Strona głównaTechnologiaJak działa Orange Flex?

Jak działa Orange Flex?

Elastyczność, brak zobowiązań, wygoda i oszczędność czasu – to cechy charakterystyczne oferty komórkowej Orange Flex. Do wyboru masz kilka atrakcyjnych planów, Ty decydujesz który z nich jest dla Ciebie najkorzystniejszy (w dowolnej chwili możesz go zmienić lub całkowicie zrezygnować z usługi). Dowiedz się, jakie jeszcze korzyści wiążą się z byciem w Orange Flex.

Orange Flex – co to jest?

Jeśli ponad wszystko cenisz sobie wygodę i niezależność, Orange Flex jest dla Ciebie! To nowoczesna, elastyczna oferta komórkowa, zarządzasz nią przez aplikację mobilną, którą pobierasz na smartfona. To idealne rozwiązanie dla studentów, rodzin oraz małych przedsiębiorców, którzy chcą w prosty sposób kontrolować swoje wydatki. Korzystając z Flexa, nie musisz podpisywać długoterminowych, sztywnych umów, możesz za to w dowolnym momencie zrezygnować z usługi bez okresu wypowiedzenia.

W Orange Flex dostępnych jest kilka planów, Ty decydujesz, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy (w każdym momencie możesz go zmienić na inny). Nie musisz pamiętać o regularnym opłacaniu faktur, wystarczy, że do konta w apce podepniesz swoją kartę, a płatność będzie realizowana automatycznie co miesiąc (na zasadzie subskrypcji) – bez ryzyka, że zapomnisz o rachunku, a Twoje konto w telefonie zostanie zablokowane. Jeśli wolisz, możesz też płacić za pomocą BLIKa.

Orange Flex – oferta

W Orange Flex możesz wybierać spośród 5 planów. W każdym z nich dostajesz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y oraz MMS-y

 • Plan za 25 zł – 15 GB i 4,32 GB w roamingu w UE,
 • Plan za 30 zł – 30 GB i 5,18 GB w roamigu w UE,
 • Plan za 35 zł – 45 GB i 6,04 GB w roamingu w UE, w tym możliwość korzystania z sieci 5G.
 • Plan za 50 zł – 80 GB i 8,63 GB w roamingu w UE, w tym możliwość korzystania z sieci 5G,
 • Plan za 80 zł – 150 GB i 13,81 GB w roamingu w UE, w tym możliwość korzystania z sieci 5G.

Jak zacząć korzystać z Flexa? Ściągnij bezpłatną aplikację z Google Play lub AppStore, wybierz Plan i zrób zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie lub zaloguj się do swojego banku, żeby potwierdzić tożsamość. Na koniec wybierz sposób płatności rachunków i gotowe!

Dlaczego warto być w Orange Flex?

 • Przeniesienie numeru do Orange Flex jest proste i można to zrobić bez wychodzenia z domu – instalujesz apkę, wybierasz datę transferu, zamawiasz kuriera, który dostarcza Ci kartę SIM za 0 zł, potwierdzasz swoją tożsamość i gotowe. 
 • Jeśli przenosisz numer od innego operatora, wpisujesz kod SIEMAFLEXi zgarniasz 3 miesiące po 1 zł.
 • Dzięki aplikacji widzisz, ile dokładnie GB Ci zostało i kiedy odnowi się Twój plan, dzięki czemu możesz łatwo kontrolować swoje finanse i zarządzać gigabajtami.
 • W Orange Flex możesz dzielić się GB z rodziną czy znajomymi, którzy też korzystają z tej oferty.
 • W aplikacji zamówisz dodatkową kartę SIM ze swoim numerem telefonu za 0 zł. Możesz ją wykorzystać, np. umieszczając w smartwatchu czy tablecie.
 • Jeśli Twój telefon ma taką opcję, w Orange Flex możesz korzystać z karty eSIM.
 • Jeśli dołączysz do Klubu Flex, regularnie będziesz dostawać kody zniżkowe na różne usługi od Orange oraz od partnerów.

Artykuł sponsorowany

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne