Strona głównaCelebryciSportowcyMichał Skóraś - dziewczyna, zarobki, obecne drużyny, wzrost, rodzice, obecna drużyna, wiek

Michał Skóraś – dziewczyna, zarobki, obecne drużyny, wzrost, rodzice, obecna drużyna, wiek

Jedna z niespodzianek selekcji tegorocznego mundialu. Nic nie wskazywało na jego powołanie, jednak świetne wystąpienia w drużynie (Lechu Poznań) nie umknęły uwadze polskiego selekcjonera. W poniższym artykule omówimy najważniejsze informacje dotyczące Michała Skórasia. Ile zarabia? Jak wygląda jego gra w klubie? Jaki jest jego wiek i wzrost? Opowiemy też o jego relacji z rodzicami i dziewczyną. Zatem, do rzeczy!

Zobacz: Matty Cash – rodzice, dziewczyna, pochodzenie, matka, ojciec, dziadkowie, syn, zarobki

Michał Skóraś – obecna drużyna, zarobki 

Jak już wspomnieliśmy, Michał gra obecnie w Lechu Poznań. Sezon temu zdawało się jeszcze, że był dla drużyny jedynie dodatkiem. Teraz jednak pokazuje swoje prawdziwe umiejętności, stając się trzonem ofensywy Lechitów. Na koncie ma już 3 gole w PKO Ekstraklasie i 4 w Lidze Konferencji Europy. 

W momencie gdy tempo drużyny na boisku wyraźnie spada, Michał dopiero się rozpędza. Wielokrotnie bierze ciężar ofensywy na siebie, stając się skuteczniejszy i pewniejszy siebie z meczu na mecz. Według trenera właśnie tej pewności w podejmowaniu decyzji brakowało zawodnikowi. Wcześniej bał się o straty i wszelkiego rodzaju boiskowe pomyłki. Teraz jego celem jest zdobywanie bramek, co jak na razie idzie mu bardzo dobrze.

Ten nagły wzrost w skuteczności zawodnika, nie pozostał obojętny selekcjonerowi naszej kadry, który postanowił powołać młodego piłkarza. Jak mówi sam Skóraś, było to dla niego całkowitym zaskoczeniem. Mimo świetnie rozegranego startu sezonu, nie przypuszczał, że znajdzie się w gronie 26 zawodników, którzy pojadą na mundial. Równie zaskoczeni i bardzo szczęśliwi byli jego bliscy – rodzice i dziewczyna.

Swój debiut w kadrze ma już za sobą. W meczu z Holandią pojawił się na boisku w 79 zmieniając się z Nicolą Zalewskim. Przebieg spotkania był jednak przesądzony, a jemu samemu niewiele udało się zdziałać. Wystąpienie – mimo wszystko – określilibyśmy mianem pozytywnego.

źródło: Instagram

Aktualnie za swoją grę Michał zarabia około 200 tys złotych rocznie. Jednak patrząc na jego boiskową rewolucje, kwota ta w przyszłości z pewnością wzrośnie. W polskiej lidze takie zarobki należą do raczej przeciętnych, a wobec jego aktualnych pomiarów wartości rynkowej są mocno nierelewantne. Wycenia się go na ponad 3,5 mln euro. Jak te cyfry przeniosą się na grę w polskiej drużynie? Czas pokaże…

Dobrze, zarobki zarobkami jednak przyjrzyjmy się nieco samej sylwetce zawodnika, która z pewnością ma duży wpływ na jego obecną grę w drużynie. Jaki jest jego wzrost, wiek i waga?

Michał Skóraś – wiek, wzrost, waga

Michał należy do grona dość uniwersalnych piłkarzy. W wieku 22 lat, dobrze odnajduje się na wielu różnych pozycjach. Atak, defensywa czy rozegranie nie są dla niego straszne. Jak sam mówi tą “wielofunkcyjność” uważa za spory atut.

Zobacz: Nicola Zalewski — rodzice, ojciec, afera, Wikipedia, wiek, tata, matka, wzrost, dziewczyna, impreza, pochodzenie

Aktualnie waży 64 kg, a jego wzrost to 1,72 m. Te liczby, w jego przypadku nie grają jednak większej roli. Nie posiada może zbyt atletycznej sylwetki, ale za to pokazuje dużo serca na boisku i co najistotniejsze – nie brakuje mu skuteczności. Wydaje się więc być naprawdę dobrym dodatkiem do polskiej drużyny na mundialu. Jak dotychczas nie miał zbyt wielu szans by się wykazać. W meczu z Chile wcale nie pokazał się na boisku. Czy oznacza to, że selekcjoner kompletnie z niego zrezygnował?

W jego wieku ciężko jest już określić go mianem młodego zawodnika, jednak ma jeszcze przed sobą trochę czasu – czasu by się wykazać. Jeśli nie na tych mistrzostwach, to na następnych. Obecny wzrost zainteresowania piłkarzem z pewnością będzie dla niego stymulujący i kto wie,  w przyszłości może okazać się zawodnikiem na miarę pierwszej jedenastki.

Michał Skóraś – dziewczyna

Teraz przyjrzyjmy się bliżej życiu sercowego Skórasia. Jego dziewczyna to Ada Migdalska!

Ada ma 20 lat, więc wiek pary jest do siebie całkiem zbliżony. Jednak to, co ich połączyło to nie liczby, a sport! Jeszcze do niedawna dziewczyna była aktywnym zawodnikiem Taekwondo, która wygrywała puchary Polski i jeździła na zawody międzynarodowe. Pasują do siebie jak ulał!

W internecie znajdziemy wiele wspólnych zdjęć pary, szczególnie ze wspólnych wakacji. Para często podróżuje, a swoimi przeżyciami lubi chwalić się na instagramie. Michał razem z dziewczyną wyglądają na bardzo szczęśliwych i wspierają siebie nawzajem. Nie tylko Ada jest tutaj fanem, zawodnik również kibicuje swojej wybrance.

Obecnie dziewczyna skupia się na swojej edukacji i próbuje swoich siła na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Oprócz tego rozwija swoją karierę modelki, która wzbudza swoją osobą coraz więcej zainteresowania. Nieustanny wzrost obserwujących na instagramie nie jest już dla Ady niczym nowym. Obecna jest również na TikToku, gdzie (choć mniej) również ma swoich fanów. 

Para nie ma jeszcze dzieci i na razie nic nie wskazuje na to, by mieli to w planach. Przyszłość pokaże jak potoczy się ten związek!

Michał Skóraś – rodzice, miejsce pochodzenia

Rodzice Skórasia od zawsze byli dla niego wsparciem, szczególnie w młodości. Pochodzący z Jastrzębia Zdrój piłkarz w dość wczesnym wieku musiał wyjechać z rodzinnej miejscowości. Uważnie wtedy przyglądał mu się Lech Poznań, który zaproponował mu grę w swojej szkółce. Rodzice wówczas 12 Michała nie zgodzili się jednak na wyjazd syna, pozwolili na to dopiero trzy lata później. Mimo tego zawodnik, podobnie jak jego mama, dość mocno odczuł na sobie piętno wyprowadzki. Gdy Skóraś myślał nawet o rezygnacji z piłki, to właśnie wsparcie ze strony rodziców okazało się nieocenione.

Wszystko to zaowocowało w przyszłą karierę syna, dzięki czemu możemy oglądać go w barwach naszej reprezentacyjnej drużyny.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne