Strona głównaCelebryciAnastazja Pazura - wiek, matka, wernisaże, obrazy, rodzeństwo, choroba

Anastazja Pazura – wiek, matka, wernisaże, obrazy, rodzeństwo, choroba

Show-biznesowy świat to zdjęcia na ściankach, liczne podróże i duże pieniądze. Wiele osób zazdrości gwiazdom i celebrytom życia, które oferuje im multum możliwości na wyciągnięcie ręki. Nie wszystko jest jednak tak kolorowe, jakby się mogło wydawać. Każdy medal ma dwie strony. Kiedy jesteś osobą popularną, to ludzi interesuje nie tylko twoje życie, ale też życie twojej rodziny i bliskich. Jesteś wystawiony na komentarze i osądy obcych ludzi, którzy nie wiedzą, z jakimi problemami się mierzysz. 

Tak również było w przypadku Cezarego Pazury. Aktor wyróżniający się swoim poczuciem humoru i luźnym podejściem, nie miał szczęścia w życiu prywatnym. Potwierdzić to może jego córka, Anastazja Pazura, która wychowywana była przez ojca. Mała dziewczynka, która wiele przeżyła, jako dorosła kobieta odnalazła swoją drogę. 

Fanów Pazury ciekawi data urodzenia Anastazji i to, ile lat ma dziewczyna, czy ma rodzeństwo, kim jest jej matka oraz to, dlaczego Weronika Marczuk zniknęła jej życia. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, dlaczego internauci pytają o wernisaż, obrazy i chorobę Anastazji.

Anastazja Pazura – wiek. Ile lat ma Anastazja Pazura?

Anastazja Pazura to obecnie dorosła kobieta, jest ona najstarszym dzieckiem Cezarego Pazury. Prawdopodobnie jej data urodzenia to 29 października 1988 roku, z tego wynika, że jej wiek to 33 lata (a w październiku będzie miała 34 urodziny). Wiecie już ile lat ma Anastazja Pazura, więc czas na ciekawostkę. Edyta Pazura, żona Cezarego, jest niecały rok starsza od jego córki! Jej data urodzenia to styczeń 1988 roku, można powiedzieć, że ona i Anastazja są w tym samym wieku. Dla wielu osób jest to na pewno dość kontrowersyjne, ale jak widać, w tej rodzinie wiek nie ma znaczenia!

Anastazja Pazura matka, rodzeństwo

Kiedy Anastazja Pazura miała kilka lat, jej matka porzuciła ją i Cezarego Pazurę. Żaneta, bo tak właśnie miała na imię matka Anastazji, była uzależniona od alkoholu i innych używek. Cezary zrozpaczony stanem żony zaproponował jej terapię, jednak kobieta nie była zainteresowana tym pomysłem i ratowaniem rodziny, więc postanowiła uciec. Kilka lat później Pazura ją odnalazł i udało mu się wziąć rozwód. Z tego, co nam wiadomo, kobieta przegrała z uzależnieniem. 

To Cezary Pazura zastępował Anastazji matkę – zabierał ją na próby do teatru, do garderoby i na plany zdjęciowe. Córka zawsze była przy nim, a priorytetem ojca było to, by jak najlepiej wychować dziewczynkę. Wsparciem dla samotnego ojca byli Olaf Lubaszenko i Bogusław Linda, którzy dbali o to, by mężczyzna miał siłę do walki. Pazura chciał się targnąć na własne życie, można podejrzewać, że przez problemy z żoną dopadła go choroba, jaką jest depresja.

Zastanawiacie się, czy Anastazja Pazura ma rodzeństwo? Otóż ma ona przyrodnie rodzeństwo. Jej ojciec jest związany z Edytą od około 15 lat i razem doczekali się trójki dzieci. Rodzeństwo Anastazji to Amelia (urodzona w 2009 roku), Antoni (urodzony w 2012 roku) i Rita (urodzona w 2018 roku). Różnica wieku między dziećmi nie jest problemem, Anastazja świetnie się z nimi dogaduje i tworzą razem zgrany team.

Weronika Marczuk i Anastazja Pazura

Kiedy Anastazja Pazura była jeszcze mała, jej ojciec związał się z inną kobietą. Weronika Marczuk to druga żona Cezarego – to właśnie ona była dla Anastazji jak matka – opiekowała się nią i dbała o nią. Sama Anastazja zapewnia, że miała z nią bardzo dobry kontakt i czuła, jakby to właśnie Weronika Marczuk była jej matka. Niestety jakiś czas później Cezary i Żaneta rozwiedli się. Weronika Marczuk miała za złe mężczyźnie, że odsuwa ją od córki. Anastazja również była zła na ojca i obwiniała go o to, że w nastoletnim wieku ponownie została bez mamy. Obecnie Weronika Marczuk ma córkę, udało jej się urodzić w wieku 48 lat.

Kiedyś Anastazja Pazura nie rozumiała, dlaczego jej tata i Weronika Marczuk się rozstali. Uważała, że jako dorośli ludzie powinni się zachowywać odpowiedzialnie i dbać o rodzinę. Teraz kobieta już wie, że nie wszystko jest takie proste, a dorosłość wcale nie oznacza tego, że wiemy, co robić i jak się zachować w każdej sytuacji. Anastazja Pazura ma dobre relacje z obecną żoną swojego ojca i zawsze może na nią liczyć.

Anastazja Pazura – wernisaż, obrazy

Anastazja Pazura nie ukrywa, że swego czasu miała ogromne problemy z zaakceptowaniem siebie i swojego wyglądu. Wstydziła się swojej twarzy, uszu, włosów i całego ciała. Chyba każda kobieta przechodziła przez coś podobnego. Anastazja postanowiła zajrzeć w głąb siebie i zmierzyć się ze swoim wstydem. Pomogły jej rozmowy z rówieśnikami i bliskimi osobami, które utwierdziły ją w tym, że nie jest jedyną osobą, która zmaga się z brakiem samoakceptacji. Czy to choroba? Można powiedzieć, że problemy z zaakceptowaniem siebie to choroba XXI wieku. Na szczęście Anastazja Pazura wiedziała jak sobie z tym poradzić. 

Anastazja stworzyła obrazy, które pokazywały różne sylwetki, różne ciała i twarze. To były obrazy, w których każdy mógł odnaleźć siebie. Dziewczyna zorganizowała wernisaż i nazwała go Wstyd. Oczywiście Edyta i Cezary Pazura obecni byli na wydarzeniu, które odbyło się w tamtym roku. Nie kryli także tego, jak dumni są z Anastazji. 

Wiele osób może się zastanawiać, dlaczego kobieta zdecydowała się zmierzyć ze swoim lękiem, malując obrazy i organizując wernisaż. Powód jest prosty, Anastazja Pazura jest rysowniczką i interesuje się szeroko pojętym designem. Kobieta pełni też funkcję dyrektora artystycznego dla magazynu Presto.

Anastazja Pazura to silna kobieta. Wielu mogłoby się wydawać, że jako córka popularnego aktora miała życie usłane różami, jednak nie jest to prawda – matka porzuciła ją, kiedy była mała, a choroba alkoholowa sprawiła, że nie chciała utrzymywać kontaktu z własną rodziną. Anastazja już jako dorosła kobieta miała problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu, ale z pomocą przyszli jej bliscy i sztuka. Pazura nie musi się czuć samotna, wspiera ją ojciec, macocha i rodzeństwo.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne