Strona głównaCelebryciKamila z Rolnik Szuka Żony - gdzie mieszka, nazwisko, dziecko, dom

Kamila z Rolnik Szuka Żony – gdzie mieszka, nazwisko, dziecko, dom

Kamila brała udział w ósmej edycji programu randkowego Rolnik Szuka Żony. Już w odcinku zerowym wzbudziła ogromne zainteresowanie widzów. Spekulowano, że może tutaj paść rekordowa liczba listów wysłanych do uczestniczki. Jak się okazało, była to prawda. W jesiennej edycji programu mogliśmy obserwować kobietę, która starała się znaleźć swoją miłość. Jak ułożyło się jej życie? Kim właściwie jest kobieta, gdzie mieszka i jakie jest jej nazwisko? Czy Kamila z Rolnik Szuka Żony ma dziecko? Przekonaj się!

Zobacz: Marta Manowska – mąż, jej ślub, partner, wiek, w ciąży, z mężem, dzieci, wyszła za mąż za rolnika, wzrost

Kamila z Rolnik Szuka Żony – informacje

Kamila Boś, bo tak ma na nazwisko popularna uczestniczka programu Rolnik Szuka Żony niedawno skończyła 30 lat. Na jej profilu w serwisie Instagram można znaleźć zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Przy okazji wielokrotnie wspominała o konieczności zadbania o siebie oraz poszukiwaniu szczęścia.

Jej dom znajduje się w województwie mazowieckim. To właśnie tutaj prowadzi swoją uprawę pieczarek, którą prezentowała w programie Rolnik Szuka Żony. Wielokrotnie pojawiały się pytania o to, gdzie mieszka Kamila z programu. Jak pokazano jej rezydencję, wiele osób było pełnych podziwu.

Rolnik szuka żony – kogo wybrała Kamila?

W programie Rolnik Szuka Żony kogo wybrała Kamila? W jej rezydencji gościli trzej mężczyźni – Jan, Adam i Tomasz. Jednak żaden z przystojnych panów nie spełnił oczekiwań kobiety. Fani programu zarzucali jej, że ma zbyt wysokie wymagania względem mężczyzn, co może negatywnie odbić się na jej relacjach romantycznych.

Źródło: instagram.com/kamila.bos/

Kobieta jednak wielokrotnie podkreślała, że jest szczęśliwą singielką. Ułożyła sobie dobre życie i poszukuje partnera, który będzie z nią równy. Dlatego szuka mężczyzny, który dorównuje jej intelektem oraz organizacją w przedsiębiorstwie.

Z tego względu Kamila z Rolnik Szuka Żony nie wybrała żadnego z mężczyzn, których gościła w swoim domu podczas ósmej edycji programu.

Czy Kamila z Rolnik szuka żony ma dziecko?

Ostatnio w sieci znowu zawrzało z powodu postów, jakie publikowała kobieta. Jej nazwisko znowu zaczęło pojawiać się w prasie przy nagłówkach “Czy Kamila z Rolnik Szuka Żony ma dziecko?”.

Takie przypuszczenia pojawiły się po relacji,w  której kobieta mówiła o tym, że musi teraz mocniej o siebie zadbać. Jednocześnie nie podobało jej się, jak leżała na niej sukienka oraz mówiła o projekcie, którego szczegóły zdradzi za jakiś czas.

W połączeniu z plotkami na temat romansu Kamili z innym uczestnikiem tej samej edycji programu Rolnik Szuka Żony, zaczęły pojawiać się spekulacje na temat domniemanej ciąży kobiety.

Jednak sama zainteresowana szybko ucięła wszelkie spekulacje. Powiedziała wprost, że nie spodziewa się dziecka i nie planuje powiększania rodziny w najbliższym czasie. Chce skupić się na rozwoju swojego przedsiębiorstwa oraz na poszukiwaniu miłości.

O co więc chodziło w kontekście dbania o siebie? Kobieta przyznała, że w lutym obchodzi swoje 30. urodziny. W związku z tym planuje jeszcze lepiej wejść w kolejną dekadę swojego życia, zadbać o dom oraz siebie. Jednak w żaden sposób nie komentowała plotek na temat jej romansu.

Zobacz: Kim jest Adrian Nowak z Żalna? Co z nim?

Kamila Rolnik szuka żony – nazwisko

Zaraz po pytaniach “Rolnik Szuka Żony – kogo wybrała Kamila?” można znaleźć kolejne, na temat nazwiska kobiety. Nie jest to żadna tajemnica. W opisie jej profilu w serwisie Instagram można znaleźć informację, że nazywa się Kamila Boś. Kobieta chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych i nie próbuje się w żaden sposób ukrywać. Byłoby to niezwykle trudne, biorąc pod uwagę, że pokazała w telewizji swoją posiadłość oraz miejsce pracy.

Kamila Rolnik szuka żony – gdzie mieszka?

Dom Kamili Boś z Rolnik Szuka Żony położony jest w miejscowości Stara Kornica. Znajduje się ona w województwie mazowieckim. Co ważne, sama posiadłość znajduje się w pewnej odległości od głównej ulicy. Pomimo obecności w nim mediów oraz czynnej aktywności na Instagramie, kobieta w dalszym ciągu ceni swoją prywatność i sama decyduje, czym dzieli się ze swoimi fanami oraz obserwatorami.

Źródło: instagram.com/kamila.bos/

Kamila Rolnik szuka żony – instagram

Na Instagramie Kamili z Rolnik Szuka Żony można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, które jej dotyczą. Kobieta chętnie odpowiada na te związane z jej działalnością oraz planami. To właśnie tam zamieściła odpowiedź na pytanie, czy jest w ciąży oraz opowiadała o swoim udziale w programie.

Pomimo, że nie wybrała żadnego z mężczyzn, którzy w programie starali się o jej względy, z pewnością w dalszym ciągu szuka szczęścia w miłości. Jednak jak sama podkreśla jest w takim miejscu w życiu, gdzie czuje się spełniona i szczęśliwa. Dlatego nie czuje parcia związanego z koniecznością małżeństwa.

Zobacz: Brudne paznokcie – jak doczyścić?

Sprawdź jeszcze

Popularne