Strona głównaRozrywkaMalik Montana - wzrost, żona, kim jest, pochodzenie

Malik Montana – wzrost, żona, kim jest, pochodzenie

Jedną z najbardziej popularnych i najbardziej charakterystycznych osób w polskim show biznesie jest Malik Montana. Kontrowersyjna osoba słynąca ostatnio z wielu afer. Kim jest Malik Montana dla tych, którzy w świecie polskich gwiazd, a szczególnie gwiazd polskiego hip hopu się nie odnajdują? Według Wikipedii Malika Montany właściwe imię i nazwisko to Ghawsi Mosa. Jest niemiecko-polskim raperem, a także autorem wielu tekstów. Urodził się w Hamburgu 11 marca 1989 roku, jednak z pochodzenia jest Afgańczykiem. Zawdzięcza je swojemu ojcu, który, jak mówi Wikipedia, pochodzi z Afganistanu, a matka posiada polsko-greckie korzenie. Wychowywał się w Niemczech, tam też ukończył szkołę podstawową. W wieku 15 lat przeprowadził się z bratem do Polski, a dokładnie do Warszawy. Przez kilka lat mieszkał z bratem na Wrzecionie. Gdzie obecnie mieszka Malik Montana? Montana mieszka dokładnie na Bielanach Warszawskich. 

Od 2008 roku nazywać się zaczął jako Malik Montana i został  jego pseudonimem artystycznym. Prawdopodobnie Mosa przydomku “Malik” używał, gdy nie chciał się przyznawać jak ma na imię i nazwisko. Natomiast “Montana” wzięło się od postaci Tony’ego Montany, który był bohaterem gangsterskiego filmu. Z gangsterem utożsamia się również sam Malik, który nagrywa utwory o podobnej tematyce, ale także zachowuje się jak typowy gangster.  Kariera jego rozpoczęła się od nagrywania razem z niemieckim raperem Sentino. Początkowo nagrywał muzykę w języku angielskim, dzięki czemu mógł organizować koncerty zagraniczne w Polsce. Sławę w Polsce zyskał w 2016 roku swoim albumem “Naaajak”. O Maliku Montanie Wikipedia mówi niewiele, podstawowe informacje, kim jest, czym się zajmuje oraz wzmianka o rodzinie Malika Montany. Dodatkowo w Wikipedii jest przedstawiona dyskografia Montany. Jednak informacji na temat tego, kim jest Malik Montana, można znaleźć na wielu portalach plotkarskich, a także związanych z tematyką hip hopową. 

Rodzina Malika Montany

Jako rodzinie emigrantów, w kraju mało tolerancyjnym, ciężko było się odnaleźć. Rodzina Malika Montany mieszka w Polsce, jednak jego ojciec przebywa stale w Niemczech. Sam Montana wspominał, że miał do czynienia z nieprzyjemnymi sytuacjami z powodu jego pochodzenia, jednak raper twierdzi, że nie przejmuje się tym. Uważa, że religia jest sprawą indywidualną, a on sam jest praktykującym muzułmaninem, przestrzegającym zasad ramadanu. Pomimo różnic kulturowych, potrafił odnaleźć się na polskiej scenie hip hopowej i odnieść ogromny sukces. Montana ma żonę, z którą zawarł w obrządku muzułmańskim związek małżeński i wspominał o niej wiele razy, między innymi w swoich utworach, jakoby miała się nazywać Magda. Malik Montana ma syna o imieniu Ilyas. Para rozstała się ze sobą, ale rozwodu nie potwierdził oficjalnie Montana, jednak Mosa ma stały kontakt z synem, który jest dla niego jedną z najważniejszych osób w życiu.  Syn Malika Montany jest bardzo do niego podobny i również jak ojciec, ma azjatycką urodę. Raper również nadał mu imię typowe dla pochodzenia Montany. Syn Malika Montany nazywa się Ilyas, co odpowiada polskiemu Eliaszowi. Pod koniec stycznia 2020 roku gwiazdor pochwalił się na Instagramie nowiną, że urodziła mu się córka. Rodzina Malika Montany powiększyła się o Elianę, dziewczynkę o równie egzotycznym imieniu, co jej brat, Ilyas. Oprócz urody afgańskiej, raper jest naprawdę wysoki. Jedną z wyszukiwanych fraz w Internecie jest wzrost Malika Montany. Ile ma wzrostu Malik Montana? Wzrost Malika Montany to 192 centymetry.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie