Strona głównaCelebryciSportowcyKatarzyna Skowrońska - dzieci, mąż, rozwód, Jakub Dolata

Katarzyna Skowrońska – dzieci, mąż, rozwód, Jakub Dolata

Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, że pomimo tego, że tak często odnosimy jako naród liczne sukcesy siatkarskie, tak wielu z nas, upiera się na wspieranie i mocne kibicowanie polskiej drużynie piłki nożnej. Jak nam tam idzie? Zapuszczę na to kurtynę milczenia. Myślę, że każdy wie. 

Bohaterką tego artykułu jest Katarzyna Skowrońska. Jest ona siatkarką naszej reprezentacji narodowej. Gra tam jako atakująca. To jednak nie jest pozycja, którą ma od zawsze. Wcześniej, występowała bowiem jako środkowa. 

Jeśli jesteście ciekawi, czy ma dziecko? Jak wygląda z mężem? A może wzięła rozwód? A może chcielibyście dowiedzieć się, co można znaleźć na jej profilu w serwisie Instagram? Zapraszam do artykułu.

Katarzyna Skowrońska i Jakub Dolata 

Pełne imię siatkarki brzmi: Katarzyna Skowrońska Dolata. Jakub Dolata był jej menadżerem, którego poślubiła w 2006 roku. Z tego, co udało mi się dowiedzieć jej mąż, mocno interesował się każdą chwilą jej życia. Również wtedy, gdy odpoczywali w domu na kanapie, pytał jej co chwilę, o czym myśli. Kasia Skowrońska, w jednym z wywiadów, przyznała, że niekiedy bywało to mocno męczące. Jest bowiem typem człowieka, który lubi pobyć sam ze sobą, w ciszy. Powiedziała również, że dziwi się parom, które muszą przebywać ze sobą, w każdej sytuacji, 24 na dobę. Dla niej to nie do pomyślenia i udusiłaby się w takiej relacji.

Katarzyna Skowrońska – dzieci, mąż, prywatnie 

Pewnie zastanawiacie się, czy Kasia Skowrońska ma dzieci? Otóż z tego, co udało mi się ustalić, siatkarka dzieci nie posiada. Skowrońska zarzeka się w wywiadach, że pomysł dziecko nie jest w najbliższym czasie jej planem. Sportsmenka jest natomiast znana, z propagowania wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia, poprzez organizowanie w szkołach licznych spotkań sportowych z jej udziałem oraz wykładów na temat, jak ważna w życiu codziennym jest regularna aktywność ruchowa.

Prywatnie, Kasia Skowrońska jest osobą zajętą i bardzo aktywną. Każdą wolną chwilę, stara się spędzić w gronie najbliższych osób lub po prostu gdzieś wyjechać. Nie zapominając oczywiście o licznych treningach, w których bierze udział, aby być jeszcze lepszą na boisku siatkarskim. Kasia Skowrońska sama dzieci nie posiada, lecz na Instagramie można zaobserwować, że bardzo je lubi. Widać jak się cieszy, gdy dziecko pojawia się w rodzinie, a także, gdy może pospędzać trochę czasu z dziećmi jej znajomych.

Katarzyna Skowrońska – rozwód 

Jak grom z jasnego nieba, spadła w 2021 roku informacja, że Katarzyna Skowrońska Dolata i Jakub Dolata, wzięli rozwód. Czemu tak się stało? Nie wiadomo. Katarzyna Skowrońska Dolata i Jakub Dolata, nie podali nigdy publicznie powodu przez który, postanowili zakończyć swoje małżeństwo poprzez rozwód. Z mężem, związana była tym sakramentem przez 15 lat. Z tego, co udało mi się wywęszyć w tej sprawie, dowiedziałam się, że przez bardzo długi czas spekulowało się o tym w mediach. Dlatego też, w pewnym momencie Katarzyna Skowrońska, podjęła decyzję, aby osobiście poinformować o tym swoich fanów na jednym z jej profili społecznościowych. Mówiąc o tym, że rozstała się z mężem, zapewniła wszystkich, że na tym życie się nie kończy, że dalej jest szczęśliwa i może liczyć na ogromne wsparcie swoich przyjaciół. Czy jej ex mąż związał się z kimś nowym? A może będzie miał dziecko? To już kwestie, których niestety nie udało mi się dowiedzieć. 

Katarzyna Skowrońska – Instagram. Co robi Katarzyna Skowrońska?

Instagram to serwis, na którym można znaleźć niemal wszystkie informacje, na temat znanych osób. Gwiazdy, jak na tacy, dostarczają tam niemal wszystkich informacji na temat swojego prywatnego życia niekiedy nawet, przekraczają umowną granicę dobrego smaku. 

Jak jest z Kasią Skowrońską, jaki ma nick na tym portalu? Już mówię. Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak na przykład wypoczywa na urlopie w Rzymie lub też, jak maluje w wolnych chwilach obrazy, to powinniście koniecznie odwiedzić jej profil tam. Jak brzmi jego nazwa? Kasia_skowronska_17

Do tej pory, skupiłam się głównie, na sercowo – prywatnej części życia Kasi Skowrońskiej i z tego wszystkiego, zapomniałam opowiedzieć Wam kilka faktów z jej biografii. Kajam się zatem i skwapliwie to naprawiam. Od czego by tu zacząć? Już wiem! Od podstaw, czyli, jak to się wszystko zaczęło. Kasia Skowrońska urodziła się 30 czerwca w 1986 roku i jest naprawdę dobra w tym, co robi. W młodziutkim wieku, bo mając zaledwie 20 lat, otrzymała tytuł Mistrzyni Europy, a jakby tego było mało, sukces ten powtórzyła dwa lata później. 

Pierwsze kroki, jako siatkarka, stawiała w Szkole Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Sosnowcu. Do jednych z jej trenerów, należał sam Teofil Czerwiński. Był on legendą środowiska siatkarskiego. Kasia Skowrońska wiele mu zawdzięcza, a gdy rok temu jej były trener zmarł, poświęciła mu nawet wpis na swoim profilu społecznościowym.  

Tak jak już mówiłam. Moim zdaniem siatkówka jest dyscypliną sportu, która jest zbyt mało doceniana w Polsce. Co prawda w ostatnim czasie, można zauważyć pewien wzrost jej popularności jednak według mnie, to wciąż za mało. 

Mam nadzieję, że działania bohaterki tego artykułu sprawią, że prestiż tego sportu, będzie stale rósł. Mam nadzieję, bo dość już mam śpiewania: Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało…

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne