Strona głównaCelebryciSportowcyRobert Gumny - ojciec, rodzice, wiek, wzrost, waga, obecne drużyny, daty dołączenia,...

Robert Gumny – ojciec, rodzice, wiek, wzrost, waga, obecne drużyny, daty dołączenia, zarobki, dziewczyna

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze z pewnością przyciągną uwagę wszystkich najwierniejszych kibiców z całego świata. Oprócz kontrowersji związanych z nieludzkim traktowaniem pracowników przy budowie infrastruktury sportowej, wydarzenie to zasłynęło także z absurdalnie wysokich kosztów organizacji, które przekroczyły ponad 200 miliardów dolarów.  

Z drugiej strony jest to okazja dla wielu piłkarzy, którzy mogą zaprezentować swoje umiejętności, co może znacznie wpłynąć na wzrost ich wartości rynkowej. Taką szansę otrzymał polski piłkarz – Robert Gumny i właśnie jemu dedykujemy ten artykuł. Dowiecie się z niego najważniejszych informacji o wspomnianym sportowcu. W jakim jest wieku? Ile wynosi jego wzrost i waga? Jak kształtują się jego zarobki i dlaczego jego ojciec zamieścił filmik w Internecie? Dla jakich klubów obecnie gra? Przeczytaj nasz tekst, a dowiesz się wszystkiego. 

Robert Gumny – wiek, wzrost, waga 

Naszych czytelników zawsze ciekawią dane jak wiek, wzrost czy waga, a my zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Jest to przede wszystkim istotne, kiedy piszemy o sportowcach. Co udało nam się dowiedzieć w przypadku Roberta? 

Okazuje się, że Gumny jest rodowitym poznaniakiem. Mężczyzna urodził się 4 czerwca 1998 roku, więc jest w wieku 24 lat, a jego znakiem zodiaku są Bliźnięta. Wzrost młodego piłkarza wynosi 182 cm, a waga 71 kg. Są one bardzo zbliżone do parametrów reszty kadry Reprezentacji Polski, o których napisaliśmy już kilka osobnych artykułów. 

Źródło: instagram

Robert Gumny – obecna drużyna, daty dołączenia 

Obecną drużyną Roberta jest Augsburg FC, ale specjalnie dla Was poniżej zamieściliśmy daty dołączenia do poszczególnych klubów na poziomie juniorskim, jak i seniorskim. Kojarzycie Gumnego z początków jego kariery? 

Daty dołączenia do klubów na poziomie juniorskim:

  • Lech Poznań 2016 

Daty dołączenia do klubów na poziomie seniorskim:

  • Lech Poznań 2016 – 2020
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała (wyp.) 2016 – 2017
  • FC Augsburg 2020 – obecnie 

Swoją przygodę z grą w barwach Reprezentacji Polski zaczął w 2015 roku, a 4 lata później zajął pierwsze miejsce w plebiscycie organizowanym przez Głos Wielkopolski na Najlepszego Piłkarza Wielkopolski, co na pewno było miłym wyróżnieniem dla młodego poznaniaka. 

Zobacz: Jakub Kamiński – obecne drużyny, rodzice, wikipedia, dziewczyna, wiek, wzrost, zarobki

Robert Gumny – dziewczyna 

Robert Gumny na pewno nie może narzekać na brak zainteresowania wśród płci przeciwnej. Wiele jego wielbicielek zastanawia się – czy piłkarz ma dziewczynę? Czy znalazł już swoją wybrankę i kim ona mogłaby być? 

Z naszych ustaleń wynika, że serce Gumnego jest już zajęte, a jego dziewczyną jest Patrycja Tołpa. Niestety, nie wiadomo zbyt wiele na temat ich związku. Nie wiemy także, w jakim wieku jest Patrycja, jaki jest jej wzrost i waga. Zdaje się, że para chroni swoją prywatność i niechętnie udzielają wywiadów dziennikarzom. Jako redakcja całkowicie to rozumiemy i respektujemy. Przecież nie każdy musi dzielić się tak intymnym aspektem swojego życia, jakim bezsprzecznie jest związek. 

Zobacz: Michał Skóraś – dziewczyna, zarobki, obecne drużyny, wzrost, rodzice, obecna drużyna, wiek

Jeśli jednak jesteście ciekawi, jak dziewczyna prezentuje się w social mediach oraz jakie zdjęcia tam dodaje, to znajdziecie ją na Instagramie pod nazwą patrycja.tolpa. Aktualnie śledzi ją niecałe 3 tysiące followersów, ale być może niedługo ta liczba ulegnie zmianie ze względu na wzrost popularności jej partnera. Nie wiemy też, czy Patrycja ma jakiekolwiek aspiracje, by stać się jedną z czołowych polskich WAG’s. 

Robert Gumny – rodzice, zarobki, ojciec 

Ojcem bohatera naszego artykułu jest Jacek Gumny. Przez chwilę było o nim głośno, a to za sprawą filmiku opublikowanego w Internecie, na którym dość sporo przeklina. O co chodzi? Czy wiadomo coś więcej o rodzicach sportowca? Spieszymy z wyjaśnieniami. 

Otóż wszystko zaczęło się od tego, że u Roberta wykryto problem z kolanem. Skutkiem tego było wycofanie się niemieckiego klubu Borussia z transferu, który miał być szansą dla młodego piłkarza. Kilka miesięcy później, Robert przeszedł plastykę łąkotki i wrócił do gry, ale wystąpił tylko na kilku meczach. Pojawiła się plotka, o tym, że sportowiec będzie musiał przejść kolejną operację. W celu zdementowania nieprawdziwych pogłosek ojciec Gumnego postanowił zamieścić krótki, ale emocjonalny filmik w Internecie, na którym tłumaczy, że jego syn jest w pełni zdrowy. Bał się, że fałszywa informacja może zaszkodzić karierze sportowej Roberta. 

Podobnie jak z dziewczyną Gumnego, niewiele wiadomo o jego rodzicach. Oprócz wspomnianej sytuacji z ojcem, nie ma w sieci więcej informacji. 24-latek chroni swoją prywatność i tak, jak napisaliśmy – nie ma w tym nic złego. Mimo to wydaje się, że rodzice wspierają go w spełnianiu swoich marzeń. 

Niezależnie czy piszemy o znanej postaci z show-biznesu czy ze świata sportu, zarobki zawsze budzą spore emocje. Jeden z najsławniejszych piłkarzy Leo Messi inkasuje nawet 41 milionów dolarów rocznie. A na jakie zarobki może liczyć 24-latek z Poznania? 

Warto dodać, że na zarobki piłkarzy wpływa wiele czynników takich jak np. doświadczenie, drużyna, w której obecnie gra, czy wartość kontraktu. Jeśli chodzi o Roberta, to dzięki grze w klubie FC Augsburg, zgarnia około 200 tysięcy euro w ciągu roku. Należąc do Lecha Poznań osiągał zysk w wysokości 50 tysięcy złoty na miesiąc. Nie da się ukryć, że zarobki w zagranicznych drużynach są znacznie większe od tych w Polsce. 

Teraz wiecie już, w jakim wieku jest Robert Gumny, dlaczego głośno było o jego ojcu, oraz że obecne drużyny, do których należy poznaniak to: Reprezentacja Polski i Augsburg FC. A co Wy o nim myślicie? Koniecznie zostawcie poniżej komentarz. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne