Strona głównaCelebryciMagda Gessler bez makijażu i peruki - zdjęcia

Magda Gessler bez makijażu i peruki – zdjęcia

Kreatorka smaku i stylu, jak przedstawiało ją intro programu „Kuchenne rewolucje”, choć dla nieżyczliwych Magda Gessler łączy się z ich brakiem. Kontrowersyjna postać w świecie show-biznesu stale zaskakuje wizerunkiem kolorowego ptaka. Poza rzucaniem talerzami i niewyparzonym językiem Magda Gessler kojarzy się z burzą blond loków, a także wymyślnymi makijażami. 

Intensywne barwy i ekscentryczna biżuteria są jej znakiem rozpoznawczym. Jednak poza kreacjami, z których słynie podczas pozowania na ściankach lub emisji programów kulinarnych – jak każdy posiada swoje naturalne, pozbawione ozdobników oblicze. Wiele gwiazd, jak np. Justyna Steczkowska, praktycznie nigdy nie pokazuje się wścibskim spojrzeniom bez makijażu. A co dopiero bez charakterystycznych akcesoriów czy bez peruki. Jakie podejście ma do tego Magda Gessler?

Magda Gessler bez makijażu 

Wbrew pozorom, Magda Gessler bez makijażu nie stanowi rzadkiego widoku. Jak zdołaliśmy zauważyć, obserwując jej poczynania w social mediach czy słuchając wypowiedzi poza programami, w których jest gospodynią – Magda Gessler ma do siebie bardzo duży dystans. 

Choć niektóre z jej wpisów brzmią niezrozumiale, przez nienaturalną składnię (być może kolejny przykład jej wyjątkowej ekspresji) czy nagromadzenie znaków interpunkcyjnych, wiemy jedno. Pani Magda podchodzi do życia z luzem i pasją. Swoim tańcem, w którym towarzyszył jej ukochany czy córka, dzieliła się wielokrotnie na Facebooku czy Instagramie. 

Magda Gessler wiele podróżuje. A podczas odpoczynku, jak doskonale wszyscy wiemy, rzadko kiedy chce się malować czy stroić. Pani Magda podziela nasze podejście i na urlopie relaksuje się bez makijażu. W przestrzeni internetu krąży wiele zdjęć, które pochodzą od samej celebrytki.

Źródło: instagram

Pokazywanie się bez makijażu sprawia, że łatwiej się z nią utożsamić i dostrzec, że poza planem telewizyjnym, Magda Gessler ma swoje życie prywatne. Niestety, ale w naszej kulturze starzenie się nie ma zbyt dobrego PR-u. Tym bardziej u kobiet. Dlatego fakt, że Magda Gessler tak często pokazuje się bez makijażu, zyskuje nasze uznanie. 

Zresztą, także jej fani doceniają pokazywanie się w wersji sauté. W komentarzach znajdziemy komplementy pod jej adresem i często powtarzające się określenie naturalna piękność. Sama restauratorka odpisywała na liczne komentarze, dodając, że lubi siebie w obu wersjach.

Zobacz: Czy to prawda, że Magda Gessler nie żyje?

Magda Gessler bez peruki 

Innym wyróżnikiem najbardziej znanej restauratorki w Polsce jest burza blond loków. Być może nie wszyscy z was wiedzą o tym, że są to doczepiane włosy. Niemniej, podobnie jak w przypadku braku makijażu, wizerunek Magdy Gessler bez peruki jest równie rozpowszechniony w sieci. Jedno z takich zdjęć podpisała słowami: Loki się wściekły na chwilę, ale wrócą

Zobacz: Mateusz Gessler – wiek, rodzice, żona, matka, kim jest dla Magdy?

To tylko potwierdza fakt, że Magda Gessler zdaje sobie sprawę z powszechności swojego telewizyjnego wizerunku, ale nie zamierza ukrywać przed obserwatorami, że taka się urodziła. Jej fryzura przechodziła już tyle rewolucji, ile sama Gessler zdążyła przeprowadzić w swoim programie telewizyjnym. 

Przez cały okres trwania jej kariery zmieniały swoją długość, gęstość i kolor. Niestety czas bywa okrutny, o czym niechybnie przekona się kiedyś każdy z nas. Podobno sam fryzjer Gessler zdradził jednej z gazet, że pani Magda nosi doczepy. Nic dziwnego, że w tym wieku jej włosy są słabe i cienkie. 

Zobacz: Pierwszy mąż Magdy Gessler Volkhart Müller – Wikipedia, wiek, śmierć

Bez względu na preferencje, w wersji z make-upem, czy bez makijażu, starannie wystylizowanych włosach, czy bez peruki – Magda Gessler pokazuje, że można lubić i akceptować siebie, nie zważając na to, co powiedzą inni. Oczywiście w mocnym makijażu czy ingerencji we własną urodę nie ma nic złego. Wszystko jest dla ludzi. Mimo to doceniamy, kiedy gwiazdy polskiego show-biznesu pokazują swoją prawdziwą twarz.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne