Strona głównaZdrowieBarbara Kazana - gdzie przyjmuje? Opinie, kontakt, życiorys

Barbara Kazana – gdzie przyjmuje? Opinie, kontakt, życiorys

Barbara Kazana to naturoterapeutka, która dzieli się w internecie swoją wiedzą na temat ziół i naturalnych metod leczenia wielu schorzeń. Prowadzi kanał na YouTube i profil na Facebooku. Prywatnie nie wiadomo o niej zbyt wiele – nie wiemy, ile ma lat ani jak przebiegała jej zawodowa kariera. Wielu nie widziało jej na oczy, ale wierzą we wszystko, co mówi. 

Jeśli ty też słyszałeś kiedyś o tym, że ktoś poleca olej rycynowy na guzy (także nowotworowe), to właśnie masz okazję przeczytać więcej o tej osobie. To właśnie Barbara Kazana jest autorką kontrowersyjnego tekstu na ten temat. Poniżej dowiesz się również, jakie są jej rady na odchudzanie, oczyszczanie i wiele chorób, które trawią współcześnie ludzi. 

Zobacz: Bracia Rodzeń – kim są? Opinie, oszuści, wykształcenie

Barbara Kazana gdzie przyjmuje?

Wiele osób szuka w internecie informacji na temat tego, gdzie przyjmuje Barbara Kazana. Chcą skorzystać z jej porady osobiście. 

Firma naturoterapeutki zarejestrowana jest we Wrocławiu, ale nie wiadomo, czy to miejsce, gdzie przyjmuje pacjentów: 

Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana

ul. Kalinowa 28

53-009 Wrocław

Barbara Kazana uczestniczy w wielu otwartych spotkaniach i konferencjach na temat ziołolecznictwa. Informuje o tym na swoim profilu na Facebooku. 

Parę osób, które chciały nawiązać z nią kontakt, pisało do niej właśnie przez Facebook. Tym, którzy chcą dowiedzieć się, gdzie przyjmuje zielarka, polecamy tę formę kontaktu. Opinie internautów mówią, że Kazana odpowiada na wiadomości prywatne. 

Barbara Kazana to bardzo pogodna osoba

Barbara Kazana olej rycynowy na guzy 

Zielarka wzbudza niemałe kontrowersje, zwłaszcza na forum medycznym. Jej metody leczenia znacznie różnią się od tego, co proponują lekarze w gabinetach. Najbardziej znaną historią na temat terapii Barbary Kazany jest uzdrawianie olejem rycynowym. Naturoterapeutka podaje, że nakładanie na noc kompresu zawierającego olej rycynowy na guzy, także złośliwe, pomaga im się wchłonąć.

Kilka osób korzystało z tej metody i potwierdziło, że ta metoda jest skuteczna. Całonocne okłady z oleju rycynowego pomogły wchłonąć się guzom i zmianom skórnym. Jedna z pacjentek Kazany napisała, że na własne oczy widziała, że w obrazie usg wykonywanym przez lekarza po guzie została szara smuga. 

Olej rycynowy znany jest ze swoich prozdrowotnych właściwości. Ma zastosowanie w farmacji i kosmetologii. Polecają go ci, którzy stosują naturalne metody na oczyszczanie organizmu z toksyn i szkodliwych substancji. 

Zobacz: Ewa Dąbrowska – gdzie przyjmuje, dieta, data urodzenia, wikipedia, wiek, ile ma lat, życiorys, kontakt?

Lekarze nie potwierdzają, że olej rycynowy leczy problemy z guzami i naroślami. Co więcej, apelują, by nie przerywać terapii medycznej na rzecz medycyny naturalnej, bo to niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia. Opinie na forum medyków są jednoznaczne: olej rycynowy na guzy nie działa!

Barbara Kazana – odchudzanie

Po porady do zielarki zwracają się także ci, którzy chcą rozpocząć odchudzanie przy pomocy ziół.  Sporo specyfików, o których opowiada w swoich filmach na Youtube, wspiera proces odchudzania.

Ważne jest przede wszystkim to, by zanim rozpocznie się odchudzanie, oczyścić organizm z toksyn i pozbyć się pasożytów. Te zalegają w jelitach i powodują różne dolegliwości trawienne, w tym również zakłócanie prawidłowego metabolizmu. 

Barbara Kazana opinie forum 

Naturoterapeutka budzi skrajne emocje. Lekarze nie potwierdzają, że metody terapii, które promuje sa skuteczne. Co więcej, przestrzegają, by choroby leczyć w gabinecie lekarskim a nie u zielarki. Na forum medycznym jej metody uznawane są za nieskuteczne.

Opinie internautów na forum nie są jednoznaczne. Jedni, zwłaszcza Ci skupieni wokół Kazany na Facebooku, chwalą jej sposoby leczenia. Wielu z nich uważa, że dzięki piciu ziół, zwłaszcza na odchudzanie i oczyszczanie, udało im się wrócić do zdrowia, wzmocnić odporność. Dodatkowo pytają, czy jej terapię można stosować bez względu na to, ile ma lat osoba chora – chcą ziołami leczyć też dzieci.

Kontrowersyjne okazują się jej zalecenia dla kobiet w ciąży. Barbara Kazana opowiedziała w jednym ze swoich filmów, by ciężarne jadły jabłka, do których wcześniej przez kilka godzin wbite były gwoździe. Przed tą metodą suplementacji żelaza przestrzegał w internecie dr Ciemięga. Pisał, że rzeczywiście do jabłka przedostaną się “składniki” gwoździa, ale te są szkodliwe i toksyczne, dlatego nie wolno tak robić. 

Barbara Kazana kontakt telefon

Najłatwiej nawiązać kontakt z Barbarą Kazaną podczas otwartych spotkań, które organizują ziołolecznicy. Tam chętnie odpowiada na pytania. Wtedy można pytać o telefon i prywatne konsultacje w cztery oczy. 

Z tego, co piszą internauci, bardzo trudno umówić się z zielarką na indywidualne spotkanie. Wiele osób zostawia na swój kontakt i prosi, by zielarka się odezwała. 

Na żadnej wizytówce dostępnej w internecie nie widnieje telefon do gabinetu Barbary Kazany. Niektórzy internauci wręcz skarżyli się na to, że próbują znaleźć jakikolwiek kontakt telefoniczny do zielarki, ale jest to niestety niemożliwe. 

Barbara Kazana życiorys

Życiorys Barbary Kazany nie jest dostępny. Nie wiemy zatem, ile ma lat, ani jak przebiegała jej kariera zawodowa. Około 30 lat temu studiowała farmację. Czy pracowała w aptece? Czy od razu zajęła się zielarstwem – nie wiadomo. 

Informacje biograficzne umieszczane w jej publikacjach również są bardzo skromne. Życiorys zielarki nie jest też dostępny w Wikipedii. 

Barbara Kazana oczyszczanie

Barbara Kazana jest wielką orędowniczką usuwania z organizmu nagromadzonych przez lata toksyn i szkodliwych substancji. W wielu filmach proponuje oczyszczanie organizmu z pasożytów, które powodują rozwój chorób. 

Zielarka jest autorką terminu Wielkie Wewnętrzne Oczyszczanie (WWO), które można u siebie wywołać na kilka sposobów. Należą do nich m.in.:

  • deptanie po rozgrzanych kamieniach,
  • płukanie ust olejem,
  • okłady z oleju rycynowego. 
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne