Strona głównaCelebryciBeata Kempa - syn, mąż alkoholik, dzieci, Radosław Sikorski, włosy, wiek, wygląd,...

Beata Kempa – syn, mąż alkoholik, dzieci, Radosław Sikorski, włosy, wiek, wygląd, metamorfoza

Beata Kempa to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych i znanych kobiet na polskiej scenie politycznej. Zasłynęła między innymi sprawą związaną z Trybunałem Konstytucyjnym oraz ostrą wymianą zdań na Twitterze z Radosławem Sikorskim. Kim jest Beata Kempa? Jak wyglądała jej kariera polityczna? Czy jej syn ma szansę zaistnieć w polityce, jak jego matka? Sprawdź kulisy kariery kobiety.

Zobacz: Marcin Miller – żona, wiek, młody, wzrost, ile ma lat, wesele syna, gdzie mieszka, Szwecja, pseudonim, synowie

Beata Kempa – kim jest? Wiek, wzrost

Beata Kempa urodziła się w 1966 roku w Sycowie. W 2023 roku ma więc 57 lat. Jest polską polityczką oraz deputowaną do Parlamentu Europejskiego IX kadencji. Oznacza to, że od 2019 roku zasiada w nim jako jedna z reprezentantów Polski w Europie.

Jej kariera była niezwykle burzliwa. Jednak przez zdecydowaną większość jej trwania była wierna zgrupowaniu Prawa i Sprawiedliwości. Dzięki temu można śmiało powiedzieć, że jest jedną z najczęściej pojawiających się osób z tej partii politycznej.

Niewiele wiemy o życiu prywatnym kobiety, jej mąż trzyma się raczej z daleka od polityki. Wiemy, że ma dwójkę dzieci, z czego jej syn próbował już swoich sił w polityce. Nie zdobył jednak wystarczającej liczby głosów, żeby wejść do Sejmu.

Beata Kempa – mąż, alkohol w domu

Beata Kempa jawnie przyznaje, że nie spożywa alkoholu. Nie lubi go i zdecydowanie preferuje bezalkoholowe napoje. Czyżby do tej decyzji przyczynił się mąż alkoholik? Kobieta nic nie mówi na ten temat ani nie komentuje pojawiających się spekulacji.

Wiemy natomiast, że w jej domu zdecydowanie rządzi mężczyzna. Jak sama przyznaje, zostawia swoją władzę, wiedzę oraz kompetencje za drzwiami. W jej domu panują jasne zasady, których trzymają się wraz z mężem oraz dziećmi.

Źródło: instagram.com/beatakempa_mep/

Kobieta nie chce dużo mówić o swoim życiu prywatnym. Skupia się przede wszystkim na pracy i nalega, żeby zadawać pytania związane wyłącznie z nią. Jednak plotki na temat męża alkoholika nie zostały przez nią zdementowane. Kobieta również ich nie potwierdziła. W związku z tym w dalszym ciągu nie jesteśmy w stanie powiedzieć, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami rodziny Beaty Kempy.

Beata Kempa – dzieci, syn

Jej wiek wskazuje na to, że posiada już dzieci. Córka Nina jest starsza i stroni od polityki. Nic nie wskazuje na to, żeby miała pójść w ślady sławnej matki. Wyprowadziła się z rodzinnego Sycowa i obecnie mieszka we Wrocławiu z mężem, którego poślubiła w 2016 roku. Na uroczystości pojawiło się wiele osób, które są istotne na polskiej scenie politycznej. Świadczy to tylko o tym, że Beata Kempa oraz jej dzieci odgrywają istotną rolę w zgrupowaniu Prawa i Sprawiedliwości.

Syn Beaty Kempy – Cezary Kempa jest młodszy z rodzeństwa. On z kolei chętnie poszedłby w ślady matki, która podbija polską oraz europejską scenę polityczną. Jak wskazują archiwalne media, w 2019 roku, mając zaledwie 23 lata, wziął udział w wyborach parlamentarnych. Startował z list Prawa i Sprawiedliwości, a więc zgrupowania, do którego należy jego matka. Wiele osób zastanawiało się, czy młoda krew przypadkiem nie wygryzie z życia politycznego stałych bywalców Sejmu, jednak doświadczenie wygrało. Młody mężczyzna zdobył zaledwie ok. 3 tys. głosów. Jednak jak sam przyznaje, planuje startować w kolejnych wyborach i uzyskać wyniki pozwalające mu zasiadać w Sejmie. Jego wiek wskazuje na to, że jeszcze ma przed sobą wiele możliwości, a jednocześnie odczuwa ogromną potrzebę zmiany oraz parcia naprzód.

Zobacz: Agnieszka Fitkau-Perepeczko – młoda, zobacz jak wyglądała kiedyś

Beata Kempa – włosy, metamorfoza, wygląd

Wygląd Beaty Kempy zawsze wzbudzał wiele emocji wśród jej przeciwników politycznych. Nawet Radosław Sikorski podczas wymiany zdań na Twitterze w obraźliwy sposób odniósł się do jej włosów. Miało to na celu ośmieszenie kobiety oraz po raz kolejny zwrócenie uwagi na jej wygląd, a nie kompetencje.

Beata Kempa przeszła kilka metamorfoz w swoim życiu. Między innymi zmieniała włosy, ich kolor oraz długość. Obecnie jest blondynką, jednak jeszcze jakiś czas temu jej włosy miały kolor brązowy.

Kobieta jasno pokazuje, że chętnie dopasowuje się do obecnych trendów, jednocześnie cały czas starając się wyglądać poważnie oraz dostosować się do zasad panujących w Sejmie. Tutaj obowiązuje konkretny dress code. Dlatego drastyczna metamorfoza oraz kolorowe włosy nie zostaną z pewnością zauważone u Beaty Kempy.

Źródło: instagram.com/beatakempa_mep/

Beata Kempa a Radosław Sikorski

W 2021 roku na polskiej scenie politycznej zawrzało. Wszystko to z powodu wpisów na portalu Twitter, jakie pojawiły się pomiędzy Beatą Kempą a Radosławem Sikorskim. Kobieta zwróciła się do posła zwrotem “Herr Lord”. Mężczyzna odebrał to jako personalny atak, nazywanie go zdrajcą oraz Niemcem. W związku z powyższym posunął się do stwierdzenia “Walnij się w zatłuszczony łeb”. Wywołało to fale oburzenia wśród użytkowników portalu oraz polityków.

W związku z tym Radosław Sikorski przeprosił kobietę, tłumacząc się emocjami. Jednak sprawa ta odbijała się echem wśród polityków jeszcze przez wiele miesięcy. Beata Kempa z kolei odnosiła się do niej z ogromnymi emocjami, pokazując, jakie wrażenie to na niej wywarło.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne