Strona głównaCelebryciFilip Marcinek Filipek - wzrost, waga, wiek, kto to, dyskografia

Filip Marcinek Filipek – wzrost, waga, wiek, kto to, dyskografia

Fame MMA lubi angażować w swoje widowiska nowe osoby, które wprowadzają świeżość i kwieciste dramy w progi oktagonu. Wczoraj poznaliśmy pełną kartę walk Fame 16 i już wiemy, kto zmierzy się w każdym z pojedynków. Nowe nazwisko, które budzi w ostatnim czasie wiele kontrowersji to oczywiście Natan Marcoń, który okrzyknął się Bogiem Estetyki. Jest o nim naprawdę głośno, szczególnie za sprawą debaty, w której każdy zastanawia się, czy Marcoń bierze sterydy.

Ten temat to wisienka na torcie, która sprawi, że każdy chętnie będzie oglądał konferencje Fame 16. Ale dramy wywołują nie tylko świeżaki! Fame MMA nie rezygnuje z zawodników, którzy od dawna przewijają się na ich galach i dbają o to, żeby widownia nie zdążyła o nich zapomnieć. Przykładem tego jest, chociażby pojedynek Tromby i Dubiela (który chce, by rozmawiano o nim przy okazji każdej gali freak fight) oraz starcie Murana i Sutonatora. 

Sprawdź: Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

Filipek – kto to?

Jest też pewna osoba, która z Fame związana jest prawie od samego początku. Co sprawiło, że wciąż cieszy się zainteresowaniem i wystąpi w 16 edycji gali? Konflikt, który od jakiegoś czasu trwa między nim, a Daro Lwem. Już wiecie, o kim mowa? Dziś porozmawiamy o Filipku! Kto to? W tym artykule znajdziecie informacje o tym, ile ma lat i wzrostu oraz poznacie jego imię i nazwisko. Ciekawi was waga i walka Filipka, czy może raczej jego dyskografia? To wszystko znajdziecie niżej.

Filipek, a tak właściwie Filip Marcinek (bo tak właśnie brzmi jego imię i nazwisko) swoją karierę rozpoczął w bitwach freestylowych. To jak nawija, zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie i właśnie tym zapewnił sobie szacunek odbiorców. O jego sukcesie świadczy też dwukrotna wygrana w Wielkiej Bitwie Szczecińskiej.

Prawdziwy wzrost popularności Filipek zawdzięcza dołączeniu do QueQuality, to prawdziwy zaszczyt być wyróżniony przez topowego rapera, jakim jest Quebo (imię i nazwisko: Kuba Grabowski). Filipek przyznaje, że kiedy trafił do wytwórni, miał ogromne braki, ale teraz doświadczenie sprawia, że można go nazwać nie tylko freestylowcem, ale także raperem i autorem tekstów. Mamy nadzieję, że już wiecie, kto to Filipek.

Filipek – wiek, wzrost, waga

Kwestie, które są szczególnie istotne, kiedy mówimy o zawodnikach różnych federacji mieszanych sztuk walki to wiek, wzrost i waga. Nic dziwnego, że fanów interesuje to, ile ma lat przeciwnik Daro Lwa – w końcu jest między nimi ogromna różnica wieku… ale do tego przejdziemy później.

Wiek Filipka nie jest tajemnicą, nie musicie już dłużej pytać, ile ma lat, bo już dajemy wam odpowiedź. Filipek urodził się 10 sierpnia 1995 roku, łatwo więc obliczyć, że jego wiek to 27 lat. Internauci pytają też ile wzrostu ma Filipek. Trzeba w tym miejscu przyznać, że wzrost nie jest jego największym atutem. Źródła podają, że Filipek ma około 170 cm wzrostu. Jak wygląda waga Filipka? Jakiś czas temu Filipek ważył 78 kg, ale podejrzewamy, że od tego czasu jego waga nieco się zmieniła.

Zobacz: Chivas – kto to, wzrost, wiek, imię i nazwisko

Filipek – dyskografia

Tak jak już wspomnieliśmy, Filipek to nie tylko oktagon i walka na Fame MMA, chłopak jest przede wszystkim raperem i ma wiernych fanów swojej twórczości. Jego dyskografia obfituje w liczne albumy i single – można powiedzieć, że jak na taki wiek, zdążył już sporo namieszać w świecie rapu i freestyle’u. Czy jego dyskografia jest wam znana? Jeśli nie, to opowiemy, o kilku najważniejszych utworach. Przypominamy też, że albumy Filipka to: Beletrystyka, Fifi: Rozdział dwudziesty, Płyta Dekady, Dekorator wnętrz, Młody Bukowski, Rozdział zamknięty, Następny do piekła, Bipolar, Gambit i Antyviral.

Dyskografia Filipka obejmuje wiele numerów, które cieszą się wyświetleniami, ale mężczyzna chyba najbardziej kojarzony jest z No make up. Ta piosenka ma na YouTube ponad 9 milionów wyświetleń. Rekordy popularności bije też wydana w 2019 nuta Dementor – Filipek nawija w niej razem z Tymkiem. Ostatni album w dyskografii Filipka to Antyviral wydany w 2022 roku we współpracy z Nullizmatykiem.

Filipek mówi, że jego ulubionym utworem z całej jego dyskografii jest Hotel Odyseusz. Fani są dumni z Filipka i podkreślają, że jego dyskografia pokazuje ogromny progres i ciężką pracę artysty. A wy jesteście fanami twórczości tego rapera? Dajcie znać, jaki kawałek jest waszym ulubionym.

Sprawdź: Avi – pochodzenie, imię i nazwisko, wiek, wikipedia, kto to, płyty

Filipek – walka

Za Filipkiem jest już niejedna walka – wcześniej głośno było o jego pojedynku z Sobotą oraz z Amadeuszem Ferrarim. Filipek walczył tylko w federacji Fame MMA i ma na swoim koncie 2 wygrane (Filipek vs Tomb i Filipek vs Sobota) oraz 2 przegrane (Filipek vs Ryba i Filipek vs Amadeusz Ferrari). Jak potoczy się jego walka na Fame 16? Też jesteśmy ciekawi.

Jeśli interesuje was przeciwnik Filipka (imię i nazwisko, wiek, waga, ile wzrostu ma) to artykuł o nim również znajdziecie na naszej stronie. Na pewno wiecie, że Daro Lew i Filipek mają od jakiegoś czasu spinę, a ich walka była naprawdę wyczekiwana. 

Daro Lew nie zwraca uwagi na różnicę wieku między nim a Filipkiem i chętnie rzuca w jego stronę obraźliwe teksty. Filipek przyznaje, że nie lubi atmosfery panującej na konferencjach (miał tu na myśli ciągłe dymy), ale wie, że jest to potrzebne. Co raper uważa o przeciwniku, z którym zmierzy się w oktagonie? Kto to jest? Według niego Daro to osoba głupia, która nie ma charakteru. Czujemy, że 5 listopada będzie się działo!

Filipek prężnie się rozwija, a jego osiągnięcia sprawiają, że wiele osób zastanawia się, ile ma lat. Chłopak działa na różnych płaszczyznach. Chętnie rapuje i nie zapomina o freestyle’u, ale widać, że coraz bardziej angażuje się też we freak fighty. Będziecie kibicować Filipkowi podczas jego kolejnego pojedynku?

Sprawdź jeszcze

Popularne