Strona głównaCelebryciSportowcyKarol Świderski - żona, zarobki, wiek, wzrost, daty dołączenia, ślub, rodzice, gdzie...

Karol Świderski – żona, zarobki, wiek, wzrost, daty dołączenia, ślub, rodzice, gdzie gra, dziewczyna, rodzina, ojciec

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze 2022 są okazją dla wielu młodych i utalentowanych sportowców. Dzięki temu światowemu wydarzeniu będą mogli pokazać się z jak najlepszej strony, co może pozytywnie wpłynąć na dalszy rozwój ich karier. Z pewnością szansę będzie chciał wykorzystać młody piłkarz Reprezentacji Polski – Karol Świderski. 

Zastanawiacie się, kim jest mężczyzna? Dzięki nam dowiesz się nie tylko, w jakim wieku jest Świderki, ale również, jaki jest jego wzrost oraz waga. Co więcej, wspomnimy, czy ma żonę, kim są jego rodzice i na jakie zarobki może liczyć. Ułożyliśmy także chronologicznie daty dołączenia do poszczególnych klubów i wiemy, gdzie aktualnie gra. Zainteresowanych osobą Karola, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.  

Karol Świderski – zarobki, obecny klub, daty dołączenia 

Gdzie swoją przygodę z piłką nożną zaczynał Karol i gdzie gra obecnie? Poniżej znajdują się daty dołączenia do klubów zarówno na poziomie juniorskim, jak i seniorskim. Tak, jak obiecaliśmy, poruszyliśmy też temat zarobków młodego piłkarza. Co udało nam się ustalić?

Daty dołączenia do klubów na poziomie juniorskim:

  • Rawia Rawicz 2010 – 2012
  • UKS SMS Łódź 2012 – 2014

Daty dołączenia do klubów na poziomie seniorskim:

  • Jagiellonia Białystok 2014 – 2019
  • PAOK Saloniki 2019 – 2022
  • Charlotte FC 2022 – obecnie 

Kariera reprezentacyjna Karola Świderskiego zaczęła się w 2015 roku i trwa do dziś. 

Zarobki sportowców zawsze budzą spore zainteresowanie. Nic w tym dziwnego – wiedzieliście, że sam Cristiano Ronaldo zgarnia aż 23 miliony euro rocznie? Czy Świderski również może liczyć na takie zarobki? Sprawdziliśmy to! 

Źródło: facebook

Niestety, ale młody piłkarz jako członek Charlotte FC inkasuje znacznie mniejsze kwoty. Aktualnie zarobki mężczyzny kształtują się na poziomie około 2 milionów dolarów rocznie. Być może z czasem, kiedy jego kariera nabierze rozpędu, na jego konto zaczną wpływać większe sumy. 

Karol Świderski – wiek, wzrost, waga 

Bez wątpienia takie informacje jak wiek, wzrost czy waga są istotne, zwłaszcza w przypadku sportowców. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają one u Karola Świderskiego, to mamy dobrą wiadomość, ponieważ specjalnie dla Was udało nam się zdobyć je wszystkie. 

Obiecujący piłkarz urodził się 23 stycznia 1997 roku w Rawiczu (woj. wielkopolskie), więc jest w wieku 25 lat, a jego znak zodiaku to Wodnik. Niestety, nie ma w sieci zbyt wiele szczegółów o jego dzieciństwie spędzonym we wspomnianym miasteczku.  

Zobacz: Matty Cash – rodzice, dziewczyna, pochodzenie, matka, ojciec, dziadkowie, syn, zarobki

Jeśli chodzi o jego wzrost, to mężczyzna mierzy 184 cm, a jego waga wynosi około 77 kg. Są one niemalże identyczne z innym polskim piłkarzem – Krzysztofem Piątkiem, o którym również niedawno pisaliśmy.  

Karol Świderski – żona, ślub, dziewczyna 

Wspomnieliśmy wcześniej, że zarobki sportowców często budzą spore zainteresowanie. Podobnie jest z ich żonami i dziewczynami. Czy serce Karola Świderskiego jest już zajęte? A może mężczyzna jest po ślubie?

Dla wielbicielek piłkarza nie mamy najlepszych wieści. Okazuje się, że Karol ma już ślub za sobą, a jego żoną jest Martyna, którą zna od czasów liceum. Nie wiemy natomiast, od kiedy oficjalnie tworzą parę. Pierwsze wspólne zdjęcia w sieci zaczęli publikować w 2017 roku. Oświadczyny miały miejsce podczas wakacji w Grecji. Następnie przyszedł czas na ślub cywilny, który odbył się niedługo przed świętami Bożego Narodzenia w 2020 roku. O całym wydarzeniu media dowiedziały się dopiero kilka miesięcy później. Co więcej, 2 lata później para zdecydowała się także na ślub kościelny, po którym odbyło się huczne wesele. Aktualnie mieszkają w amerykańskim mieście Charlotte ze względu na karierę Karola. 

Kim jest żona Świderskiego? Dziewczyna jest w wieku 26 lat, więc jest o rok starsza od swojego męża i również pochodzi z Rawicza. Jeśli jesteście ciekawi, jak aspirująca polska WAG’s prezentuje się w social mediach, to bez problemu znajdziecie jej konto na Instagramie pod nazwą _werno96_, gdzie aktualnie śledzi ją niecałe 3 tysiące followersów. Najczęściej wrzuca tam zdjęcia ze swoim mężem oraz 3-letnim synkiem Antosiem

Karol Świderski – rodzina, rodzice, ojciec 

W wielu przypadkach za sukcesem danego sportowca stoją jego rodzice. Serena Williams w jednym z wywiadów przyznała, że to właśnie jej ojciec zachęcał ją od najmłodszych lat do nauki gry w tenisa. Podobnie było w przypadku Karola Świderskiego. Jaką rolę odegrała rodzina piłkarza w jego karierze sportowej? 

Zobacz: Młody Czesław Michniewicz — jak wyglądał kiedyś?

Ojciec Karola wyznał, że syn nie sprawiał dużych problemów wychowawczych jako mały chłopiec. Grzegorz Świderski (czyli ojciec piłkarza) dodał także, że kiedy nastolatek grał w UKS SMS Łódź, to mógł wpaść w nieodpowiednie towarzystwo, zwłaszcza że był wtedy z dala od rodzinnego domu. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca, a Karol skupił się na swojej pasji, którą jest oczywiście piłka nożna. Co więcej, ojciec Świerskiego wspomniał, że cała rodzina zawsze wspierała chłopaka w dążeniu do spełniania marzeń. Trzeba przyznać, że oparcie w rodzicach i innych członkach rodziny jest nieocenione i może zaowocować w przyszłości. Jesteśmy przekonani, że ojciec sportowca jest dumny ze swojego syna. 

Dzięki nam znacie już najważniejsze informacje o Karolu Świderskim i jego żonie. Dowiedzieliście się także, gdzie aktualnie gra i jaki wpływ miała rodzina na życie mężczyzny. Czy tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej okażą się przepustką dla utalentowanego piłkarza i wpłyną na wzrost jego wartości rynkowej? Czy Martyna ma szansę stać się celebrytką na miarę najpopularniejszych polskich WAG’s? Na te pytania odpowiedzi pojawią się z czasem. Dajcie znać, co myślicie i koniecznie zostawcie komentarz poniżej.  

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne