Strona głównaCelebryciFreak FightyMagdalena Lubacz - wzrost, waga, wiek, jak wyglądała kiedyś, chłopak

Magdalena Lubacz – wzrost, waga, wiek, jak wyglądała kiedyś, chłopak

Pieniądze i sława to nieodłączne atrybuty show-biznesu na całym świecie. Ludzie są w stanie zrobić naprawdę wiele rzeczy, żeby zdobyć rozpoznawalność oraz wszelkie przywileje z nią związane. Świetnym przykładem tego zjawiska są uczestnicy różnego rodzaju telewizyjnych show. Co prawda, mało który z nich robi karierę z prawdziwego zdarzenia, chociaż wielu próbowało. Nawet jeśli nie uda się osiągnąć upragnionego celu, to i tak przeważnie można zyskać chociaż szczątkową popularność, a to już jest podstawa, dzięki której warto spróbować wybić się np. jako influencer na Instagramie. Podobnie było w przypadku Magdaleny Lubacz. Zapewne nie brakuje osób, kojarzących ją zarówno z programu rozrywkowego, jak i z Internetu. Kim ona jest i co łączy ją z Prime Show MMA? Gdzie mieszka i czy ma chłopaka? W jakim jest wieku i o co chodzi z jej wagą i wzrostem? Nie szukajcie odpowiedzi w Wikipedii, ponieważ i tak ich tam nie znajdziecie. Przeczytajcie za to poniższy artykuł. 

Sprawdź: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Magdalena Lubacz – wzrost, waga, wiek, kim jest?

Na sam początek warto wyjaśnić, kim jest Magdalena Lubacz aka Maluba. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza swego czasu popularnemu show jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Chodzi oczywiście o TVN i jego program Projekt Lady, a dokładniej o trzeci sezon. To właśnie w nim Magda została ogłoszona zwyciężczynią, a działo się to wszystko w 2018 roku. Teraz próbuje swoich sił jako zawodniczka MMA. 1 października zaliczy swój debiut na gali, która będzie miała miejsce w Radomiu. Przeciwniczką Maluby będzie Wiola Kotelecka. We wszelkiego rodzaju pojedynkach istotne są wymiary danych zawodników takie jak wzrost, wiek i waga. Jak wyglądają one w przypadku celebrytki? Otóż Magda ma 182 cm wzrostu (co sama oficjalnie potwierdziła w jednym ze swoich postów na Instagramie) przy wadze 69 kg. A w jakim jest wieku? Jak się okazuje, Maluba jest zodiakalnym skorpionem, gdyż urodziła się 4 listopada 1992 roku, więc jej wiek wynosi 29 lat. Częściowo odpowiedzieliśmy na pytanie, kim jest Magdalena Lubacz, teraz warto przejść do innych aspektów jej życia.

Magdalena Lubacz – jak wyglądała kiedyś? 

Dość często można zauważyć, że wraz z przypływem gotówki, zmienia się wygląd danej osoby. Nie inaczej było z Magdaleną Lubacz. Wystarczy porównać jej zdjęcia sprzed Projektu Lady z obecnymi, zamieszczonymi w mediach społecznościowych. Jak wyglądała kiedyś Magda Lubacz? Różnica jest diametralna. Nie obyło się bez udziału medycyny estetycznej, co widać na pierwszy rzut oka. Celebrytce zmieniły się rysy twarzy, policzki, usta i piersi – wszystko jest bardziej wyraziste. Również figura Magdy przykuwa uwagę, a to zasługa diety i ćwiczeń. Nie nam oceniać, czy metamorfoza się udała, czy też nie. Niestety, krytycznych komentarzy, dotyczących jej wyglądu nie brakuje.Ważne jest, żeby Maluba czuła się ze sobą dobrze i była zadowolona z efektów. Być może kiedyś nie przepadała za swoim wizerunkiem. 

Zobacz: Kuba Kubaoxo Armada – ile ma lat, wzrost, waga, kim jest?

Magdalena Lubacz – gdzie mieszka? 

Gdzie mieszka większość polskich gwiazd i celebrytów? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista. Warszawa jest mekką wszystkich osób, próbujących zrobić karierę w show-biznesie i nie ma w tym nic dziwnego. To właśnie tam znajdują się siedziby największych mediów w Polsce i bez wątpienia jest to miasto, w którym najłatwiej się wybić. Nie zanosi się, żeby w tej kwestii cokolwiek miało się zmienić w najbliższym czasie. Nie będziecie więc zaskoczeni, jeśli na pytanie Gdzie mieszka Magdalena Lubacz?, odpowiemy – w Warszawie. Sama celebrytka przyznaje, że to właśnie tam zamierza kontynuować swoją pracę jako influencerka. 

Magdalena Lubacz – życie prywatne, Wikipedia 

Na wstępie zostało napomknięte, żeby odpowiedzi na pytania nie szukać w Wikipedii. Nie byłoby to nawet możliwe, ponieważ Maluba nie doczekała się tam jeszcze swojej strony. Kto wie, być może to kwestia czasu aż osiągnięcia Magdy zostaną kiedyś przez kogoś spisane i upublicznione właśnie na wspomnianej Wikipedii. Droga do sławy nie była prosta jak mogłoby się to wydawać. Przed programem pracowała w salonie kosmetycznym, fitness clubie, a także w banku. Ostatnią posadę wspomina najgorzej, ponieważ jak przyznaje celebrytka, nie potrafiła sprzedawać klientom produktu, w który nie wierzyła. Ponadto, nie każdy wie, ale uczestniczka Prime Show MMA posiada wykształcenie wyższe – jest magistrem z pedagogiki i doradztwa zawodowego. Jak wygląda jej życie miłosne? Czy ma chłopaka? Od kilku lat jest w związku z Maciejem Ratajem. Co jakiś była uczestniczka Projektu Lady wrzuca na swój Instagram zdjęcie w objęciach ukochanego. Od 2020 roku mieszkają razem z chłopakiem w swoim warszawskim apartamencie. Obydwoje poznali się na jednej z domówek u Don Kasjo i od tej pory tworzą szczęśliwy związek. 

Zebraliśmy dla Was wszystkie najważniejsze informacje z życia Magdy. Lubicie Malubę? Co o niej myślicie? Chętnie się dowiemy z Waszych komentarzy. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne