Strona głównaCelebryciMarek Morus - wikipedia, schudł, instagram, gdzie pracuje, wiek, data urodzenia, metamorfoza,...

Marek Morus – wikipedia, schudł, instagram, gdzie pracuje, wiek, data urodzenia, metamorfoza, dziewczyna

Poniedziałki wcale nie muszą być takie straszne. Nawet jeśli w ciągu dnia nie obdarzają tym, co przyjemne, to zostają jeszcze wieczory. Od ponad miesiąca stacja TTV emituje kolejny, już siedemnasty sezon programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Bez względu na to, ile masz lat, gdzie pracujesz i czy masz rodzinę, czy nie – program spełni twoje rozrywkowe oczekiwania.

Choć z biegiem sezonów skład uczestników nieznacznie się zmienił, w trzonie ekipy występującej nadal są postacie, które znamy od pierwszego sezonu. Ile ma lat ten program? W 2024 będzie obchodził swoje dziesiąte urodziny! W tym czasie jego uczestnicy przeszli liczne metamorfozy, założyli rodziny, niektórzy oczekują dziecka lub znaleźli partnerki. 

Jednym z uczestników będących od początku jest Marek Morus. Dużo się zmieniło w jego życiu od czasu pierwszego sezonu. W jakim jest obecnie wieku i gdzie pracuje? Jak trzyma formę, odkąd schudł i czy planuje założyć rodzinę? Zostań z nami, bo opowiemy ci znacznie więcej, niż Wikipedia.

Zobacz: Damian Nagana – wiek, czym się zajmuje, wikipedia, kim jest, wzrost, skąd pochodzi, nazwisko, dziewczyna

Marek Morus – informacje, Wikipedia, wiek, wzrost, waga, data urodzenia

Źródło: instagram

Mężczyzna jest obecnie w wieku 36 lat. Jego dokładna data urodzenia nie jest znana Wikipedii. My zrobiliśmy research i możemy jedynie wnioskować, że skoro dodał na Instagrama zdjęcie z tortem urodzinowym 21 czerwca, to może być jego oficjalna data urodzenia. 

Ile miał lat, kiedy po raz pierwszy pojawił się w programie „Gogglebox”? Był w wieku 27 lat! Od początku występuje w nim z przyjaciółmi Mateuszem Borkowskim i Damianem Naganą. Przyjaciele zaskarbili sobie sympatię widzów ostrym żartem i specyficznym poczuciem humoru.

Zobacz: Czy to prawda, że Józef Ponceleusz nie żyje?

Jego wzrost i waga uległy metamorfozie dzięki udziałowi w innym programie stacji TTV, o czym trochę później. Jego wyjściowa waga, zanim schudł, wynosiła 131 kilogramów przy wzroście 186 centymetrów. Co jeszcze o nim wiemy?

Marek Morus mieszka w Kielcach, podobnie jak jego przyjaciele i tam realizuje swoje liczne pomysły na życie. Ostatnio został kocim tatą. 

Marek Morus – gdzie pracuje? 

Telewizja nie jest jedynym miejscem, gdzie pracuje Marek Morus. Sam siebie określa człowiekiem orkiestrą. Od dłuższego czasu tworzy rap razem z kumplem z programu, Damianem Naganą. Kiedy Nagana otworzył swój skate-shop, Morus zrobił w nim graffiti z kultowymi postaciami hip-hopu z Kielc. Co jeszcze robi? Jest elektrykiem, maluje obrazy i montuje filmy, które potem wrzuca na swój kanał na YouTube.

Marek Morus – schudł? Metamorfoza

Poza „Goggleboxem” Marek Morus wystąpił w programie „Kanapowcy”, gdzie pracował nad swoją formą. Mężczyzna schudł bardzo dużo, przechodząc spektakularną metamorfozę. W cztery miesiące schudł ponad 30 kilogramów. Nie dotrwał do końca programu, ponieważ, jak sam mówi, przerosło go to wszystko. 

Zobacz: Joachim Zeiske – wiek, Wikipedia, data urodzenia, gdzie mieszka, pochodzenie

Dziś jest zdania, że program nauczył go pokory. Zmienił dietę, przeszedł fizyczną metamorfozę i ograniczył palenie do minimum. W „Kanapowcach” poznaliśmy Morusa z mniej przyjaznej strony. Mężczyzna często narzekał i bojkotował zadania, które miał wykonywać. Być może jednym z powodów było rzucenia palenia z dnia na dzień? Ile miał lat, kiedy zaczął palić? Był po dwudziestce. Nie ma co się dziwić, że tak trudno było mu wytrzymać po 15 latach trwania w nałogu i chodził ciągle rozdrażniony.

Marek Morus – dziewczyna, partnerka, dziecko 

Podobnie jak Borkowski i Nagana, również Morusa trafiła strzała amora. Na Instagramie mężczyzny pojawiło się dużo zdjęć z piękną dziewczyną. Jego partnerka ma na imię Kasia i pochodzi z Krakowa. Czy to z nią Marek Morus założy rodzinę? Fani mężczyzny zadali sobie to pytanie, kiedy na Instagrama Marka trafiło zdjęcie z Kasią i… dzieckiem. 

Na pytania o to, czy niemowlak jest potomkiem Morusa i jego partnerki, mężczyzna odpowiadał twierdząco. Dziecko nazywa się Jaś i ma dwa miesiące. Jednak zgrywa nie trwała długo. Morus zdradził, że jego dziewczyna jest matką, owszem, ale chrzestną. I choć partnerka Marka jest miłością jego życia, tak na założenie rodziny jeszcze przyjdzie czas.

Zobacz: Sylwia Bomba bez makijażu. Mamy zdjęcia!

Niedawno, bo pod koniec czerwca, doszło do oświadczyn z Kasią. Zdjęcie z dłonią dziewczyny, którą zdobi pierścionek zaręczynowy, możesz znaleźć na jego Instagramie. Teraz para planuje swój wielki dzień. Wesele ma być kameralne, dla 60 osób i odbyć się w Kielcach. Wstępna data wydarzenia to lato, w ciągu dwóch lat. Wymarzony klimat? Oldschool, skansen w tokarni pod Kielcami.

To, czego jeszcze nie powie ci Wikipedia, poza datą urodzenia, jest jeszcze najświeższa informacja, dotycząca dalszych współprac Morusa. W sierpniu został zakontraktowany do walk w formule MMA. Ze zdjęć z Instagrama wnioskujemy, że już od jakiegoś czasu regularnie trenuje. Czekamy na szczegóły!

Po tym, co wrzuca do sieci, domyślamy się, że czekają go pracowite miesiące. Przygotowania do ślubu, być może prędki debiut w oktagonie, co jeszcze? Mamy nadzieję, że same ciekawe projekty. 

A co ty sądzisz o Morusie? Napisz w komentarzu!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne