Strona głównaCelebryciJan "Little Johnny" Kempisty - kto to? Wzrost, waga, wiek, gdzie mieszka

Jan „Little Johnny” Kempisty – kto to? Wzrost, waga, wiek, gdzie mieszka

Świat freak fightów stale dostarcza nam rozrywki i nie pozwala odetchnąć. Jak wiecie, niedawno ogłoszono kartę walk Fame MMA 16, ale najgłośniej komentowaną federacją jest obecnie Prime. Już 1 października będziemy mogli podziwiać wielkie show promowane przez Don Kasjo. Ale samo wydarzenie to przecież nie wszystko, bo liczy się cała otoczka, która wytwarzana jest wokół niego. 27 września podczas drugiej konferencji Prime 3 otrzymaliśmy mega newsa! Wiecie, o czym mówię?

Właśnie podczas tej konferencji ogłoszony został kolejny, czyli już 12-sty pojedynek gali, która odbędzie się za 3 dni! Widać, że federacja nie zwalnia tempa i cały czas podsyca emocje widzów. Może samo ogłoszenie nowej walki nie byłoby niczym aż tak szokującym, gdyby nie fakt, że to walka niskorosłych! Okej, niskorośli walczyli już w innych federacjach, ale to pierwszy przypadek, kiedy będziemy mieli okazję oglądać taki pojedynek w Prime Show MMA. 

W nowym, ogłoszonym na ostatnią chwilę pojedynku zmierzą się ze sobą Jan Little Johnny Kempisty oraz Maciej Big Jack Jarema! Jesteście gotowi na ten pojedynek? Zostańcie z nami, a dowiecie się kto to Little Johnny. Gdzie mieszka i jakie jest pochodzenie mężczyzny o zagranicznej ksywie? Wiemy, że wiek, wzrost i waga też was interesują.

Sprawdź: Salim Chiboub – kto to, wzrost, waga, wiek, skąd pochodzi?

Jan „Little Johnny” Kempisty – kto to? Kim jest zawodnik Prime MMA?

Są dwa typy ludzi. Jedni słyszą Little Johnny i pytają kto to, a inni spieszą z odpowiedzią, że to kumpel Mini Majka. My jesteśmy tym drugim typem, a dzięki nam wy nie musicie być już pierwszym i pytać kto to. 

No więc tak, Jan Kempisty, czyli Little Johnny serio jest dobrym kumplem Mini Majka, którego wszyscy na pewno znają (tylko nie wiemy, czy kochają). Jan Kempisty niechętnie korzysta z mediów społecznościowych – być może ze względu na to, ile ma lat, przecież nie jest już nastolatkiem – ale zawsze znajdzie czas, by okazać w sieci wsparcie Mateuszowi Krzyżanowskiemu. Tak właśnie było po walce Majka na ostatniej gali High League.

Dlaczego wcześniej nie wiedzieliście, kto to Jan Kempisty? Mężczyzna jest nowy w świecie freak fightów i dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tego typu galami. Nie oznacza to jednak, że nie ma doświadczenia – z jego Instagrama możemy się dowiedzieć, że ma purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Ciekawe czy pomoże mu to w walce na zasadach MMA.

Ciekawostką jest również to, że kumpel Kempisty, Mini Majk, zmierzył się już w oktagonie z Big Jackiem na High League 2 i z nim wygrał.

Sprawdź: Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

Jan „Little Johnny” Kempisty – wzrost, waga, wiek

Tak jak wspomnieliśmy, Jan Kempisty jest nowy we freak fightach i spotkało się to z oburzeniem internautów, którzy chcą wiedzieć, jaki jest wzrost, waga i wiek mężczyzny. Nic dziwnego, w końcu to daje jaśniejszy pogląd na to, kto ma szansę wygrać walkę. Po ogłoszeniu walki Janka i Maćka wśród widzów naprawdę zrobiło się gorąco – zaczęli określać naszego bohatera jako no name, o którym nic nie wiadomo. 

Szczególnie interesujący jest dla wszystkich wzrost Little Johnny’ego oraz to, ile ma lat. Wiek to tylko liczba, ale Johnny wygląda na starszego od swojego rywala, choć mogą być to tylko pozory.

Nas również bardzo interesuje waga, wzrost i wiek Janka Kempisty, ale Prime nadal nie udostępnia żadnych informacji na jego temat. Rozumiemy, że walka dopiero została ogłoszona, ale gala już za kilka dni.

Na szczęście udało nam się dotrzeć do innych źródeł. W lutym 2022 roku Janek Kempisty przyznał, ile ma lat. Przeciwnik Big Jacka ma 36 lat i na co dzień zajmuje się studiowaniem! Szacun. Niestety, nie wiemy jeszcze, jaki jest wzrost i waga Kempisty. Prawdopodobnie jego wzrost jest zbliżony do wzrostu Mini Majka, który mierzy 131 cm.

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Jan „Little Johnny” Kempisty – gdzie mieszka? Pochodzenie zawodnika

Oczywiście ciekawi was też pochodzenie i to, gdzie mieszka Little Johnny. Janek pilnuje swojej prywatności, ale też nie miał wcześniej okazji nigdzie o sobie opowiadać, ponieważ nie istniał w sferze sławy i celebryctwa. Jakiś czas temu Janek wykorzystał jednak platformę YouTube, a właściwe został zaproszony do opowiedzenia o sobie przez kanał Ground Game Sports i dzięki temu znamy kilka faktów o nim. 

Niech nie zmyli was ksywka chłopaka, bo “Little Johnny” wcale nie określa, jakie jest jego pochodzenie. Czasami po prostu chcemy brzmieć bardziej amerykańsko… if you know what I mean ;). Janek Kempisty zdradził swoje pochodzenie i możemy wam powiedzieć, że pochodzi z Białegostoku. Odpowiedź na pytanie, gdzie mieszka nie brzmi jednak tak samo.

Pewną podpowiedzią dotyczącą tego, gdzie mieszka Janek Kempisty, jest to, że prowadził on przecież wspólne treningi z Mini Majkiem. Wiecie już, gdzie mieszka Janek? W Krakowie. 

Janek wydaje się spokojnym i kulturalnym człowiekiem, co jest miłą odmianą – przecież nie każdemu chce się słuchać tej rozwydrzonej części uczestników Prime Show MMA. Jesteśmy bardzo ciekawi jak Little Johnny, czyli Jan Kempisty, poradzi sobie podczas walki. A wy jak myślicie – czy Janek ma szansę wygrać, kiedy jego przeciwnikiem jest Big Jack?

Sprawdź jeszcze

Popularne