Strona głównaCelebryciJoachim Zeiske - wiek, Wikipedia, data urodzenia, gdzie mieszka, pochodzenie

Joachim Zeiske – wiek, Wikipedia, data urodzenia, gdzie mieszka, pochodzenie

Lubimy to, co znamy. Szczególnie kiedy jesteśmy świadkami czyjegoś dorastania na ekranie. Czujemy, jakbyśmy znali tę osobę lepiej, byli z nią bliżej, mogli więcej o niej powiedzieć. I choć bohater dzisiejszego artykułu nie dał nam tak bliskiego dostępu do swojego dojrzewania, jak Macaulay Culkin (ukochany przez widzów Kevin, ile on ma lat!), tak program, z którego jest znany, gości go u siebie już od 5 lat.

Joachim Zeiske partneruje swojej mamie Izabeli w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” na kanale TTV. Jeśli ciekawi cię historia jego mamy, i to, ile ma lat, poświęciliśmy jej tekst na naszym portalu. Przedstawiciele rodziny Zeiske wydają się wielu widzom nieodłącznym elementem programu. Trudno go sobie wyobrazić bez nich. 

Zaczynał występować w programie w wieku 19 lat, dziś jest już dorosły. Co wydarzyło się w tym czasie? Wikipedia nie udzieli ci odpowiedzi. Za to my z przyjemnością opowiemy o tym, jaka jest jego data urodzenia, pochodzenie i czym się zajmuje. 

Jest w trakcie nauki, a może skończył studia? Jak nazywa się miejscowość, skąd jest, gdzie mieszka i czy ma partnerkę? Lub partnera? W końcu i jego nie oszczędziły plotki, a te zasiały wątpliwość, czy jest gejem, słusznie? Na te i inne kwestie odpowie nasz tekst.

Zobacz: Izabela Zeiske – wiek, Wikipedia, data urodzenia, dzieci, praca, synowie

Joachim Zeiske – wiek, wzrost, data urodzenia, gdzie mieszka? Wikipedia 

Na początek kilka informacji ogólnych jak na Wikipedii. Data urodzenia Joachima Zeiske to 1995 roku. Jest obecnie w wieku 27 lat. Widzów może zastanawiać to, ile ma lat, bo nie wygląda na swój wiek. 

Joachim często taguje zdjęcia na instagramie miastem Poznań, gdzie mieszka – a w każdym razie tak zgadujemy. A skąd jest tak naprawdę? Gdzie jest jego dom rodzinny? Twórcy programu nie mówią we wstępie, skąd jest dany bohater, ale my wiemy! 

Joachim i jego wszyscy bracia mieszkają w Chludowie, wsi, która jest położona w Wielkopolsce. Skąd jest Joachim – z powiatu poznańskiego.

Joachim Zeiske – pochodzenie

W przypadku każdego z nas ważnym czynnikiem jest pochodzenie. Zeiske pochodzi z domu, w którym rodzice dużo rozmawiali ze swoimi dziećmi. Joachim nie jest jedynym dzieckiem rodziców, ma rodzeństwo. Jednego brata biologicznego, a poza tym jeszcze czterech braci adoptowanych przez Izę i Bogumiła. Bez względu na to, czy któryś z nich jest od mamy, czy w ramach rodziny zastępczej, każdy brat jest dla Joachima ważny. I choć różni ich wiek, (jak bardzo, tego nie wiemy, bo data urodzenia reszty braci nie jest znana) to poza tym nic więcej.

O jego pochodzeniu dobrze świadczy również wielka miłość do zwierząt. W domu na wsi, gdzie mieszka i skąd pochodzi, rekordowa ilość zwierząt wynosiła dziewiątkę psów. Aktualnie państwo Zeiske mają pięć piesków i kota. Oferowanie domu niechcianym zwierzętom i dzieciom z trudną historią pozwalają stwierdzić, że pochodzenie Joachima to ciepły i kochający dom.

Zobacz: Sylwia Bomba – kim jest? Wiek, waga, partner, Wikipedia, rozstanie

Joachim Zeiske – czym się zajmuje? Jakie studia skończył?

Joachim, ile ma lat, już wiemy – 27. Jego rówieśnicy w tym wieku są już po dwóch stopniach studiów, z tytułem magistra. Czy Joachim również wybrał się na studia? Tego niestety nie wiemy. Chłopak nie podzielił się w internecie taką informacją. Nie znaleźliśmy ani jednego wpisu o studiach. Wikipedia też nie. Nie oznacza to, że spędza czas bezczynnie! Czym się zajmuje?

Dzięki rozwiniętemu profilowi na Instagramie możemy podejrzeć, jak wygląda codzienność Joachima. Spędza bardzo dużo czasu z mamą, którą kocha i darzy ogromnym szacunkiem. W ciepłych słowach wyraża się również o ojcu, bracie i całej reszcie rodziny. Współpracuje z wieloma markami, uwielbia jeździć nad polskie morze. Tym, czym się zajmuje w ostatnim czasie, jest sport. Coraz częściej wrzuca zdjęcia z siłowni, na której buduje swoją formę.

Zobacz: Domnik Abus – wikipedia, pochodzenie, firma, kim jest? 

Joachim Zeiske – partner, czy jest gejem?

Program telewizyjny dał mu niezłą rozpoznawalność, ale każdy kij ma dwa końce. Nie ominęły go złośliwe plotki i pomówienia. Mimo że Joachim jest kulturalnym chłopakiem i traktuje swoją mamę z szacunkiem, pojawiły się komentarze, że jest zwykłym maminsynkiem. Dziwi ich bliska relacja, skoro on jest młody, a ile lat ma jego mama – każdy widzi. 

Ci najbardziej złośliwi ze złośliwych popłynęli dość daleko, bo w jakiś sposób połączyli jego rewelacyjny kontakt z mamą z tym że jest osobą homoseksualną. Podchwyciły to tabloidy i inni, nieprzychylni jego osobie komentujący. Choć nie ma w tym większego sensu, czemu lepszy kontakt z kobietami od razu budzi skojarzenia z byciem gejem? 

Joachimowi również nie spodobały się ciągłe pytania, czy jest gejem. Tym bardziej, że w jednym z wywiadów powiedział, że ma partnerkę, ale nie chce jej upubliczniać. Chłopak chce się ustatkować, co plotki takie jak ta tylko utrudniają. Zeiske wydał oświadczenie, w którym rozwiewa wątpliwości, czy jest gejem. Chłopak nie jest osobą homoseksualną. I nie ma problemu z tym, czy ktoś jest gejem, czy nie. Odniósł się przy tym do kolegów gejów z programu „Gogglebox” i ich pozdrowił. 

Mamy nadzieję, że nasza celebrycka Wikipedia zaspokoiła twoje potrzeby. W końcu już wiesz, jaka jest jego data urodzenia i ile ma lat. Odpowiedzieliśmy na to, czy jest gejem i czym się zajmuje. Już wiesz, skąd jest, gdzie mieszka i jakie jest jego pochodzenie. 

Co sądzisz o Joachimie Zeiske? Daj znać w komentarzu!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne