Strona głównaCelebryciDamian Nagana - wiek, czym się zajmuje, wikipedia, kim jest, wzrost, skąd...

Damian Nagana – wiek, czym się zajmuje, wikipedia, kim jest, wzrost, skąd pochodzi, nazwisko, dziewczyna

W naturze pewne elementy stanowią ideał tylko wtedy, kiedy występują w trójkach. Na przykład lody neapolitańskie, słynny miks smaków: czekoladowy, śmietankowy i truskawkowy. To też tercet Malaga, Tiki Taki i Kasztanki od Wedla.

W przypadku tercetów telewizyjnych Ed, Edd i Eddy lub ich nieco starsza i rzeczywista wersja: Big Boy, Nagana i Morus z „Gogglebox. Przed telewizorem”. I choć nie powinniśmy rozdzielać tego, co siła wyższa złączyła, to może warto przyjrzeć się chłopakom z osobna?

Dziś o Naganie słów kilka. Zostań z nami, bo wiemy więcej, niż Wikipedia. Znamy nie tylko jego nazwisko i to, skąd pochodzi. Dowiesz się, czym się zajmuje na co dzień, poza śmieszkowaniem z kumplami przed TV. A dzięki naszej wnikliwej analizie i umiejętności kopania w internecie, poznasz jego wiek. 

Zacznijmy od podstaw – kim jest Damian „Nagana”?

Damian Nagana – wiek, wzrost, waga. Kim jest Damian? 

Warto sprostować, że pseudonim „Nagana” to też realne nazwisko Damiana. Mieliśmy okazję poznać go dzięki udziałowi w „Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanym przez stację TTV. Występ w programie zapewnił mu wzrost popularności, którą podbija występami w innych produkcjach stacji, np. „Orzeł czy reszka” albo „99 – gra o wszystko”.

Nagana, pozwolimy sobie po nazwisku, jest nieodłącznym członkiem kieleckiego trio, w którym znajduje się również Mateusz „Big Boy” Borkowski oraz Marek Morus. Chłopaki zbierają mieszane opinie wśród oglądających, ale jedno trzeba im przyznać. Są swoi, czuć ich kumpelstwo i to, że czują się ze sobą swobodnie.

Źródło: Instagram Damiana

Damian Nagana – wiek

Choć trudno znaleźć wiek Nagany po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę (Wikipedia również milczy), doszliśmy do tego dzięki jego Instagramowi! Zanim poznaliśmy jego wiek, zgadywaliśmy po tym, ile lat mają jego kumple. Borkowski jest w wieku 37 lat, a Marek Morus – 35. 

Jakim zaskoczeniem okazało się dla nas, że Nagana jest najmłodszy z nich wszystkich! Post z Instagrama, z 19 marca 2021 roku mówi wprost – „skończyłem 30 lat”. To znaczy, że różnica wieku między Naganą a Borkowskim wynosi obecnie 6 lat. Ciebie też to zaskoczyło?

Zobacz: Big Boy – Mateusz Borkowski nie żyje?

Damian Nagana – metryka zawodnika: wzrost i waga

To, czym jeszcze się zajmuje Nagana, są sporty walki. W każdym razie od niedawna, bo marcu tego roku zadebiutował w federacji MMA VIP 4. Jego przeciwnikiem był Piotr Witczak, choć jego pseudonim bardziej powie ci, kim jest. Pod tym nazwiskiem kryje się słynny Bonus BGC. Walka zakończyła się wygraną dla Nagany już w pierwszej rundzie.

Dzięki pomiarom wykonywanym przed walką znamy jego wzrost i wagę. Metryczka Nagany z marca to 95 kg i 175 cm wzrostu. Przed występem w MMA VIP, poza oglądaniem, sport nie był czymś, czym się zajmował. Przygotowania do walki trwały dwa miesiące i w jednym z wywiadów Nagana zwrócił się do młodszych widzów. Polecił im, aby wybierali sport zamiast melanżowania, bo daje więcej endorfin niż kreska białego proszku. To się ceni.

Zobacz: Czy to prawda, że Józef Ponceleusz nie żyje?

Damian Nagana – czym się zajmuje? 

Czym jeszcze się zajmuje Damian Nagana? Trzymaj się mocno, bo jest tego naprawdę sporo. Damian sprzedaje fotowoltaikę, jest ubezpieczycielem, właścicielem salonu fryzjerskiego „Wariat z Mokrą Głową”, a także współwłaścicielem sklepu z tanią odzieżą „Łap Ciuszek”. A to nie wszystko, co sygnuje swoim nazwiskiem. Jednak do deseru przejdziemy później…

Z Instagrama Nagany, gdzie zebrał już 141 tysięcy followersów, możemy poznać jego życie prywatne jeszcze lepiej. Mężczyzna lubuje się w szachach i paintballu. Śmieszek z „Gogglebox” jest żartownisiem poza programem. Często wrzuca na profil humorystyczne przeróbki zdjęć Morusa czy „Big Boya”, z siebie także potrafi się śmiać.

Większość aktywności realizuje w jednym miejscu. W mieście, skąd pochodzi.

Damian Nagana – skąd pochodzi, gdzie mieszka? 

Nagana jest dumnym kielczaninem. Swoje biznesy prowadzi w Kielcach i w jednym z wywiadów zdradził, że nie jest to łatwe w tym mieście. Jednocześnie zachęcał odbiorców, aby wspierali lokalne biznesy tak jak on. 

Damian nie jest gołosłowny, bo nie dość, że prowadzi firmy w mieście, skąd pochodzi, to faktycznie – często korzysta z lokalnych usług. Co roku wrzuca zdjęcia z Festiwalu Smaku w Kielcach, w którym regularnie bierze udział.

Tutaj trenował przed występem w MMA, w klubie „Korona” u Krystiana Góralskiego. Kielce to miasto, skąd pochodzą sami Morus i Borkowski. A co z wybranką Damiana, czy jego dziewczyna również jest z Kielc?

Damian Nagana – dziewczyna 

Nie tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie. W sieci widnieje sporo zdjęć Nagany z piękną dziewczyną. Jedno pochodzi prawdopodobnie z wesela. Inne z wakacji we Włoszech, gdzie Damian i dziewczyna zwiedzali Półwysep Apeniński.

Bez pomocy Wikipedii dotarliśmy do informacji, że dziewczyna ma na imię Ula, jej nazwisko nie jest nam znane. Inne zdjęcie przedstawia Naganę z kobietą odwróconą tyłem do obiektywu, przy różowo podświetlonej fontannie. Uczestnik „Goggleboxa” podpisał je trzema serduszkami. 

Dziewczyna ze zdjęć nie jest w żaden sposób oznaczona. Za to w nowszych postach z Instagrama brakuje sylwetki dziewczyny, więc pytanie, czy nadal jest w związku, czy nie, pozostaje bez odpowiedzi.

Damian Nagana – tego nie powie Ci Wikipedia 

Naganę i Morusa łączy jeszcze jedna pasja. Czym się zajmują? Mężczyźni tworzą wspólną muzykę. Ich raperska płyta jest w przygotowaniu, a na YouTube możemy znaleźć osiem klipów tego duetu. Kumple stworzyli nawet koszulki i bluzy z zaprojektowanym przez siebie printem. 

Ze współpracy Nagany z raperem SBF zrodził się skateshop, czyli sklep z rzeczami dla raperów „Street Room”. Znajdziesz go przy ulicy Sienkiewicza 57, skąd jest Nagana, czyli w Kielcach. Tam zakupisz popularne, jak i unikalne marki, np. „Wu-Tang” czy „Stoprocent”. Po zdjęciach lokalu widać, kim jest Nagana – prawdziwym zajawkowiczem. 

Mamy nadzieję, że dotrzymaliśmy obietnicy i bez wchodzenia na Wikipedię dowiedziałeś się od nas, kim jest jeden z najpopularniejszych uczestników programu TTV. Czym jeszcze zaskoczy nas Nagana? Czy lubisz tę postać? Podziel się opinią w komentarzu!

Sprawdź jeszcze

Popularne