Strona głównaCelebryciKevin Mglej - chłopak Roksany Węgiel - kto to? Dziecko, firma, wiek,...

Kevin Mglej – chłopak Roksany Węgiel – kto to? Dziecko, firma, wiek, wzrost, czym się zajmuje?

W ostatnich dniach ulubienica młodej publiczności Roksana Węgiel, potwierdziła, że jest w związku z Kevinem Mglej, przedsiębiorcą i autorem tekstów. Od kilku miesięcy pojawiały się spekulacje na ten temat. Artystka jednak nie potwierdzała ich wcześniej. Choć Kevin Mglej w środowisku muzycznym jest dobrze znany, bo współpracował chociażby z Justyną Steczkowską, w mediach o tym, czym się zajmuje, wiadomo niewiele. Ostatnie dni przyniosły ogromny wzrost zainteresowania tym, kto to jest i co robi na co dzień Kevin Mglej. 

Dlatego też sprawdzamy, kim jest nowy chłopak Roksany Węgiel i czym się zajmuje jego firma. Kto to? Czy pisze o nim Wikipedia? Zapraszamy do lektury, z której dowiesz się też, czy:

  • istnieje żona Kevina Mglej?
  • Kevin Mglej ma dziecko?

Zobacz: Roksana Węgiel – rodzice

Kevin Mglej – kto to? Wikipedia 

Kevin Mglej ma 26 lat i jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związany jest z branżą muzyczną. Zgodnie z tym, co publikuje na LinkedIn, jest założycielem i dyrektorem firmy House of Hype. To człowiek orkiestra – zawiaduje aż czterema firmami, głównie o profilu marketingowym. Identyfikuje się jako songwriter – pisze piosenki. 

Współtworzył najnowszą płytę Roksany Węgiel jako członek teamu WolfHouse. Wspólnie pracowali nad tekstami i muzyką do krążka “13+5”, co bez wątpienia mocno zbliżyło ich do siebie. Najnowsza płyta artystki ukaże się w marcu, ale preorder już wystartował. Sądząc po tym, co dzieje się w mediach, kampania marketingowa też ruszyła pełną parą.  

Niewielu ludzi wie, że Kevin Mglej jest też członkiem zespołu Ratel. Zgodnie z zapowiedzią, w drugiej połowie roku ukaże się jego płyta. Do tej pory ich najbardziej znanym utworem jest “Biała sukienka”. Utwór spotkał się z pozytywnym odzewem wśród publiczności. 

Czy Wikipedia może powiedzieć nam coś więcej o tym, kto to sam Kevin Mglej? Wikipedia nie jest miejscem, w którym można znaleźć informacje na ten temat. O tym, kto to, piszą za to wszystkie portale plotkarskie i media z branży muzycznej. 

Kevin Mglej – dziecko, czy miał kiedyś już żonę i dziecko?

Po tym, gdy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Kevin to chłopak Roksany Węgiel, internauci dotarli do informacji, że chłopak ma dziecko z poprzedniego związku. Wielu, z uwagi na wiek dziewczyny, zastanawiało się, jak poradzi sobie w roli macochy. 

Kevin w 2020 roku był zaręczony z aktorką Malwiną Dubowską, z którą ma dziecko. To jednak nie jest i nigdy nie była jego żona. W opublikowanym kilka dni temu oświadczeniu przyznał, że wzrost zainteresowania jego osobą jest zabawny. Napisał też, że nigdy nie był żonaty, ale ma małego synka. 

Jeśli chcesz wiedzieć, czym się zajmuje chłopak Roksany Węgiel zawodowo, czytaj dalej. 

Kevin Mglej – firma, czym się zajmuje?

Kevin Mglej jest autorem piosenek. Zarządza czterema firmami, m.in. Wolf House i Unity Records. Tworzy kampanie marketingowe, nadzoruje media społecznościowe i uczy, jak budować w nich swoją pozycję. Współpracuje ze znanymi artystami z branży muzycznej, m.in. Justyną Steczkowską, Mariną oraz Viki Gabor. Pracował przy propozycji hymnu na mundial, który stał się wielkim hitem Mariny. 

Roksana Węgiel także zatrudniła go do współpracy przy najnowszej płycie. Tak się poznali i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia. 

Nowy chłopak Roksany Węgiel będzie musiał teraz radzić sobie z szumem medialnym, który się wokół niego pojawił. Internauci przeczesują internet, w poszukiwaniu informacji na temat tego, kim jest jego żona albo jak nazywa się jego firma. Ten wzrost zainteresowania najpewniej minie za kilka dni. Roksana Węgiel jest bardzo znaną i lubianą piosenkarką. Wszystko, co jej dotyczy, choćby nawet nie chciała, staje się sprawą publiczną. 

Kevin Mglej angażuje się też w projekty spoza branży muzycznej. Wziął udział w kampanii Econverse, w ramach której oceniał pomysły biznesowe ludzi, którzy chcą zaistnieć na rynku. Prowadził też sesje mentoringowe dla osób z branży rozrywkowej. Jest cenionym specjalistą. 

Kevin Mglej – wiek, wzrost, waga

Takie szczegóły z życia chłopaka Roksany, jak wzrost i waga nie są znane. Choć, widząc jaki dystans ma do zamieszania, które zrobiło się wokół niego w ostatnich dniach, niewykluczone, że opublikuje kilka faktów. Te najpewniej będą interesować fanów Roksany Węgiel.

Znamy za to jego wiek – Kevin Mglej ma 26 lat i jej o 8 lat starszy od swojej dziewczyny. Roksana Węgiel niedawno świętowała 18-te urodziny. Dla pary ta różnica wieku nie ma żadnego znaczenia. Roksana Węgiel w jednym z wywiadów opowiedziała, że pomiędzy jej rodzicami również jest spora różnica wieku i w żaden sposób nie wpłynęło to na ich relacje. 

Wiemy też, że rodzina Roksany w pełni akceptuje jej nowy związek. Chłopak Roksany Węgiel jest lubiany przez rodziców i braci piosenkarki.  

Sprawdź jeszcze

Popularne