Strona głównaRozrywkaMalik Montana - żona, rozwód, pochodzenie, gdzie mieszka, syn

Malik Montana – żona, rozwód, pochodzenie, gdzie mieszka, syn

Słysząc Malik Montana pierwsze, co przychodzi mi do głowy to: jagodzianki i High League. Skandale mocno trzymają się tego celebryto-rapera, przez co jego imię i nazwisko z portali plotkarskich praktycznie nie znika. Narosło przez to wokół niego wiele mitów. Co tak naprawdę wiadomo o życiu prywatnym założyciela High League? Skąd pochodzi i gdzie mieszka? Jak się nazywa żona Malika? Czy raper ma syna? Jeśli jesteś ciekawy odpowiedzi na te pytania, to zapraszam do lektury 🙂 

Malik Montana – jak ma na imię? Gdzie mieszka? Pochodzenie

Zacznijmy od podstawowych informacji, czyli od tego: jak ma na imię Malik, skąd pochodzi i gdzie mieszka obecnie. Otóż raper tak naprawdę nazywa się Mosa Ghawsi – egzotycznie brzmiące imię i nazwisko są zasługą afgańskich korzeni. Pochodzenie Malika jest jednak nie tylko afgańskie – jego mama jest Polką. 

Influencer urodził się w Hamburgu. Za zachodnią granicą mieszkał przez pierwszych 12 lat swojego życia. Po ukończeniu tamtejszej podstawówki wraz z bratem przyjechał do Warszawy. W 2008 roku stworzył pseudonim: Malik Montana, którym konsekwentnie posługuje się do dzisiaj. 

Dlaczego w ogóle wymyślił ksywkę? Po to, aby rapować.  W tym samym roku, w którym powstał ten pseudonim, Mosa rozpoczął swoją karierę muzyczną. Można by powiedzieć (prawie że cytując klasyka), że gdy umarł Mosa, a narodził się Malik, wszystko się rozpoczęło. 

Na początku influencer współpracował z Sentino, czyli z innym niemieckim raperem. Weszli oni jednak w konflikt, który mimo lat współpracy podzielił ich na zawsze. Malik rozpoczął solową karierę i w 2015 roku wydał pierwszy singiel – NaNaNa – dzięki któremu jego popularność na polskim rynku wzrosła (wcześniej rapował tylko po angielsku). 

Gdzie Malik mieszka obecnie? W Warszawie – to tam ma swoją wytwórnię GM2L, w której wydał swoich 6 albumów.

Malik Montana – żona. Jak nazywa się żona Malika?

Wokół życia miłosnego Mailka powstało wiele mitów. Na forach jest mnóstwo wątków w stylu: Malik Montana rozstał się z żoną?, Jak się nazywa żona Malika?, Jak wygląda żona Malika i gdzie mieszka?, Czy Malik rozwiódł się z żoną? Naprawdę – jest tego masa. 

Dlaczego ludzi aż tak to interesuje? Cóż, jest wiele powodów. Jednym z nich na pewno jest sposób, w jaki Malik mówi o kobietach w swoich tekstach. Sporo osób zastanawia się, czy ktokolwiek chciałby się związać z facetem, który takimi epitetami opisuje płeć przeciwną w swoich kawałkach. 

Więc jak to jest – Malik ma żonę czy nie? W 2021 roku na swoim Instagramie napisał, że jest singlem. Wcześniej był żonaty, ale się rozwiódł. Nie wiadomo, kim jest matka jego dzieci. 

To, jak wygląda żona Malika, jest więc tajemnicą. Kobieta na zdjęciach w sieci ma zakrytą twarz. Jedyne co na nich widać, to kolor włosów – ekspartneka rapera jest brunetką. Jak się nazywa jego żona to kolejna, nigdzie niedostępna informacja.

Malik Montana rozstał się z żona? Rozwód

O rozwodzie Malika było głośno już jakiś czas temu – w tym temacie jednak również brakuje wiarygodnych informacji. Nie wiadomo, kim była jego żona i dlaczego doszło do rozwodu. W piosence Niedostępny Malik rapuje: Kocham ją, dlaczego budzę się z inną? Oczywiście nie wiadomo, czy ten wers jest zaczerpnięty z prawdziwych rozterek miłosnych influencera, jednak kto wie?

Obecnie krążą plotki, że Malik kręci z Jessicą Mercedes. Influencerka zapytana o relację z raperem wyparła się, że łączy ich cokolwiek romantycznego. Fani Malika i blogerki modowej mają na to jednak inne spojrzenie. Na TikToku jest mnóstwo filmików, w których pokazywane są ich wspólne zdjęcia. 

Malik Montana – rodzina, rodzice, syn

Malik to dobry ojciec. Źródło: Instagram

Malik ma dwoje dzieci – córkę (Eliana) i syna (Ilyasem). Czasem nagrywa z nimi Instastory – głównie z synem. Jeśli chodzi o rodziców Malika, to niewiele o nich wiadomo. Znane jest jedynie ich pochodzenia – mama rapera jest Polką (z greckimi korzeniami), a tata Afgańczykiem. Wiemy, że ma starszego brata, z którym w wieku 12 lat zamieszkał w Warszawie, na Wrzecionie. 

Po instagramowych relacjach można wywnioskować, że Malik ma dobre stosunki z synem. Z córką jest o wiele mniej Instastory- możliwe, że jest to spowodowane tym, że jest ona młodsza od brata. Niecały miesiąc temu Malik wrzucił z nią zdjęcie na Instagrama, na którym wspólnie kolorują kolorowankę. Nie wiadomo, czy mężczyzna mieszka ze swoimi dziećmi, czy są one pod opieką jego eksżony. Najprawdopodobniej są – w końcu Malik zajmuje się nie tylko muzyką. Ma również swoją wytwórnię i federację. Jednak nie mogę potwierdzić na 100%, że jego syn i córka mieszkają z byłą żoną rapera – nie ma wiarygodnych źródeł, które mogłyby o tym poświadczyć. 

Zobacz: Josef Bratan – kto to? Czy jest bratem Alberto? Wiek, wzrost, waga

Malik Montana – wiek, wzrost

Wielu kobietom podoba się Malik. Chcą one wiedzieć o nim dosłownie wszystko: ile ma wzrostu, w jakim jest wieku, a nawet – ile waży. Raper jest całkiem wysoki – jego wzrost to 192 cm. Jeśli chodzi o wiek, to w tym roku skończył 33 lata – dokładna data urodzenia to 11 marca 1989 rok. 

Zobacz: Paweł Tyburski – dziewczyna, wzrost, wiek, operacje plastyczne, walki

Podsumowanie informacji o Maliku Montanie

Malik Montana rozstał się z żoną, z którą ma dwoje dzieci – syna i córkę. Nie wiadomo, dlaczego para wzięła rozwód. O ekspartnerce nie ma żadnych potwierdzonych informacji – nie wiemy, jak się nazywa, co robi i jak wygląda żona Malika. 

Raper ma pochodzenie zarówno polskie, jak i afgańskie. Gdzie mieszka? W Warszawie – jest to jego dom od 12 roku życia. Jak ma na imię Malik Montana? Mosa Ghawsi. Ma 33 lata i 193 cm wzrostu. 

Koniecznie daj znać w komentarzu, który informacja o Maliku zaskoczyła Cię najbardziej!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne