Strona głównaRozrywkaJosef Bratan - nowa osoba w rapie. Pochodzenie, wiek, koncerty

Josef Bratan – nowa osoba w rapie. Pochodzenie, wiek, koncerty

Nowi raperzy zawsze wywołują duże zaciekawienie wśród słuchaczy. Tak samo jest z Josefem Bratanem, który zyskuje coraz większą popularność za sprawą muzyki i występów na gali MMA w federacji High League. Poznaj sylwetkę Josefa Bratana, wiek, pochodzenie oraz wiele istotnych informacji na jego temat.

Josef Bratan – pochodzenie

Coraz więcej osób zastanawia się kim jest Josef Bratan. Pochodzenie rapera budzi wiele pytań ze względu na orientalną urodę. Promowany przez Malika Montanę na kanale G2ML Josef Bratan jest pochodzenia angolskiego. Raper pochodzi z południowo-zachodniej Afryki, choć na stałe mieszka w Polsce, w Warszawie. Jeśli chodzi o Josefa Bratana i jego pochodzenie, możemy się domyślać, że jedno z rodziców Josefa jest pochodzenia polskiego, a drugie afrykańskiego.

Josef Bratan – wiek

Josef Bratan wiekowo zrównał się z bardziej doświadczonymi kolegami z branży. Mimo to karierę muzyczną ma jeszcze przed sobą i może jeszcze zaskoczyć nas niejednym albumem. Raper urodził się w 1995 roku i ma aktualnie 26 lat. O twórczości artysty po raz pierwszy dowiedzieliśmy się w styczniu 2021 roku, kiedy na dobre związał się z wytwórnią GM2L.

Josef Bratan i Alberto to bracia?

Tak, Josef Bratan i Alberto to bracia. Alberto jest starszy i działa w wytwórni GM2L od dłuższego czasu. Twórca „Dwutaktu”, „Czarnego Charakteru”, czy „Strzału” ma 28 lat. Josef Bratan i Alberto to bracia, których można usłyszeć na wspólnych utworach. Obu raperów zobaczysz w klipie „Z bratem zarabiam papier” oraz w publikacji z 2013 roku o tytule “CNB”. Nagrywali wówczas pod ksywami Guber i Opete. W przyszłości możemy spodziewać się większej ilości kolaboracji ze strony tych dwóch artystów.

Josef Bratan – wywiad

Postać Josefa Bratana budzi coraz większe emocje. Wszystko ze względu na muzykę, ale także karierę w sportach walki. Jeśli chodzi o Josefa Bratana wywiady są dostępne na platformie YouTube. Wypowiedzi rapera są związane najczęściej z jego występami w klatce. W 2021 roku wygrał on walkę z Cesarzem Narcyzem w High Leaugue. Co do muzycznych wypowiedzi Josef Bratan wywiadów do tej pory nie udzielił zbyt wielu. Nie ukrywa jednak, że motywacją do przyjęcia propozycji walki były dla niego przede wszystkim korzyści finansowe.

Josef Bratan – koncert

Kariera młodego rapera nabiera tempa. Josef Bratan koncertuje w całym kraju, a o jego aktualnych zamiarach możecie się dowiedzieć z instagrama artysty, który nosi nazwę josefbratan. Wiele osób pyta gdzie zagra Josef Bratan. Koncerty mogą przynieść mu wielu nowych fanów. 

Na ten moment nie wiemy jak będzie wyglądała trasa koncertowa artysty w 2022 roku. Możemy się jednak domyślać, że będzie analogiczna do roku 2021 roku. Grał on wówczas koncerty z Alberto w największych miastach w Polsce.   

Dyskografia Josefa Bratana

Jeśli chodzi o nagrania Josef Bratan posiada pokaźną kolekcję gościnnych występów. Udzielał się na utworach Alberto i Malika. W roku 2021 wystąpił w kawałku “Wuwua” z Malikiem Montaną, „Dawaj hajs” w solowym kawałku „Dawaj Hajs”, z Alberto w kawałku „Z bratem zarabiam papier” oraz solowym kawałku „Gwiazda”. Ostatnio na kanale GM2L opublikował on kawałek „Czekotubka”. Wciąż czekamy na więcej publikacji ze strony Josefa Bratana i więcej ciekawych kolaboracji z jego udziałem.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie