Strona głównaCelebryciFreak FightyMaciej Zoniuk Zony — kto to? Wiek, wzrost, waga, rodzina, dziecko, Wikipedia

Maciej Zoniuk Zony — kto to? Wiek, wzrost, waga, rodzina, dziecko, Wikipedia

Maciej “Zony” Zoniuk zadebiutował wczoraj w federacji Malika Montany o nazwie HIGH League. Podczas konferencji zapowiedziana została walka młodego mężczyzny z powracającym już gladiatorem walk w oktagonie: Norbertem “Dis” Gierczakiem. Ich pierwszy pojedynek (na razie tylko na spojrzenia i cięte riposty) zaplanowany został na 5 stycznia. Jeżeli nie wiecie jeszcze kto to Maciej “Zony” Zoniuk, to czytajcie dalej!

Specjalnie dla was [przeczesaliśmy internet w poszukiwaniu taki informacji jak: wiek, waga, wzrost nowego wojownika HIGH League. Czy ma dziewczynę? Może żonę? Kim jest jego mama, tata i rodzina? Czy ma siostrę albo inne rodzeństwo? Kim jest to złote dziecko polskiego Twitcha? Przygotujcie się na potężną dawkę faktów na temat Zony’ego!

Zobacz: Malik Montana – żona, rozwód, pochodzenie, gdzie mieszka, syn

Maciej Zoniuk Zony — kto to? Wikipedia

Maciej Zoniuk Zony — kto to? Jeżeli nie kojarzycie jego ksywki, to na pewno nie spędzacie dużej ilości czasu na polskim portalu Twitch. Gdyby chłopak posiadał stronę “about” na Wikipedii to na pewno opisywałaby go tak: Zony to jeden z najczęściej oglądanych i komentowanych streamerów na portalu Twitch i złote dziecko polskiego streamingu!

Jego kanał, o nazwie takiej samej jak jego ksywka, w bardzo krótkim czasie zdobył aż 683,2 tys. obserwujących, co jest nie lada wyzwaniem. Zony znajduje się w pierwszej 50 najczęściej oglądanych graczy w Polsce, a jego średnia liczba oglądających na jednym streamie to około 1,158. Może się to wydawać niedużo, ale jak na standardy Twitcha są to poważne liczby. Zony swoją “rodzinę” na kanale nazywa pieszczotliwie ESSA SQUAD.

Zony nie jest jedynie złotym dzieckiem e-sportu. Zanim rozpoczął swoją karierę streamera e-sportowego (gra głównie w League of Legends), Zony realizował się również w karierze sportowej. Wikipedia wam tego nie powie, ale my wam zdradzimy, że jeszcze przed ukończeniem szkoły intensywnie trenował wiele dyscyplin sportowych, ale najwięcej czasu poświęcał na… pływanie. 

Zony porzucił niestety karierę sportową już kilka lat temu. Nie oznacza to jednak, że przyjął propozycję dołączenia do wojowniczej rodziny Malika Montany kompletnie nieprzygotowany. Poznajcie wymiary tego rosłego chłopaka poniżej!

Chwile przed walką.

Maciej Zoniuk Zony — wiek, wzrost, waga

Zony’emu już dawno nie w głowie szkoła czy matura. Mimo młodo wyglądającej twarzy prawdziwy wiek Macieja Zoniuka to… 28! Zony urodził się w 1994 roku i, trzeba mu to przyznać, wyrósł na prawdziwego byka. Mamy nadzieję, że mama miał lekki poród!

Złote dziecko streama najwyraźniej nie porzuciło całkowicie sportowego hobby, a wskazywać może na to jego muskularna sylwetka. Potężnie zbudowane barki chłopaka, dobrze umięśnione ramiona i szeroka klatka piersiowa w połączeniu ze wzrostem 181 cm naprawdę robią wrażenie!

Zobacz: Josef Bratan – kto to? Czy jest bratem Alberto? Wiek, wzrost, waga

Jeśli Zony jako dziecko miał problemy z nadwagą, to z pewnością nie ma jej teraz. Maciej Zoniuk wygląda, jakby cała masa jego ciała składała się z mięśni wyrobionych na siłowni. Aż trudno uwierzyć, że jego waga to tylko 82 kilogramy! Całkiem możliwe, że możemy się spodziewać wzrostu jego wagi po pierwszym ważeniu w styczniu 2023 roku, kiedy chłopak jeszcze bardziej “przypakuje”.

Maciej Zoniuk Zony — rodzina, siostra, dziecko

Wiek, wzrost, waga… a kogo to obchodzi, prawda? Przecież najważniejsze jest wnętrze zawodnika! Kim jest Zony prywatnie? Mama na pewno musi być bardzo dumna ze swojego dziecka, które najpierw podbiło świat streamingu, a teraz ma chrapkę na zwycięstwa w oktagonie. Jaki stosunek do walk ma jego rodzina?

Jeśli chodzi o rodzinę (fanów) z Twitcha to na pewno pozytywne. Niestety o rodzinie biologicznej Zony’ego nie wiemy zbyt wiele. Wikipedia milczy na ten temat, tak samo jak Maciej. Na jego kanale YouTube, gdzie wrzuca fragmenty nagrań z własnych twitchowych streamów, pojawił się filmik, na którego miniaturce widnieje napis: Jadę z siostrą do Kołobrzegu. Urocza rodzinna wycieczka? Mogłoby się tak wydawać na pierwszy rzut oka, ale oglądając Zony’ego i jego przekomarzanki z domniemaną “siostrą”, raczej wolelibyśmy wierzyć, że para nie jest naprawdę rodzeństwem. 

Zony znany jest z rubasznego humoru, dlatego trudno stwierdzić czy zachowuje się tak samo w towarzystwie swojej siostry i reszty rodziny. Jeśli wierzyć mu na słowo, jego “siostra” jest wieku 21 lat, ale kto to był, naprawdę trudno ocenić…

Maciej Zoniuk Zony — dziewczyna 

Co w takim razie z życiem prywatnym Zonego? Czy na widowni będzie kibicowała mu jakaś dziewczyna? Możemy spodziewać się, że raczej nie w tym sezonie. 

Do marca 2021 roku Zony był w publicznym związku z dziewczyną również zajmującą się streamingiem o nicku Honey. Jak mówi w jednym ze swoich filmików o tym rozstaniu: nic złego sobie nie zrobiliśmy, […]  po prostu mamy inne cele”. Jego rodzina z Twitcha bardzo wspierała w tamtym okresie Zonego. Na szczęście rozstanie streamerów było kulturalne i nikt nie zaliczył ani wzrostu, ani spadku liczby oglądających na swoich kanałach. 

Od tamtej pory zdaje się, że Zony nie przykłada szczególnej wagi do tematu poważnego związku. Chociaż kto to wie, może jest już w takim wieku, że warto byłoby się ustatkować? A może jego mama przyjdzie oglądać zmagania syna? W końcu kto jak nie rodzona mama podmucha na siniaka i powie, że już nie boli? 

A na koniec kilka faktów podsumowujących dla was! 

imię i nazwisko Maciej Zoniuk 
kto to? czym się zajmuje?złote dziecko Twitcha, streamuje
wiek28 lat
wzrost181 cm
waga82 kg
z kim będzie walczył?Norbertem “Dis” Gierczakiem

Mamy nadzieję, że zapewniliśmy wam więcej fakty o tym wariacie, niż ciocia Wikipedia. Pamiętajcie, żeby podzielić się w komentarzach opiniami na temat tego streamera. Myślicie, że ma szansę na wygraną w oktagonie? Czy może powinien pozostać przy graniu w League of Legends? 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne