i idealnie wszedł w nowy, szybszy i przesycony świat internetowego show-biznesu? Robert Pasut. Jeśli wciąż nie kojarzycie tego typa, to zaraz wam powiemy, kto to. Sprawdzimy, jak wygląda jego wzrost waga i wiek, ale zajmiemy się też życiem prywatnym – skąd pochodzi, kim była jego dziewczyna, czy partnerka ma z nim dziecko, no i jak przeżył rozstanie… może pomógł mu w tym jego nowy samochód?

Sprawdź: Arkadiusz Tańcula – wiek, dziewczyna, Wikipedia, żona, rodzina, rozwód

Robert Pasut – kto to?

Robert Pasut to jedna z pierwszych osób, która zyskała sporą oglądalność i popularność na polskim YouTubie. Mężczyzna nie działał jednak sam, więc prawdopodobnie nie każdy kojarzy go z nazwiska, a raczej z kanału Abstrachuje.TV. Już wiecie, o kim mówię? 

Robert Pasut wraz z Czarkiem Jóźwikiem i Rafałem Masnym rozpoczął w październiku 2012 roku współpracę nad projektem, który miał dać widzom rozrywkę i ich bawić. Był to jeden z pierwszych takich pomysłów i szybko zyskał on sympatię widzów. Nie dało się jednak ukryć, że pomimo współpracy, to Czarek pełnił funkcję lidera grupy. Abstrachuje nadal dodają filmy i mają się dobrze, choć teraz działają bez Masnego. Na ich kanale można znaleźć filmy, gdzie udają dziecko i wcielają się w przeróżne postacie.

Robert Pasut 14 lutego 2021 roku założył też własny kanał na YouTubie, gdzie publikuje filmy i vlogi ze swojego codziennego życia. Co prawda nie ma on aż tylu wyświetleń, co Abstrachuje, ale subskrybuje go ponad 70 tysięcy osób. Na filmach Pasuta pojawiają się różne osoby znane ze świata freak fightów, a także niejedna dziewczyna. Śledzicie YouTubowe działania Pasuta? Dajcie nam znać.

Dla niektórych zaskoczeniem jest to, skąd pochodzi Robert – często jest bowiem tak, że influencerzy to osoby z małych miejscowości, które przeprowadziły się do Warszawy. My już wiemy, skąd pochodzi Pasut i możemy powiedzieć, że w jego przypadku było inaczej. Robert Pasut pochodzi z Warszawy.

Robert Pasut – wzrost, wiek, waga

Zobacz: Jacek Murański – kto to, żona, wiek, Wikipedia, wzrost, skąd pochodzi?

Pasut interesuje się coraz bardziej freak fightami (ale o tym opowiemy później). W związku z tym, że mężczyzna walczy, to każdy chce wiedzieć, jak wygląda jego wzrost, wiek i waga. Youtuber znany pod pseudonimem Sutonator działa w sieci od 10 lat, wiadomo więc, że nie jest już w wieku nastoletnim, a sam nazywa siebie czasami starym dziadem. W jakim wieku jest Pasut? Robert ma 35 lat.

Wiek to tylko liczba i chyba wszyscy, którzy śledzą jego poczynania w sieci, nie mogą mu odmówić kreatywności. Z jego wypowiedzi można wywnioskować, że ma pomysł na siebie i chce wprowadzić trochę świeżości w prostolinijny świat zawodników Fame MMA.

Wracając jednak do wymiarów, waga i wzrost – to właśnie ciekawi widzów Fame i fanów Pasuta. Ostatnie ważenie Roberta odbywało się jakieś pół roku temu, ale wiemy, że podczas walki na Fame 13, jego waga wskazywała nieco ponad 94 kg. A co ze wzrostem? Robert Pasut ma około 185 cm wzrostu.

Robert Pasut – dziewczyna, rozstanie, partnerka

Można powiedzieć, że omówiliśmy kwestie techniczne, więc przyszedł czas na trochę prywaty. Wiecie przecież, że miłość, związek i rozstanie to zawsze głośny temat, o którym każdy uwielbia rozmawiać. Tak samo było w przypadku Roberta Pasuta – Internet zalała fala domysłów, kiedy on i jego partnerka zerwali. Co spowodowało rozstanie i kim w ogóle jest ta dziewczyna?

Dziewczyna, która jest byłą partnerką Pasuta, to początkująca influencerka i youtuberka – ma na imię Wiktoria, a w sieci działa pod pseudonimem Wiksawiktoria. Dziewczyna opublikowała w kwietniu 2022 roku film, w którym wraz z Robertem opowiadają o tym, jak przebiegało ich rozstanie. Para była ze sobą ponad 2 lata i widać, że oboje mocno przeżyli rozstanie. Była partnerka youtubera nie ukrywała łez, które pojawiły się na jej policzkach już w pierwszych chwilach 9-minutowego odcinka. Pasut i Wiktoria poinformowali, że ich związek zaczął przypominać w pewnym momencie parodię tego, co kiedyś między nimi było.

Dziewczyna tłumaczy też w filmie, że ze względu na to, skąd pochodzi, nie mogła się odnaleźć w warszawskim towarzystwie, które cechuje obłuda. Wiktoria wychowała się na wsi i ma nieco inne wartości i podejście do celebryctwa niż Pasut, który od zawsze mieszka w stolicy.

Fani ciekawi są też czy para ma dziecko. Nie wiemy, skąd wzięły się te plotki, ponieważ Wiktoria i Robert nigdy nie opowiadali o tym, jakoby mieli dziecko. Złośliwcy mówią natomiast czasami, że sam Pasut zachowuje się jak duże dziecko.

Robert Pasut – samochód

Obecnie Robert Pasut znany jest także jako zawodnik Fame MMA. Jego udział w Fame MMA 13 był czymś bardzo wyczekiwanym i niemal każdy zastanawiał się, jak w oktagonie poradzi sobie Sutonator nazywany przez wielu królem krindżu.

Chyba już dla nikogo nie jest zaskoczeniem to, że Pasut wygrał nagrodę specjalną Fame, a był nią samochód. Potężny Dodge Ram zrobił ogromne wrażenie nie tylko na widzach (którzy przesądzili o wygranej Pasuta), ale też na samym Robercie. Sutonator został nazwany podwójnym zwycięzcą, bo przecież samochód Dodge Ram to nie wszystko – mężczyzna wygrał także pojedynek w oktagonie i pokonał swojego przeciwnika, Japczana, w 1. rundzie przez techniczny nokaut.

Dodge Ram został podrasowany specjalnie przez znanego nam Budde TV, więc nagroda była naprawdę wyjątkowa – niestety okazało się, że samochód nie był pisany Pasutowi, o co chodzi? Mężczyzna poinformował, że Dodge Ram nie mieści się w żadnym garażu podziemnym, a on przecież mieszka w centrum Warszawy. Wyszło na to, że jeśli Pasut chciałby zatrzymać ten samochód, to musiałby się przeprowadzić, co jest dość kuriozalną sytuacją. Mężczyzna rozważał więc sprzedaż auta.

Wiecie już kto to Robert Pasut, chociaż podejrzewam, że od dawna kojarzyliście go z kanału Abstrachuje. Ulubieniec publiczności ponownie zawalczy na Fame MMA, a w oktagonie zmierzy się z Jackiem Murańskim. Jesteśmy ciekawi, jak potoczy się ta walka, ale jedno jest pewne – będzie się działo.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne