Strona głównaOff-topicPick me girl – co to znaczy, definicja, starter pack, jak być?

Pick me girl – co to znaczy, definicja, starter pack, jak być?

Dzisiejszy świat wprowadza wiele trendów i nowych słów, którymi posługuje się młodzież. Jednym z nich jest pick me girl. Nastolatkowie, słysząc te parę słów, od razu wiedzą o kogo chodzi, jednak nieco starsi mogą mieć z tym problem. Dlatego w tym artykule postaramy się wyjaśnić co znaczy pick me girl, jaka jest tego definicja, jednak nie tylko! Dlatego jeśli ciekawi cię co znaczy ten młodzieżowy slang, czytaj do końca! 

Pick me girl co to znaczy?

Pick me girl co to w ogóle znaczy? Mówiąc wprost, jest to kobieta, która każdą swoją czynność robi na pokaz. Zawsze musi być w centrum uwagi, tak aby każdy o niej mówił i zawsze była jedynym tematem. Jej zachowanie może nawet ranić inne osoby, ponieważ nie ma dla niej rzeczy nie do wykonania. Można rozpoznać ją po piskliwym głosie, fakcie, że ciągle próbuje używać zdrobnień oraz podlizywaniu się innym i ciągłym zwracaniu uwagi na swoje nieskończone zalety. Pick me girl co to jeszcze oznacza? Taka osoba za wszelką cenę chce zostać wybrana przez osobę, w której się podkochuje.  Wyrażenie brzmi to bardzo negatywnie, jednak wiele osób odbiera go tylko jako żart, lub nowe trendy na portalach społecznościowych. 

pick me girl wykop
Jeden z użytkowników Wykopu bardzo fajnie wytłumaczył znaczenie tego słowa.

Kto to pick me girl?

Zatem kto to pick me girl? To dziewczyna, która za wszelką cenę chce spodobać się chłopakom, co często prowadzi do wyzywania i ubliżania innym kobietom. Można rozpoznać ją po kilku specyficznych zachowaniach. 

  • Definiuje się jako inna niż reszta — typowa pick me girl będzie podważać model kobiecości, jednak tylko po to, aby w oczach płci przeciwnej wypaść lepiej. 
  • Umniejsza innym kobietom — typowa kobieta definiująca się jako pick me girl będzie negatywnie nastawiona do innych przedstawicielek swojej płci. 
  • Wszystko, co robi, robi na pokaz — takim kobietom zależy tylko i wyłącznie na uwadze mężczyzn, dlatego będą robić wszystko, aby ich oczy były skierowane tylko i wyłączenie na nie. 
  • Uważają, że kobiety są najgorsze — pick me girl będą stawiały kobiety jako swoich wrogów numer jeden. 

Pick me girl co to znaczy? Znaczy to, że osoba taka przejawia zachowania toksyczne wobec innych i najlepiej traktować ją z dystansem. 

Pick me girl definicja 

Pick me girl definicje w internecie możemy znaleźć różne. Jedna z nich mówi, że jest to dziewczyna, która stara się wyrazić, jaka jest malutka przez swój ubiór, sposób bycia oraz zachowanie. Twierdzi również, że taka osoba spędza czas tylko z chłopakami, ponieważ sama nie potrafi nic zrobić. 

W drugiej pick me girl definicji możemy wyczytać, że taka osoba szuka atencji lub stara się zaznaczyć, jaka jest słodka i malutka, często zastępując literkę “r” na “l”. Uważa, że taka zamiana jest urocza. 

Pick me girl starter pack 

Pick me girl starter pack jest bardzo prosty. Należy jednak zwrócić uwagę, że nie każda kobieta ubrana w ten sposób musi nią od razu być. Jej strój składa się z jasnych jeansów, do których wybiera krótki top. Często jest kolorowy i w róże wzory jak na przykład motyle. Takie kobiety często mają jasne, długie włosy. Typowy pick me girl starter pack składa się z modnego plecaka, białych, makrowych tenisówek oraz kubka kawy w ręce. Na ich głowach można zauważyć również czapki z daszkiem, a ich długie paznokcie ozdabiają kolorowe wzory. Oczywiście nie można zapomnieć o obudowie na telefon, która również musi być pod kolor całego stroju. 

Jak być pick me girl?

Ktoś może zapytać, jak być pick me girl? Mimo wszystkich opinii, aby zostać pick me girl, trzeba być naprawdę inteligentną osobą. Kreacje na niewinną kobietę, która uważa się za inną i lepszą od innych, należy dobrze przemyśleć. Także wszystkie kroki, aby wymarzony mężczyzna skierował oczy tylko na nią, wymagają starannego planu. Ataki przeprowadzone na typowe dziewczęce rzeczy nie są przeprowadzana bezpośrednio — co również wymaga dobrej wprawy. Zatem jak być pick me girl? Na początek należy zastanowić się, czy warto w ogóle nią być. W życiu we wszystkim należy zachować równowagę. Nie trzeba podlizywać się płci przeciwnej, aby ta zwróciła na nas oczy, ponieważ może dać to efekt odwrotny do zamierzonego. Należy znać swoją wartość i nie budować jej na nieszczęściu drugiej osoby. 

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne