Strona głównaŻyczeniaPozdrowienia na piątek - miłego piątku. Kartki, śmieszne powitanie

Pozdrowienia na piątek – miłego piątku. Kartki, śmieszne powitanie

Piątek weekendu początek! Jak umilić komuś weekend? Na przykład wysłać mu fajną kartkę na piątek z napisami! W tym artykule podaje sporo propozycji na miłe powiedzenie witam w piątek!

Zobacz: Darmowe kartki z humorem – fajne, śmieszne, na dobranoc

Pozdrowienia na piątek

Pozdrowienia na piątek mogą mieć różną formę. Możesz to zrobić zabawnie lub w sposób empatyczny, jeśli wiesz na przykład, że bliską Ci osobę czeka coś trudnego podczas nadchodzącego weekendu. 

Powitanie na piątek pełne miłości na pewno zrobi Twojemu ukochanemu czy ukochanej dzień. W tym artykule dam Ci pomysły na życzenie komuś radosnego, wspaniałego, udanego, szczęśliwego i miłego piątku!

Źródło: twojekarteczki.pl
Źródło: gifyagusi.pl

Powitanie na piątek, czyli witam w piątek!

Pomysłowe napisanie komuś dzień dobry w piątek to świetny pomysł na wywołanie na czyjejś twarzy uśmiechu na cały dzień! Jak to zrobić? Oto kilka powitań na piątek, które możesz wysłać w formie SMS-a. 

Pomysły na witam w piątek:

 • Miłego piątku życzę i z miłości do Ciebie w środku krzyczę! Moja ukochana od obowiązków z tego tygodnia zajechana, zapraszam Cię wieczorem na winko moja Ty rodzinko!
 • Dzień dobry w piątek, weekendu początek!
 • Udanego i miłego piątku życzę, a w środku aż kwiczę, bo spotkam Cię dzisiaj i kolejne wspomnienie z Tobą utkam!

Rymowanki są idealną formą przywitania kogoś w piątek. W tygodniu mało kto ma czas, jesteśmy zabiegani i zajęci własnymi życiami. Piątek jest przeważnie luźniejszy, więcej siedzimy w telefonach, więc warto się postarać i wysłać zabawne pozdrowienia!

Miłego piątku – jak umilić komuś piątkowe popołudnie lub cały weekend?

Jeśli chcesz dla bliskiej osoby zrobić coś więcej niż wysłanie jej miłego powitania na piątek, to oto kilka pomysłów na wywołanie u niej uśmiechu!

 • Zaproś kogoś na kolację – do siebie lub na miasto. Nie ma przecież nic lepszego niż rozmowa przy pysznym jedzeniu i winie!
 • Zadzwoń i spytaj, czy możesz w czymś pomóc w piątek lub w weekend – oczywiście, jeśli sama masz na to czas i ochotę.
 • Kup kwiaty.
 • Upiecz ciasto i podwieź je komuś do domu lub zaproś go do siebie.
 • Wyślij danej osobie kartkę na piątek z napisem.
 • Zaproś kogoś na seans do kina.

Oto moje pomysły na zrobienie komuś miłego piątku. Słowa są ważne, ale czyny ważniejsze, więc jeśli masz ochotę i czas, to zorganizuj komuś wspaniałe wejście w weekend!

Zobacz: Grudniowe pozdrowienia na dzień dobry. Zdjęcia, cytaty

Miłego piątku – śmieszne 

Miłego piątku w śmieszny sposób również można komuś życzyć. Możesz wykorzystać powyższe wierszyki (znajdziesz je pod nagłówkiem: Powitanie na piątek, czyli witam w piątek!). Jak jeszcze można komuś życzyć miłego piątku w śmieszny sposób? 

