Strona głównaCelebryciKrzysztof Jabłoński - były mąż Kamili Jabłońskiej, dzieci, firma, majątek, gdzie mieszka?

Krzysztof Jabłoński – były mąż Kamili Jabłońskiej, dzieci, firma, majątek, gdzie mieszka?

Izabelę Janachowską kojarzymy raczej wszyscy – była ona tancerką w niegdyś popularnym Tańcu z gwiazdami. Jej życiem prywatnym do teraz interesuje się wiele osób, bo mimo kontuzji, tancerka nadal jest w świecie show-biznesu. Kim jest jej mąż Krzysztof Jabłoński? Ile ma dzieci? Kim jest była żona przedsiębiorcy? Wikipedia – czy są tam jakieś informacje o biznesmenie? Sprawdzamy!

Krzysztof Jabłoński wiek, matka, gdzie mieszka, czyli mały życiorys

O przedsiębiorcy na Wikipedii nie znajdziemy żadnych informacji – nikt jeszcze nie stworzył tam o nim zakładki. Jednak Wikipedia nie jest jedynym źródłem informacji – z tego artykułu dowiesz się wielu ciekawostek z życiorysu Krzysztofa Jabłońskiego.

Mężczyzna jest przedsiębiorcą – najpierw był współwłaścicielem warsztatu samochodowego w Niemczech. Po latach Krzysztof Jabłoński zajął się obrotem chemikaliów – firma produkowała sporo parafiny, którą przedsiębiorca postanowił wykorzystać. Biznesmen zaczął produkować świeczki – w 1992 roku założył firmę Korona, dzięki której dorobił się sporego majątku. Marka produkowała świeczki m.in. dla IKEI. 

Przejdźmy teraz do mniej biznesowej części życiorysu Krzysztofa Jabłońskiego. Wiele osób interesuje wiek mężczyzny – otóż ma on 63 lata. Po tym, jak wziął ślub z Izabelą Janachowską spora część internautów krytykowała różnicę wieku między małżonkami. Dzieli ich 27 lat, jednak czy tak naprawdę wiek ma znaczenie? Czasem taka różnica może być problematyczna, bo ludzie są na innych etapach w życiu. Jednak jeśli obie strony chcą tego samego i się dogadują, to dlaczego różnica wieku miałaby być jakąkolwiek przeszkodą do stworzenia udanego małżeństwa? Najważniejsze w związku jest ustalenie, czy obie strony chcą od życia podobnych rzeczy – jeśli tak, to metryczka nie robi żadnej różnicy. 

Gdzie mieszka Krzysztof Jabłoński? W Warszawie, razem z żoną i ich wspólnym dzieckiem. O ich apartamencie rozpisuje się wiele portali – mężczyzna wraz z rodziną ma luksusowy apartament, w którym jest kilka bardzo drogich dzieł sztuki. Ściany ich domu zdobią obrazy między innymi Wojciecha Fangora – nie wiemy, czy są to oryginały, ale jeśli tak, to kosztowały one niemały majątek. Jedno z dzieł kosztowało na aukcji ok. 3 milionów złotych! Wiele osób zastanawia się, gdzie mieszka przedsiębiorca dokładnie – tego oczywiście nie wiemy. Podzielenie się swoim dokładnym adresem zamieszkania w sieci, nie jest mądrym posunięciem, gdy ma się taki majątek. 

Krzysztof Jabłoński – pierwsza żona 

Izabela Janachowska nie jest pierwszą żoną Krzysztofa Jabłońskiego. To Kamila Jabłońska była jego pierwszą żoną. Byli małżonkowie wychowują nastoletniego syna. Z obecną żoną ślub wziął w 2014 roku w Rzymie. W wywiadzie przedsiębiorca powiedział, że Izabela jest dla niego ideałem, a ich charaktery świetnie się dopełniają – podobno są jak woda i ogień. Krzysztof Jabłoński uważa, że jest trudnym partnerem i że to właśnie jego druga żona sprawia, że łatwiej przychodzi mu mówienie przepraszam. 

Krzysztof Jabłoński a Kamila Jabłońska 

Ile żon miał Krzysztof Jabłoński? Kamila Jabłońska była jego pierwszą żoną, a Izabela Janachowska drugą. Wiele osób tworzy na forach wątki w stylu: Krzysztof Jabłoński a Kamila Jabłońska, Krzysztof Jabłoński – ile miał żon? Z informacji dostępnych w sieci wiemy, ile żon miał Krzysztof Jabłoński – dwie. Kamila Jabłońska była pierwszą kobietą, z którą biznesmen stanął na ślubnym kobiercu. Niestety, nie wiadomo, kim dokładnie jest jego była żona – nie ma o niej żadnej wzmianki w Internecie. Krzysztof Jabłoński o Kamili Jabłońskiej w wywiadach również nigdy nie wspomina. Przed związkiem z Izabelą Janachowską przedsiębiorca nie był aż tak popularny, dlatego nie ma się co dziwić, że nie ma o jego wcześniejszym związku żadnych informacji.

Krzysztof Jabłoński dzieci, ile ma dzieci? 

Ile ma dzieci Krzysztof Jabłoński? Mężczyzna ma dwoje dzieci. Pierwszy syn przedsiębiorcy (ze związku z byłą żoną) jest już nastolatkiem. Jego drugie dziecko (również syn), czyli Chris, jest jeszcze mały – ma dopiero 3 lata. W jednym z wywiadów Krzysztof Jabłoński wyznał, że jego dzieci, mimo że są z różnych małżeństw, dogadują się ze sobą. Podobno łączy ich silna więź. Przedsiębiorca przyznał, że kiedy jego pierwszy syn był w wieku Chrisa, to był on wtedy zajęty głównie pracą. Dopiero przy drugim dziecku jest w pełni obecnym rodzicem.

Krzysztof Jabłoński sprzedał firmę? 

Chodzą plotki, że Krzysztof Jabłoński sprzedał firmę Korona. Jest to prawda – Krzysztof Jabłoński sprzedał firmę już dobrych kilka lat temu – od 2018 roku jest ona własnością niemieckich inwestorów. Przedsiębiorca był jej właścicielem ponad 26 lat. Obecnie działa on między innymi w branży ślubnej. Razem z żoną, Izabelą Janachowską, prowadzi on firmę Wedding Dream. Na jej stronie są katalogi i usługodawcy, dzięki którym łatwiej jest zaplanować ślub.

Krzysztof Jabłoński i Izabela Janachowska są małżeństwem od 8 lat – mimo różnicy wieku wydają się być bardzo szczęśliwą parą. Jeśli znasz jeszcze jakieś ciekawostki z życiorysu Krzysztofa Jabłońskiego, to podziel się nimi w komentarzu  – czekamy!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne