Strona głównaWierszeGrudniowe pozdrowienia na dzień dobry. Zdjęcia, cytaty

Grudniowe pozdrowienia na dzień dobry. Zdjęcia, cytaty

Ja wiem, że grudzień jest ciężki – galopująca inflacja nie ułatwia nam robienia zakupów prezentowych. Do tego dochodzi kryzys energetyczny, który w tym roku jest jeszcze większym ciosem dla naszych portfeli, niż święta. Można by się załamać i na cały grudzień zakopać  pod kołdrą, ale czy warto? Według mnie nie, bo ostatni miesiąc w roku ma w sobie magię, z której powinniśmy korzystać. Jak? Na przykład przez bycie serdecznym człowiekiem. W tym artykule skupiam się na tym, jak w miły i mniej typowy sposób powiedzieć komuś dzień dobry. Grudniowe pozdrowienia w formie obrazków również tu znajdziesz, dlatego zapraszam do lektury!

Zobacz: Życzenia na dzień dobry – wierszyki i miłe słowa

Pozdrowienia grudniowe

Pozdrowienia grudniowe mogą nawiązywać do mnóstwa rzeczy. Ostatni miesiąc jest przecież czasem podsumowań! Jeśli wiesz, że osoba, którą chcesz uraczyć miłymi słowami, przeszła w tym roku przez kilka ciężkich sytuacji, to możesz ją pozdrowić w dwojaki sposób. Albo pogratuluj jej w nich siły, dzięki której poradziła sobie z przeciwnościami losu, albo nie rozgrzebuj starych ran i nawiąż do przyszłości. Jakby takie pozdrowienia grudniowe wyglądały w praktyce, gdybyś miała je napisać na kartce z okazji świąt Bożego Narodzenia? 

Idealna kartka na 1 grudnia!
  • Kochana, jesteś wspaniałą osobą! Jestem pod wrażeniem Twojej siły, dzięki której poradziłaś sobie w tym roku ze wszystkimi trudnościami. Oby przyszły rok był dla Ciebie bardziej pogodny. 
  • Moja droga, przed Tobą kolejne 12 miesięcy! Wiem, że będą one wypełnione mnóstwem dobrych chwil, na które absolutnie zasługujesz. 

Jeżeli pozdrowień na ostatni dzień roku nie kierujesz do osoby, która miała w tym roku przekichane, a wręcz przeciwnie – do kogoś, kto przez ostatnie 12 miesięcy odniósł wiele sukcesów, to na kartce świątecznej mogłyby one wyglądać np. tak:

  • Mój drogi! Życzę Ci, aby każdy następny rok był tak obfity w miłe chwile, jak ten. Obyś co roku piął się wyżej na szczeblach kariery, a obok siebie miał równie ambitne osoby, co Twoja żona i dzieci. 
  • Droga Kasiu, jestem z Ciebie ogromnie dumna. Obrona magisterki i wejście na rynek pracy były pracochłonne i stresujące, ale Ty poradziłaś sobie z tymi wyzwaniami świetnie! Mam nadzieję, że przyszły rok będzie dla Ciebie równie satysfakcjonujący – zarówno na polu naukowym i zawodowym, jak i prywatnym. 

Pozdrowienia na ostatni dzień roku można by mnożyć i mnożyć. Najlepiej, jeśli swoje pozdrowienia grudniowe spersonalizujesz. Nawiązanie do bardziej prywatnych momentów zawsze chwyta za serce dużo bardziej, niż gotowa formułka. Powyższe przykłady możesz wykorzystać jako szablon – wypełnij je tym, co kojarzy Ci się z pozdrawianą osobą. 

Dzień dobry grudniowe pozdrowienia!

Grudniowe pozdrowienia na dzień dobry – obrazki 

Grudzień dla wielu osób jest ciężki – nie tylko ze względów finansowych. Sporo ludzi robi sobie w tym miesiącu podsumowanie, które umówmy się – nie zawsze wypełnione jest samymi sukcesami. Jeśli Twoi bliscy zmagali się przez ostatnie 365 dni z trudnymi wydarzeniami, to może warto choćby raz w tygodniu wysłać im grudniowe pozdrowienia na dzień dobry? Możesz to zrobić w formie SMS-a, MMS-a czy wiadomości na WhatsAppie lub Messengerze. Kilka z nich znajdziesz w formie obrazków. Oto moje propozycje grudniowych pozdrowień na dzień dobry:

  • Dzień dobry kochana córciu! Wiem, że dzień zawalony masz masą obowiązków, ale w całym tym zgiełku postaraj się znaleźć chwilę dla siebie. Jeśli uda Ci się wygospodarować godzinkę, to zapraszam na kawę i ciacho. Miłego dnia!
  • Mimo że za oknem deszcze i plucha, odezwij się dziś do swojego dziadka starucha! Kochana wnuczko, odwiedź mnie i babcie, bo strasznie za Tobą tęsknimy! 
  • Dzień dobry mamo! Wiem, że masz mnóstwo na głowie, dlatego zajmę się dzisiaj zakupami i obiadem.
  • Witam Cię wirtualnym uśmiechem! Zadzwoń, jeśli będziesz miała chwilę, bo okropnie stęskniłam się za Twoim głosem. 
  • Smacznej kawusi dla mojej kiciusi. 
  • Kochanie, mimo że czasem wkurzam Cię okropnie, to kocham Cię ogromnie. Myślę o Tobie od rana i robię z siebie barana, bo skupić się nie umiem, przez co z nikim się  dzisiaj nie rozumiem. Daj znać, jak Ci mija czas! 
Pozdrowienia na ostatni dzień roku i nie tylko!

Jak widzisz – grudniowe pozdrowienia na dzień dobry mogą być rymowanką, ale mogą mieć również bardziej praktyczną formę. Jest nią np. informacja o zdjęciu z czyichś barków jakichś obowiązków – w podobnym przeze mnie przykładzie są to zakupy i obiad. Możesz je wysłać w formie obrazka, albo wiadomości tekstowej. Zawsze możesz również zadzwonić do bliskiej osoby i wyrecytować jej któryś z powyższych wierszyków. 

Zobacz: Jesienne pozdrowienia na dzień dobry – dzień dobry jesienią

Pozdrowienia na ostatni dzień roku

Pozdrowienia na ostatni dzień roku mogą przybrać formę gifa. Grudniowe niedziele bywają trudne – nieprzyjemna aura za oknem jeszcze bardziej zniechęca nas do poniedziałkowego wstania do pracy. Co powiesz na wysłanie komuś śmiesznego gifa w grudniową niedzielę? Może takiego z napisem: miłego dnia, smacznej kawusi? Takich gifów jest w sieci naprawdę mnóstwo – wierze, że wybierzesz takiego, który będzie spełniał Twoje wymogi estetyczne. 

Gifowa forma pozdrowień na ostatni dzień roku może mieć formę krótkiego filmiku z osobą, której chcesz je wysłać. Może masz w telefonie jakieś krótkie wideo z nią, które podpiszesz w nawiązaniu do leniwej, grudniowej niedzieli? Na przykład takie, na którym dana osoba jest na wakacjach i wypoczywa? Wtedy opatrzyć mógłbyś je napisem: kiedyś to było, nie to, co teraz, w to grudniowe, ponure popołudnie. 

Koniecznie daj znać, czy udało Ci się stworzyć własnego gifa na grudniową niedzielę, czy skorzystałeś z gotowców? 

Sprawdź jeszcze

Popularne