Strona głównaOff-topicPlatforma Zalukaj - sprawdzamy opinie użytkowników

Platforma Zalukaj – sprawdzamy opinie użytkowników

Od dawien dawna, kino wywiera niewyobrażalnie ogromny wpływ na życie ludzi, a także na to, w jaki sposób ukształtowało się i funkcjonuje obecne społeczeństwo. Trudno jest znaleźć osobę, która nie miałaby ulubionego filmu czy serialu, lub taką, która nie czerpie radości z oglądania telewizji, czy też spędzania czasu w kinie. Niewiele osób potrafi wymienić wszystkie gatunki filmów, które powstały w ciągu ostatnich 100 lat, podobnie zresztą z gatunkami seriali, a produkcje, które mamy okazję oglądać na złotym i srebrnym ekranie, zarabiają niewyobrażalnie duże pieniądze, a popyt na ich produkcję z biegiem lat tylko rośnie. Niektóre, największe wytwórnie tj. Netflix, cieszą się nie tylko ogromnymi przychodami, ale też całymi rzeszami fanów, którzy gotowi są na zapłacenie każdych pieniędzy, byleby tylko obejrzeć wyczekiwane przez siebie produkcje, czy to w kinie, czy to w internecie. Branża filmowa jest tak ogromna, że zarabiają na niej nie tylko osoby, które są z nią związane, ale też ludzie wydawałoby się kompletnie postronni. W ciągu ostatnich lat powstał ogrom platform streamingowych, na których możemy obejrzeć nasze ulubione produkcje, lub też znaleźć filmy i seriale dla każdego. Platformy te stały się na tyle duże, że nie tylko udostępniają widzom pewne filmy i seriale, ale też zajmują się ich produkcją, często bogacąc się na tym w niewyobrażalny sposób. Wszystkie te platformy są niezwykle pożyteczne i lubiane, ponieważ umożliwiają nam obejrzenie produkcji, które nie tylko sprawią, że będziemy się dobrze bawili, ale mogą też realnie wpływać na to jak postrzegamy świat, a także kształtować nasze poglądy i uczyć nas, w bardzo niebagatelny i ciekawy sposób. Legalne platformy streamingowe zazwyczaj oferują abonamenty, czy też plany rozliczeniowe, które umożliwiają nam korzystanie z nich za dobre ceny, zapewniając dochód osobom, które odpowiedzialne są za produkcję danych filmów i seriali, a także osobom, które zajmują się udostępnianiem im szerszej publice. Jest to bardzo sprawiedliwa wymiana, na której zyskuje każda ze stron. Są jednak pewne strony internetowe, których legalność i prawo bytu są kwestionowane, ze względu na pewne czynniki. Jedną z takich stron, jest platforma Zalukaj, która w Polsce popularna jest już od wielu lat, ciesząc się zainteresowaniem nie tylko fanów kina, ale także osób, które czekają na pewne produkcje z zapartym tchem.

Opinie o Zalukaj

Opinie o Zalukaj, często podkreślają wiele zalet serwisu, a zwłaszcza fakt tego, jak wiele produkcji się na nim znajduje, włączając w to największe nawet nowości, które pojawiły się na ekranach bardzo niedawno. Opinie o Zalukaj sugerują, że jest to platforma, której warto, jest dać szansę, głównie ze względu na to, jak wiele jest w stanie ona zaoferować, oraz jak łatwa w obsłudze jest, zarówno w usłudze premium, jak i darmowa.

Czy Zalukaj jest legalne?

 Większość kontrowersji, które dotyczą tej konkretnej strony, bierze się z pytania, czy Zalukaj jest legalne. Serwis funkcjonuje już od wielu lat, a osoby odpowiedzialne za jego założenia, nie popełniają żadnych wykroczeń, jest to więc strona, która od strony prawnej ma prawo bytu. Wykroczeń nie popełniają również osoby, które oglądają na tej stronie filmy i seriale, które udostępniane są przez innych internautów czy użytkowników. Problemy pojawiają się natomiast, jeśli ktoś zamieszcza na tej stronie filmy i seriale bez praw do nich, ponieważ jest to wtedy naruszenie prawa, a także popełnienie wykroczenia. To czy Zalukaj jest legalne, to problem, który zazwyczaj nie dotyczy osób, które po prostu oglądają na tej stronie różne produkcje, jednak warto, jest pamiętać, że bez praw do filmów i seriali, nie powinno się ich nigdzie udostępniać.

