Strona głównaGryDarmowe spiny Coin Master - jak zdobyć?

Darmowe spiny Coin Master – jak zdobyć?

Każdy z nas ma swoją ulubioną grę. Kiedyś popularne były takie strony jak gry.pl lub wyspagier.pl, a prawdziwym hitem było Stardoll. Technologia cały czas idzie do przodu, a wraz z nią powstają kolejne gadżety, konsole, ale też gry na smartfony. 

Coin Master to gra, która zawładnęła rynkiem aplikacji mobilnych, a ich dział marketingu pracuje na pełnych obrotach… W reklamach Coin Master występuje Magda Gessler, Doda i Rysiek z Klanu, a za oceanem aplikację promują Kardashianki i Jennifer Lopez. 

Gra Coin Master jest numer 1 w rankingu gier przygodowych dla systemu iOS, a gracze twierdzą, że wręcz uzależnia! Oczywiście gra jest darmowa, ale dodatkowe atrakcje wymagają zapłacenia realnych pieniędzy, dlatego wszyscy zastanawiają się jak zdobyć darmowe spiny. Darmowe zakręcenia w Coin Master ułatwiłyby życie wielu fanom, dlatego poniżej opiszemy, jak je zdobyć.

Jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Jak zdobyć darmowe spiny w Coin Master? Jest na to wiele sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie linków z nagrodami od twórców. Odświeżają się one co 4-6 godzin i właśnie po takim czasie można je wykorzystać ponownie. W ten sposób można zyskać nawet kilkaset darmowych spinów. Najpierw musisz znaleźć miejsce, gdzie twórcy udostępniają swoje linki, najlepiej korzystaj z wiarygodnych źródeł.

Jak zdobyć darmowe spiny Coin Master, kiedy już znajdziemy link od twórcy? Po wejściu w link musisz potwierdzić, że nie jesteś robotem, później zjeżdżasz na dół i zaznaczasz “Free Access with Ads”. Na nowej stronie kliknij “Discover articles”, poczekaj 5 sekund i zamknij reklamę. Stuknij w “Related topics”, wybierz jakąkolwiek z pokazanych opcji i zamknij okno “x”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Klikamy “Continue to … darmowych spinów” – w miejscu kropek pojawi się liczba spinów, które otrzymasz (może to być nawet 100 darmowych spinów). Kiedy przekieruje nas do gry, wystarczy kliknąć “Collect now” i darmowe spiny pojawią się w grze! Pamiętaj, że każdy link działa przez około 3 dni!

Darmowe zakręcenia Coin Master

Czy jest inny sposób, by zebrać darmowe zakręcenia w Coin Master? Oczywiście! Gra cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że powstaje mnóstwo stron, które oferują różne ilości darmowych spinów. To prawdziwa gratka dla graczy, która pozwala zdobyć nawet 100 darmowe spiny. Istnieje taka strona jak alnews.in – macie na niej wypisane zakręcenia z kilku ostatnich dni, czasami, żeby je zobaczyć trzeba zjechać niżej. Ogólnie powinno się kliknąć w taką opcję, która nie przekracza 3 dni – czyli mówiąc wprost, jeśli chcecie zrobić to dzisiaj, to wybieracie opcję z wczoraj lub przedwczoraj.

Po wejściu na stronę wystarczy kliknąć w interesujący was link i od razu powinno was przekierować do aplikacji Coin Master, a darmowe zakręcenia powinny być dostępne do wykorzystania. Fajne jest też to, że na stronie można dostać nie tylko darmowe zakręcenia bez weryfikacji, ale też darmowe coiny.

Aplikacja na darmowe spiny Coin Master

Jest też niejedna aplikacja na darmowe spiny w Coin Master. Według mnie lepiej korzystać z linków niż ściągać aplikację na telefon, ale jest też taka opcja. Zaproponuję wam w tym miejscu kilka aplikacji, które powinny dawać darmowe zakręcenia w Coin Master. Jedną z nich jest Free Spins Coin Master – ta aplikacja jest darmowa i dostępna na wszystkie popularne przeglądarki, w tym Chrome, Firefox i Safari. Co ciekawe, aplikacja ta działa online, warto więc ją sprawdzić. Twórcy zapewniają, że można tam generować dowolną liczbę spinów – można otrzymać więcej niż 100 darmowe spiny w krótkim czasie.

Inną aplikacją na darmowe zakręcenia w Coin Master jest Daily Spin Master & CoinMaster – niestety ta aplikacja działa za darmo tylko przez pierwsze 3 dni od jej zainstalowania, później trzeba wykupić subskrypcję miesięczną lub roczną. Istnieje też aplikacja Spin Master : Spins and Coins, gdzie codziennie można zdobywać darmowe zakręcenia Coin Master, tylko trzeba tam oglądać dużo reklam. Sami zdecydujcie, czy warto…

Darmowe spiny Coin Master bez weryfikacji

Wielu graczom zależy na tym, żeby zyskać darmowe spiny Coin Master bez weryfikacji. Jest to dobre rozwiązanie, bo wtedy nie trzeba nigdzie podawać swoich danych, a przecież nie powinniśmy podawać prywatnych danych nieznanym źródłom. Większość podanych w tym artykule sposobów zapewni ci darmowe spiny Coin Master bez weryfikacji – możliwe jest to, że aplikacje będą wymagały jakichś danych, ale strony internetowe są pod tym względem bezpieczne.

Fenomen Coin Master zadziwia wiele osób, jednak wierni fani nie mogą się oderwać od ulubionej gierki, która dostarcza tylu emocji. Często nie jest wiadome, jak zdobyć darmowe spiny Coin Master, a gra nie oferuje zbyt często darmowych zakręceń. Dlatego z pomocą przychodzą nam linki i strony internetowe oraz aplikacje, dzięki którym możemy dostać darmowe spiny w Coin Master bez weryfikacji.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne