Strona głównaWierszeMiłej niedzieli - pozdrowienia na niedzielę. Piękne, śmieszne, urocze - obrazki

Miłej niedzieli – pozdrowienia na niedzielę. Piękne, śmieszne, urocze – obrazki

Jesienna aura odbiera nam energię do działania. Jako że na zmianę pór roku wpływu nie mamy, to dobrego humoru i powera dodać musimy sobie sami. Co powiesz na szerzenie dobrej energii wśród znajomych i rodziny? Ja uważam, że to wspaniały pomysł na poprawę nastroju w tym zimnym i ciemnym czasie w roku. W tym artykule dzielę się z Tobą pozdrowieniami na niedzielę, które wywołają uśmiech i dodadzą siły na nadchodzący tydzień!

Zobacz: Życzenia na dzień dobry – wierszyki i miłe słowa

Dzień dobry w niedzielę 

Niedziela jest szczególnym dniem w tygodniu. Od poniedziałku do soboty wiecznie coś nad nami wisi: szkoła, praca, zakupy. Jako że w niedzielę sklepy są pozamykane i większość z nas nie musi pracować, to w końcu mamy czas dla siebie! Możemy zapomnieć na chwilę o obowiązkach i cały dzień przeznaczyć na czytanie, oglądanie filmów czy spotkania z rodziną lub przyjaciółmi. 

Wizja przyjemnie spędzonego czasu jest świetnym motywatorem do podzielenia się dobrą energią z bliskimi. Jak na przykład? Przez miłe powiedzenie im dzień dobry w niedzielę! Oto kilka sposobów na pełne miłości przywitanie w tym dniu:

 • Witaj córciu! Wiem, że cały dzień spędzasz na uczelni, ale może po zajęciach znajdziesz chwilę na ciasto i herbatkę? 
 • Kochany wnusi! Wiem, że wiszą nad Tobą egzaminy semestralne. Wysyłam Ci moc buziaków i siły do nauki! Miłej niedzieli życzy babcia z dziadkiem!
 • Dzień dobry w niedzielę! Masz ochotę spotkać się na popołudniową kawkę? Stęskniłam się! Daj znać, czy znajdziesz chwilę 🙂 

Powyższe propozycje na powiedzenie dzień dobry w niedzielę możesz przeformułować tak, aby pasowały do osoby, której chcesz wysłać miłą wiadomość. Jeśli Twoja koleżanka ma dzisiaj trudny dzień, to w wiadomości zaproponuj jej spacer, ciasto lub (jeśli masz na to siłę) pomoc w obowiązkach. Jeśli Twoje dziecko rozpoczyna jutro pracę lub idzie na uczelnie, to w porannej wiadomości życz mu siły i pogody ducha! Opcji jest wiele – mam nadzieję, że którsś z moich wersji dzień dobry w niedzielę przypadła Ci do gustu i wywołała uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby. 

Pozdrowienia na niedzielę

Miłej niedzieli

Miłej niedzieli możemy życzyć w SMS-ie, ale możemy również sprawić, żeby ktoś przyjemnie spędził ten dzień! Oto kilka propozycji, jak to zrobić:

 • zaproś kogoś do siebie lub do kawiarni na kawę i ciasto 
 • zaproponuj bliskiej osobie wspólny niedzielny spacer
 • zaproś kogoś na obiad i wspólne oglądanie filmu
 • jeśli masz czas i chęci – zaproponuj pomoc w nadchodzącym tygodniu (opieka nad dzieckiem, zrobienie zakupów, ugotowanie obiadu)
 • pomóż dziecku (wnuczkowi, bratankowi, siostrzenicy) w odrobieniu zadań domowych
 • zadzwoń do kogoś i spytaj co u niego

Właśnie tak możesz zafundować komuś piękną niedzielę. Życzenia na niedzielę nie są przecież jedyną formą na umilenie komuś tego dnia!

dzień dobry w niedzielę!

Pozdrowienia na niedzielę

Pozdrowienia na niedzielę mogą mieć formę: obrazka, SMS-a, wiadomości głosowej, wideo rozmowy lub gifa. Na obrazkach na niedzielę skupiam się w dalszej części artykułu. W tej przedstawię Ci, jak mogą wyglądać pozdrowienia na niedzielę w formie wiadomości tekstowej i głosowej lub rozmowy telefonicznej:

Pozdrowienia na niedzielę – wiadomość tekstowa:

 • Bardzo się za Tobą stęskniłam, dlatego wysyłam Ci moc uśmiechu i pozytywnej energii! Mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie pełen spokoju i miłości!
 • Kochana wnuczko, wiemy, że masz mnóstwo nauki, ale może w przyszłym tygodniu wpadniesz do nas na obiad i ciasto? Pozdrowienia na niedzielę wysyła babcia i dziadek! 
 • Miłej niedzieli, pełnej pyszności i odpoczynku, życzy ciocia z wujkiem!
Kartka na niedzielę z napisami

Co, gdy pozdrowienia na niedzielę chciałabyś przekazać w formie wiadomości głosowej lub telefonu? W takim przypadku możesz wykorzystać powyższe teksty – nagraj je jako głosówkę na Messengerze lub WhatsAppie. Jeśli chodzi o wykonanie telefonu, to po prostu spytaj, co słychać u Twojej znajomej lub wnuczki, dziecka, czy innej spokrewnionej z Tobą osoby. Szczera rozmowa jest najlepszą formą, na życzenie komuś miłej niedzieli!

Pięknej niedzieli – życzenia na niedzielę

Super, że myślisz o innych i chcesz dla nich pięknej niedzieli, ale życzenia na niedzielę możesz przekazać również osobom, z którymi mieszkasz! Nie przez SMS-a ani rozmowę telefoniczną. Możesz na przykład zrobić komuś śniadanie do łóżka! Taki gest sprawi, że nawet okropna pogoda nie przeszkodzi w celebrowaniu spokojnej i pięknej niedzieli. Inne życzenia na niedzielę w tej formie to: upieczenie dla kogoś ciasta lub ciasteczek, zaproszenie kogoś na kawę, wspólne pogranie w planszówkę, wypicie razem lampki wina.  

Zobacz też: Grudniowe pozdrowienia na dzień dobry. Zdjęcia, cytaty

Miłej niedzieli – śmieszne 

Życzyć miłej niedzieli można śmiesznie. Na przykład w formie rymowanki. Oto kilka pomysłów na zabawny wierszyk, który sprawi, pozdrowienia na miłą niedzielę będą śmieszne i naładują bliską Ci osobę pozytywną energią. 

 • Niedziela, koniec tygodnia, a Ty nadal taka pogodna! Kocham Cię za to, moja Ty afrodyto – piękna i mądra, aż od tej wspaniałości świecąca!
 • Niedzielne popołudnie, jakie okrutne. Do roboty jutro trzeba wstać, a przecież wiem, że wolisz spać! Cóż z tym począć? Dobrze odpocząć! 
 • Miłej niedzieli Ci życzę i obiad pichcę! Zapraszam serdecznie, bo tęsknię śmiertelnie. 

Miłej niedzieli śmiesznie możesz życzyć też przez gifa – w internecie jest ich pełno. 

Powitania i pozdrowienia na niedzielę

Wszystkie wyżej wymienione powitania i pozdrowienia na niedzielę możesz wykorzystać w tej formie, którą podałam albo lekko je zmodyfikować, żeby były bardziej spersonalizowane. Możesz też nanieść je na zdjęcia lub obrazki – na niedziele lub na każdy inny dzień w tygodniu. 

Obrazki na niedziele

Obrazki na niedziele są miłą odskocznią od pozdrowień tekstowych. W dodatku wysyła się je o wiele szybciej niż zwykłe wiadomości! Oto propozycje obrazków na niedzielę, które możesz pobrać i przesłać do bliskiej Ci osoby:

Miłej niedzieli – śmieszne

Kartki na niedzielę z napisami

Kartek na niedzielę z napisami jest w sieci multum! Wypełnione są kwiatami, filiżankami z kawą, słodkimi kotkami i zachodami słońca. Mam nadzieję, że któraś z kartek na niedzielę z napisami wpadła Ci w oko! Daj znać w komentarzu, które z podanych pozdrowień na niedzielę spodobało Ci się najbardziej.

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne