Strona głównaWierszeMiłej soboty - pozdrowienia na sobotę. Darmowe kartki na sobotę

Miłej soboty – pozdrowienia na sobotę. Darmowe kartki na sobotę

Sobota. Dla jednych wytchnienie po całym tygodniu w pracy, dla drugich dzień wypełniony domowymi obowiązkami. Niektórzy odsypiają piątkowe imprezy, inni maszerują na uczelnię. Życie, a właściwie żyćko, bo tak dziś podobno się mówi. 

Jeśli zastanawiasz się, jak zagadać do najbliższych i przyjaciół tego dnia, sprawdź nasze życzenia na sobotę, które możesz wysłać SMS albo komunikatorem. Podpowiemy ci, gdzie znaleźć darmowe kartki na sobotę i życzenia miłej soboty śmieszne. Jeśli potrzebujesz znaleźć serdeczne pozdrowienia na sobotę, czytaj dalej. 

Zobacz: Pozdrowienia na piątek – miłego piątku. Kartki, śmieszne powitanie

Powitania i pozdrowienia na sobotę

Twoi znajomi na pewno ucieszą się, jeśli w sobotę zobaczą na swoim telefonie wiadomość od ciebie. Możesz wysłać im standardowe pięknej soboty życzę, ale takie, choć serdeczne pozdrowienia na sobotę, są dość błahe. Podpowiemy ci, jak bez wysiłku wykazać się większą kreatywnością i wywołać uśmiech na twarzy znajomych. 

Źródło: blog.otylia.pl

Jeśli wiesz, że ktoś całą sobotę zajmuje się odgruzowywaniem mieszkania, napisz mu:

Cześć, w sobotę, miłego latania na mopie!

Przestań sprzątać, za tydzień też jest sobota! 

Jeśli męczy cię sprzątanie,

posiedź dzisiaj w bałaganie.

Otwórz sobie małe piwo,

niech lenistwo zbiera żniwo. 

Bałagan nie zając,

nie ucieknie…

A piękna sobota może ci przelecieć przed nosem!

Jeśli masz pracujących znajomych, wyślij im życzenia na sobotę, związane z pracą:

Czy piątek, czy sobota,

znowu czeka nas robota!

Pięknej soboty życzę!

Pozdrowienia na sobotę

Pozdrowienia na sobotę to także życzenia udanej soboty sobota śmieszne przedstawione w formie GIFa lub obrazka. Możesz je pobrać bezpłatnie w internecie i przesłać przez aplikację Whatsapp lub Messenger. 

Wystarczy, że masz dostęp do Canvy, a prostą kartkę zrobisz w parę minut. Własnoręcznie zrobione kartki na sobotę na pewno docenią twoi znajomi. 

Źródło: twojekarteczki.pl

Życzenia na sobotę, czyli pięknej soboty życzę 

Jeśli nie chcesz, nie musisz silić się na żarty ani klikać w strony, które zawierają życzenia udanej soboty sobota śmieszne. Możesz wybrać standardowe powitania i pozdrowienia na sobotę:

Życzę Ci udanej, soboty. Odpocznij przed kolejnym tygodniem!

Dzień dobry w sobotę! Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

Choć życzenia na sobotę wysyła się głównie osobom bliskim, masz pełne prawo nie żartować i nie szukać po sieci śmiesznych obrazków. Choć pamiętaj, że udanej soboty sobota śmieszne, mogą poprawić humor wszystkim tym, którzy wstali lewą nogą. 

Kartki na sobotę

Darmowe kartki na sobotę znajdziesz bez żadnego problemu. Możesz je wysłać swoim znajomym na kilka sposobów. Najstarszym z nich jest wysłanie na adres e-mail. Na stronie oferującej darmowe kartki na sobotę musisz podać swój oraz adresata adres e-mail. Aplikacja sprzężona ze stroną prześle kartkę w twoim imieniu. Niestety musisz liczyć się z tym, że potem trafiać będzie do was sporo spamu. 

Źródło: pl.pinterest.com

Dlatego lepiej zapisać kartę na dysku i wysłać komunikatorem. Powitania i pozdrowienia na sobotę możesz też nanieść na własną kartkę. Wybierz dowolne zdjęcie ze swojej galerii w telefonie i dopisz serdeczne pozdrowienia na sobotę. Każdy telefon ma wbudowaną aplikację do prostej przeróbki zdjęć. W ten sposób możesz stworzyć oryginalne darmowe kartki na sobotę.

Darmowe kartki na sobotę 

Kiedy internet był raczkującym medium dostępnym dla niewielu, za obrazki, czy kartki na sobotę trzeba było płacić. Dziś już nie jest to konieczne. Skorzystaj z danych zgromadzonych w Pinterest. To miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo pięknych kartek, w tym także darmowe kartki na sobotę i życzenia miłej soboty śmieszne. 

Kartki z życzeniami  w stylu pięknej soboty życzę znajdziesz też w Google. Po wpisaniu życzeń serdeczne pozdrowienia na sobotę wybierz grafiki. Bez problemu możesz zapisać je na dysku. 

Źródło: e-kartki.net.pl

Zobacz: Miłej niedzieli – pozdrowienia na niedzielę. Piękne, śmieszne, urocze – obrazki

Serdeczne pozdrowienia na sobotę

Żeby wysłać serdeczne pozdrowienia na sobotę możesz też wykorzystać dostępne w internecie memy. Dopasuj obrazek do charakteru znajomego. Możesz też nawiązać do waszej ostatniej rozmowy albo sytuacji, którą wspólnie przeżyliście. 

Życzenia miłej soboty śmieszne memy znajdziesz na stronach z memami. Wystarczy skopiować dowolny obrazek, podpisać go pięknej soboty życzę i wysłać znajomemu. 

Pamiętaj jednak, że takie zdjęcia możesz wysyłać tylko najbliższym. Jeśli nie masz z kimś serdecznych relacji na stopie koleżeńskiej, lepiej unikaj memów. Nigdy nie wiesz, co kogo może obrazić. 

Źródło: czarymarybarbary.blogspot.com

Miłej soboty śmieszne

Zdjęcia beztroskich zwierząt z podpisem w rodzaju udanej soboty bez stresu i roboty znajdziesz korzystając z wyszukiwarki Google. Wyślij je do znajomych, którzy i tobie wysyłają życzenia na sobotę. 

Śmieszne zdjęcia z życzeniami znajdziesz też na portalach społecznościowych. Każde udostępnione zdjęcie, to inspiracja dla ciebie. 

Udanej soboty sobota śmieszne

Wykorzystaj internet i wpisz: udanej soboty sobota śmieszne, znajdziesz mnóstwo obrazków, spośród których wybierzesz ten najbardziej odpowiedni. Im bardziej zażyła jest twoja znajomość z kimś, tym na bardziej zwariowane kartki na sobotę możesz sobie pozwolić. 

Co do zasady, życzenia i pozdrowienia na sobotę wysyłamy osobom z bliskiego kręgu znajomych. Nie powinieneś wysyłać kartki na sobotę do przełożonego, czy osób z biura, z którymi się nie kumplujesz. Powitania i pozdrowienia na sobotę zarezerwowane są dla osób, z którymi masz serdeczne relacje i znasz się prywatnie. 

W sobotę nie dzwonimy i nie piszemy do ludzi SMS do ludzi, z którymi nie znamy się prywatnie. Choć każdy może odpowiedzieć po weekendzie, SMS wysłany w sobotę może być odebrany jako zachowanie niestosowne i niegrzeczne. 

Zobacz: Grudniowe pozdrowienia na dzień dobry. Zdjęcia, cytaty

Sprawdź jeszcze

Popularne