Śmieszne pozdrowienia na piątek:

 • Szczęśliwego piątku Ci życzę i czekam niesamowicie, na spotkanie nasze i na picie!
 • Piątek, piąteczek, piątunio, witam Cię moja niunio!
 • Miłego piątku, mój piękny aniołku. 
 • Śmiesznej kartki na piątek nie mam, ale Ci wieczorem zaśpiewam!
 • Pozdrowienia na piątek wysyłam, a w międzyczasie kolejnego kotleta usmażyłam. Zapraszam na obiad!

Właśnie w taki sposób możesz życzyć komuś wspaniałego i radosnego piątku! Oczywiście – każdego z nas bawi coś innego. Myślę jednak, że uda Ci się coś wybrać, dzięki czemu czyjś piątek będzie szczęśliwy!

Kartki na piątek

Kartki na piątek to recepta na udany dzień. Możesz wysłać kartki na piątek z napisami zabawnymi, ale możesz to rozegrać inaczej. Masz jakieś wasze wspólne zdjęcie? Może być ze spotkania rodzinnego, imprezy, pracy – obojętnie. Jeśli tak, to wyślij ją bliskiej osobie – zdjęcia to przecież jedno z lepszych źródeł wspomnień. Możesz dodać do niego krótką wiadomość, ale nie musisz. Myślę, że będzie to najlepsza kartka na piątek. 

Jeśli nie masz jednak żadnego zdjęcia w zanadrzu i szukasz gotowej kartki na piątek z napisami, to znajdziesz je w dalszej części artykułu! 

Kartki na piątek z napisami 

Wysłanie komuś MMS-em/na Messengerze lub WhatsAppie kartki na piątek jest idealnym sposobem na rozpoczęcie weekendu. Jest to kolejny sposób na powiedzenie komuś w nietypowy sposób witaj w piątek.

Oto kilka propozycji na życzenie komuś miłego piątku w postaci kartki z napisami:

Źródło: Newscafe.pl
Źródło: Pinterest
Źródło: Kartkonosz.pl

Zbliżają się święta, więc warto miłego piątku życzyć śmiesznie. Koniec roku to wiele zmartwień – przez szalejącą inflację i kryzys energetyczny wiele osób w te święta będzie przygnębionych. 

Nie zapominajmy o naszych bliskich! Wysłanie wiadomości trwa maksymalnie minutę, a taki gest daje poczucie, że pamiętamy o danej osobie. Łatwo o znajomych i rodzinie zapomnieć w wirze codziennych obowiązków. 

Każdy z nas ma przecież swoje życie i zmartwienia, dlatego najlepszym momentem na poszukanie kartek z napisami jest właśnie piątek! Weekendy są przeważnie okazją do zwolnienia obrotów, dlatego wysłanie komuś pozdrowień w piątek, jest idealnym pomysłem 🙂

Miłego piątku życzę

Pozdrowienia na piątek nie muszą mieć rymowanej formy. Są inne sposoby na życzenie komuś miłego piątku – śmieszne wersje nie są jedyne. Jeśli szukasz czegoś bardziej ,,na serio”, to mam też kilka propozycji!

Miłego piątku – życzenia

 • Cześć moja droga! Dawno nie rozmawiałyśmy. Jeśli znajdziesz dzisiaj lub jutro chwilę, to zadzwoń – stęskniłam się. Pozdrawiam w piątek!
 • Radosnego, udanego, szczęśliwego i wspaniałego piątku życzę!
 • Dzień dobry w piątek 🙂 Przygotowałam Ci śniadanie – jest w lodówce. Zadzwoń, jak wstaniesz.

Naprawdę łatwo możemy sprawić, że czyjś weekend będzie radosny! Wysłanie komuś miłego SMS-a z rana, kartki z napisami lub waszego wspólnego zdjęcia prawie nic nas nie kosztuje, a może wywołać na twarzy uśmiech. Koniecznie daj znać, czy któreś z moich pozdrowień na piątek przypadło Ci do gustu. Na który wierszyk lub kartkę na piątek z napisami się zdecydowałaś?

Zobacz: Wzruszające życzenia dla przyjaciółki – od serca

Sprawdź jeszcze

Popularne