Czy rejestracja na Zalukaj jest darmowa?

 Wiele osób, które planuje założenie na tym portalu konta, zastanawia się, czy rejestracja na Zalukaj jest darmowa. Kiedy zakładamy konto, nie ponosimy żadnych opłat, oraz otrzymujemy status darmowego konta, jednak możemy ulepszyć je do konta premium, za które ponosi się dodatkowe koszty. Rejestracja na Zalukaj jest darmowa, jednak jeśli chcemy korzystać ze wszystkich usług, które oferuje ta strona, poleca się zakup konta premium.

Czy Zalukaj jest płatne?

 Osoby, które mają w planach założenie konta na tej platformie, często zadają pytanie czy Zalukaj jest płatne. Rejestracja na stronie nic nie kosztuje, podobnie zresztą jak korzystanie z konta, jednak platforma ma też usługę VOD, która umożliwia obejrzenie wielu produkcji w dobrej jakości, oraz pozwala nam się upewnić, że pochodzą one wyłącznie z legalnych źródeł, co dla wielu osób jest sprawą kluczową. To, czy Zalukaj jest płatne, zależy od tego, z jakich usług chcemy skorzystać, warto jednak wiedzieć, re zakładanie konta jest w 100 procentach darmowe.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

4 KOMENTARZE

 1. Zalukaj.cc aktualnie promuje się, że możesz u nich obejrzeć film za darmo ale po dokonaniu takiej próby musisz obejrzeć krótką reklamę i następnie otrzymujesz informację, że serwery są przeciążone w związku z czym film możesz obejrzeć po rejestracji. Tworząc nowe konto następuje przekierowanie do serwisu ZalukajVOD.eu. W trakcie rejestracji dowiadujesz się, że musisz za nią zapłacić ale tylko jednorazowo – rejestracja to jedyne 10.99zł. Niestety dane do konta z ZalukajVOD.eu nie pasują do zalukaj.cc w związku z czym nadal nie obejrzysz filmu. Kiedyś strona zalukaj rzeczywiście umożliwiała oglądanie filmów – zalukaj.tv. Być może zalukaj.cc to tylko jej kopia stworzona we wiadomo jakim celu. Samo ZalukajVOD.eu to jedynie wyszukiwarka filmów, w mojej opinii wielokrotnie gorsza niż wiele innych, nie dająca możliwości niczego obejrzenia.

  Czy jest to oszustwo?
  Zgodnie z art. 286 par. 1 kodeksu karnego „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”.

  Kto jest odpowiedzialny?
  Właścicielem ZalukajVOD jest zgodnie z regulaminem strony Malkom Invest sp. z o. o. (KRS 657253) natomiast zgodnie z publicznie dostępnym krajowym rejestrem sądowniczym KRS (ekrs.ms.gov.pl) Prezesem tej firmy a zarazem jej 100% udziałowcem jest Pan Artur Marciniak. W wyszukiwarce ekrs.ms.gov.pl po KRS firmy 657253 znajdziemy również informacje pozostałych zaangażowanych wcześniej osób – udziałowców / prezesów – Pan Jan Ladorudzki i Pani Iwona Hoffman – oraz ich PESELE i adresy w Poznaniu (patrząc po mapach google to chyba rejestrowali sobie firmę w mieszkaniu).
  Cóż.. bardzo nieładnie Panie Janie, Pani Iwono i przede wszystkim stojący na czele Panie Arturze. Powinniście się wstydzić. Prawo Polskie jasno mówi co się robi z oszustami.

 2. zalukaj to oszustwo- znalazłam informację w wyszukiwarce zalukaj, że mają tam film „moje magiczne encanto” i za rejestrację zapłaciłam 10.99 zł, po czym wchodząc w film dowiedziałam się, ze obcnie nie ma platformy obsługującej ten film. Potem losowo wybrałam inny wyświetlający się w tamtej przeglądarce firm i znów to samo. Jestem wkurzona, ze dałam się nabrać.

Popularne