Strona głównaCelebryciSportowcyNicola Zalewski — rodzice, ojciec, afera, Wikipedia, wiek, tata, matka, wzrost, dziewczyna,...

Nicola Zalewski — rodzice, ojciec, afera, Wikipedia, wiek, tata, matka, wzrost, dziewczyna, impreza, pochodzenie

Rozgrywki w Katarze jeszcze nie zaczęły się na dobre, a w internecie już roi się od fake newsów i plotek na temat polskiej kadry piłkarskiej. Jeżeli chcecie być na bieżąco, dobrze trafiliście! 

W tym artykule poznajcie fakty z życia naszego biało-czerwonego napastnika — Nicoli Zalewskiego. Ile ma lat? Jaki jest jego wzrost? Kim są jego rodzice i czy ma dziewczynę, a także wiele, wiele więcej informacji znajdziecie właśnie tutaj!

Nicola Zalewski — wiek, wzrost, aktualny klub 

Wśród naszej kadry zwykło się mówić, że impreza bez Nicoli to jak impreza bez szampana — niby dobra, ale z nim jest jeszcze lepsza. Młody zawodnik (jego wiek to zaledwie 20 lat) jest niewielkiej postury (wzrost 175 cm), ale to wcale mu nie przeszkadza. Na boisku jest zwinny i równie sprawny co jego koledzy z drużyny. 

Jak mówi Wikipedia, chłopak gra obecnie w klubie AS Roma, włoskim klubie piłkarskim działającym od 1927 roku. Nicola gra dla nich od początku swojej kariery, którą rozpoczął po odłowieniu go ze szkółki piłkarskiej USD Zagarolo. Wikipedia milczy jednak w temacie skandalu, w który zaplątał się w zeszłym roku Zalewski.

Zobacz: Jakub Kiwior – wzrost, waga, partnerka, dziewczyna, rodzice, obecne drużyny, daty dołączenia, zarobki

Na imprezie, z okazji wygranego meczu, Nicola został uchwycony na amatorskim filmiku, który został wrzucony do internetu. Imprezowanie nie jest dla piłkarzy zabronione, ale niestety na filmiku słychać jak Zalewski krzyczy o tym, że wspólnie z kolegą będą zażywać narkotyki. Najwyraźniej ktoś przewidział, że wyniknie z tego afera, bo filmik szybko zniknął z Twittera. 

Oczywiście dużo jest podejrzeń na temat tego jak bardzo “zakrapiane” potrafią być sportowe imprezy, ale rzadko kiedy podejrzewa się piłkarzy o branie narkotyków. W końcu to dbający o formę sportowcy. Nicola tłumaczył się później z filmiku z imprezy, a afera skończyła się, nim na dobre się rozkręciła.  

Nicola Zalewski — pochodzenie 

Nicola Zalewski, grający dla polskiej reprezentacji na pozycji lewego pomocnika i napastnika, zaliczył jak do tej pory tylko jedną poważną aferę. Nieprzypadkowo chłopak jest tak temperamentny. Z pochodzenia jest Polakiem, ale jego rodzice jeszcze w latach 80 wyemigrowali do Włoch. Tata i matka Nicoli do osiedlenia się wybrali miejscowość Poli. 

Nicola razem z matką, tatą i starszą siostrą Jessicą, mieszkali tam aż do momentu, w którym Nicola nie dostał się do szkółki piłkarskiej USD Zagarolo. Od tego zaczęła się jego przygoda z piłką nożną, która ostatecznie zaprowadziła go do polskiej reprezentacji. Afera z filmikiem w nie przeszkodziła chłopakowi w zdobywaniu coraz to nowych fanów, co potwierdza wzrost jego popularności na mediach społecznościowych. 

Nicola Zalewski — ojciec 

Skoro już mowa o rodzicach Nicoli, to zapewne wam też zdarzyło się pomylić tatę Nicoli z polskim piosenkarzem Krzysztofem Zalewskim. To tylko zbieżność imion i nazwisk — tata piłkarza również nazywał się Krzysztof. Niestety przy Nicoli pozostała już tylko jego matka Ewa — ojciec w zeszłym roku zmarł.

Krzysztof Zalewski nie był personą znaną w świecie sportu, nie udzielał się również w mediach, ani nie wypowiadał przesadnie w temacie afer czy plotek na temat swojego syna. Wiadomo jednak, że był jego najwierniejszym fanem i razem z matką Nicoli uczestniczył we wszystkich meczach syna. 

Zobacz: Szymon Żurkowski – obecne drużyny, zarobki, wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, miejsce urodzenia

Nicola Zalewski — choroba ojca

To, że tata Nicoli, Krzysztof Zalewski zmagał się z chorobą, nie była tajemnicą. Jak poinformowała pierwszy raz matka Zalewskiego, Ewa, jej mąż już od długiego czasu zmagał się z nowotworem. Jeszcze nim wybuchła afera z jego synem, Krzysztof Zalewski o swojej chorobie udzielił wywiadu, w którym opowiadał, że jego stan bardzo się pogorszył. Rak, na którego chorował, był najcięższą, galopującą formą, w dodatku z przerzutami.

O Krzysztofie Zalewskim i jego chorobie zrobiło się głośno po wpisie Zbigniewa Bońka. Były prezes PZPN poinformował on o śmierci ojca Zalewskiego na Twitterze. Krzysztof Zalewski znany był z tego, że niezależnie od tego, w jaką aferę nie wplątałyby się jego syn, zawsze stał za nim murem i bardzo go wspierał. Był na każdym meczu Nicoli, nawet wtedy kiedy jego syn “grzał” ławkę rezerwowych. Był zawsze pełen optymizmu i wsparcia dla swojego jedynego syna. Wydaje się, że Krzysztof Zalewski nie dawał się chorobie, aż do samego końca. 

Pocieszające jest to, że marzenia ojca Nicoli spełniły się, zanim odszedł na zawsze. Zbigniew Boniek w swoim poście honorującym jego śmierć pisał o tym jak wzruszające było wsparcie, którym ojciec darzył Nicolę. W internecie można z łatwością znaleźć zdjęcia Krzysztofa zalewskiego, roniącego łzy szczęścia na wieść o tym, że jego syn wystąpi w reprezentacji Polski. Nicola dzięki postawie swojego taty zaliczył zdecydowany wzrost popularności, ale na pewno nie rekompensuje mu to śmierci ukochanego rodzica. Krzysztof Zalewski i to jak radził sobie z chorobą, pięknie ukazuje, jak miłość rodziców potrafi uskrzydlać zawodnika. 

Nicola Zalewski — dziewczyna

Nic nie wiadomo w temacie tego, żeby Nicola Zalewski miał obecnie dziewczynę. Pomiędzy treningami a imprezami pewnie trudno jest wyskoczyć na kawę, a jak wiadomo, młodzi piłkarze zwykle muszą się wyszaleć, nim znajdą swoją piłkarską WAG (z angielskiego Wives and Girlfriends). Jeszcze wiele imprez i afer przed Nicolą Zalewskim, który jak na razie może tylko powtórzyć za Francesco Totti: “zdradziłem w życiu każdą moją dziewczynę, ale nigdy nie zdradzę Romy”.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne