Strona głównaCelebryciFagata i Masza - streszczenie dramy. Nagranie

Fagata i Masza – streszczenie dramy. Nagranie

Polski Internet pełen jest dram i wie o tym każdy, kto chociaż trochę śledzi tego typu wątki. Rozpadają się przyjaźnie, związki, a niektórzy nawet kończą swoje kariery, ponieważ nie są w stanie znieść fali hejtu. Nie raz z powodu różnego rodzaju konfliktów prane są brudy, oczywiście publicznie, bo po co zachowywać się jak na dorosłych ludzi przystało?

W ostatnim czasie szerokim echem odbiła się drama dotycząca dwóch instagramerek Fagaty i Maszy. W tle głośno było o nagraniu jednej z nich wrzuconym na platformę YouTube. Zastanawiacie się, o co chodzi i co powiedziała Masza o Fagacie? Co takiego znajduje się na nagraniu? Czy to prawda, że można go znaleźć na Wykop.pl? W celu znalezienia odpowiedzi koniecznie przeczytajcie nasz artykuł. Znajdziecie w nim sporo zaskakujących faktów, których nie ma nigdzie indziej. 

Zobacz: Agata Fąk Fagata – wiek, wzrost, waga, Wikipedia, urodziny, rodzice

O co chodzi z dramą Fagaty i Masza? 

Żeby w pełni zrozumieć, o co chodzi z dramą Fagaty i Maszy oraz dlaczego udział w tej sytuacji ma piłkarz Lecha Poznań, musimy zacząć od nagrania, które Masza Graczykowska umieściła w sieci i które ma ponad 2 miliony wyświetleń. Pełno pod nim komentarzy internautów twierdzących, że dzięki filmikowi w pełni zmienili zdanie o Agacie Fąk, czyli znanej szerzej Fagacie. 

Z treści nagrania dowiemy się od A do Z, o co chodzi z dramą Fagaty i Maszy. Graczykowska zaczyna swój film od jednej z wiadomości głosowej Agaty, która mówi na niej, że nie chce iść na studia, bo woli znaleźć bogatego faceta, który będzie ją utrzymywał i w ten oto sposób nie będzie musiała iść do pracy. Ambitnie, nieprawdaż? I tutaj też pojawia się pierwsza wzmianka o młodym piłkarzu Lecha Poznań, który był na celowniku żądnej pieniędzy i luksusów 22-letniej Agaty Fąk. Domyślacie się, o kogo może chodzić? Cóż, najczęściej wymienianym zawodnikiem poznańskiego klubu jest 24-letni Kamil Jóźwiak, jednak sam zainteresowany nie wypowiedział się na ten temat. 

Jak możecie się domyślać, pomysłowa Fagata nie wzięła pod uwagę tylko piłkarza. Drugi w kolejce był powszechnie znany youtuber Stuu, którego określiła Planem B. Dlaczego akurat on? Kobieta uzasadniła to tym, że ma więcej pieniędzy niż Jóźwiak, a do tego jest milszy. Co więcej, Stuu mógłby ją wypromować w Internecie i posiada swoje mieszkanie w Warszawie. 

Niestety, z wiadomości głosowych wynika również, że Fagata nie zdążyła wymyślić jeszcze planu C. Napomknęła, że mogłaby być aktorką w filmach dla dorosłych, jednak w Polsce zarabiają one za małe kwoty.   

Jeśli chcecie obejrzeć nagranie w całości, bez problemu znajdziecie je na wspomnianym serwisie YouTube pt. Ciekawy przypadek Fagaty na kanale Masza Graczykowska

Zobacz: Fagata bez makijażu – czy nadal jest piękna?

Masza o Fagacie 

A co mówi Masza o Fagacie na nagraniu? Warto zaznaczyć, że przed całą dramą obie kobiety łączyła przyjaźń. Jednak to już zdecydowanie przeszłość. Do czego była zdolna Fąk? 

Graczykowska szczegółowo opowiada o przejściach, które zafundowała jej ex-przyjaciółka, a wszystko zaczęło się od festiwalu, na który pojechały razem jeszcze jako BFF. Sielanka nie trwała długo, ponieważ dość szybko doszło między nimi do konfliktu. Mianowicie Fagata miała wpaść w furię i rzucić się na Maszę, kiedy ta weszła do ich pokoju, przyłapując ją na flirtowaniu z influencerem drugiej kategorii. Przestraszona i zszokowana Graczykowska nie spodziewała się tak agresywnej postawy swojej przyjaciółki, która rozbiła jej łuk brwiowy. Na tym jednak nie koniec. Masza po całej sytuacji spakowała się i chciała jak najszybciej opuścić hotel i wrócić do domu. Wyszła więc przed budynek, żeby poczekać, aż przyjedzie po nią taksówka. Nim jednak pojawił się kierowca, Fagata i McKsiąże nagrywali kobietę, wołając, że jest pod wpływem substancji psychoaktywnych i że jest niebezpieczna, a do tego wezwali po nią karetkę. Mimo że sprawa może wydawać się absurdalna, to miała ona miejsce naprawdę, czego potwierdzeniem są właśnie wiadomości głosowe czy filmiki. 

Po całym zajściu Masza o Fagacie nie ma najlepszego zdania i nie ma się co dziwić. Graczykowska określa swoją byłą przyjaciółkę jako niebezpieczną i niepoczytalną. Ponadto, jeden z kolegów Fąk ukradł pamiętnik Maszy i groził, że użyje go jako swojej tajnej broni, jednak dotychczas tego nie zrobił. 

Nagrania latają na wykopie 

Napisaliśmy wcześniej, że filmik Graczykowskiej można bez problemu zobaczyć na YouTube. Oczywiście, znajdziecie go również na popularnym w Polsce serwisie Wykop. Co prawda, sama Fagata nie wypowiedziała się o Maszy prawdopodobnie ze względu na to, że przedstawione w materiale dowody zdecydowanie działają na jej niekorzyść. Również nagrania, na których Fąk wypowiada się o piłkarzu Lecha Poznań i Stuu pokazują, że nie jest osobą godną zaufania. 

A co Wy uważacie o całej dramie z Fagatą i Maszą? Czyją trzymacie stronę? Dajcie znać w komentarzach! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne