Strona głównaCelebryciJoanna Najfeld — pochodzenie, dzieci, mąż, wiek

Joanna Najfeld — pochodzenie, dzieci, mąż, wiek

Joanna Najfeld to polska dziennikarka, która z wykształcenia jest anglistką. Zajmuje się publicystyką, a także jest działaczką katolicką. Skąd ona pochodzi, ile ma lat, kto jest jej mężem i ile ma dzieci?

Joanna Najfeld — kto to? Ile ma lat?

Joanna Najfeld to polska dziennikarka, która znana jest najbardziej z dwóch rzeczy. Przede wszystkim jest ona działaczką katolicką, która regularnie występuje w obronie katolickich wartości, moralności oraz tradycji, czy też instytucji kościoła katolickiego. Jej poglądy są określane przez prasę katolicką, czy też jej zwolenników jako konserwatywny feminizm pro-life. 

Zobacz: Marek Salla – biznesmen, majątek, e-commerce, pochodzenie, żona, wikipedia, kto to, firma

Z takim określeniem poglądów Joanny Najfeld nie zgadzają się jednak środowiska feministyczne oraz LGBT. Jest ona przez nie mocno krytykowana przede wszystkim za poglądy na temat aborcji, homoseksualizmu, czy też godności kobiety. Przez to, mimo iż deklaruje się ona jako feministka, w tym środowisku nie należy do osób szczególnie lubianych. 

Wiek Joanny Najfeld to dokładnie 40 lat. Jej dokładna data urodzin nie jest jednak znana, gdyż wraz ze swoim mężem bardzo dba o swoje życie prywatne. Jej działalność dziennikarska trwa już od wielu lat, gdyż pierwsze działania, dzięki którym było o niej głośno, wykonała w wieku około 24 lat. Wtedy właśnie była współorganizatorką kampanii skierowanej przeciwko redakcji „Machiny”. 

W 2006 roku redakcja „Machiny” przygotowała bowiem okładkę, na której twarz Madonny wklejony do welonu należącego do Matki Boskiej Częstochowskiej. Cała kampania skierowana przeciwko „Machinie” okazała się sporym sukcesem. Redakcja została potępiona przez Radę Etyki Mediów, a ponadto zastosowano wtedy strategię „głosowania portfelami”, która polegała na jak największym zmniejszeniu finansowania „Machiny. 

Dzięki kampanii, w której uczestniczyła Joanna Najfeld udało się między innymi sprawić, iż z reklamowania się w czasopiśmie zrezygnowały takie firmy jak Philips oraz Orange. 

Sytuacja z redakcją „Machiny” to nie jedyna działalność dziennikarska Joanny Najfeld. W młodym wieku była na przykład rzecznikiem prasowym poznańskiego oddziału stowarzyszenia KoLiber. Oprócz tego była współorganizatorką warszawskiego Marszu dla Życia i Rodziny w 2006 roku. Joanna Najfeld jest także związana ze środowiskiem czasopisma Fronda, które jest wydawanym od 1994 roku kwartalnikiem społeczno-politycznym. 

Na swoim koncie Joanna Najfeld posiada także jedną książkę. Jest to publikacja „Agata. Anatomia manipulacji”, którą wydała w 2008 roku wraz z Tomaszem Terlikowskim. Była to książka na temat przerwania ciąży przez czternastolatkę z Lublina. Została ona przygotowana w niecały miesiąc od samej sprawy i wydana zaledwie 2 miesiące po skandalu. W ten sposób miała ona upamiętnić dziecko tytułowej „Agaty”. 

W 2009 roku Joanna Najfeld była też obiektem sporego skandalu. Została ona wtedy oskarżona przez Wandę Nowicką o pomówienia na antenie stacji TVN24. Najfeld powiedziała bowiem, że Nowicka „znajduje się na liście płac przemysłu providerów aborcji i antykoncepcji”. Sprawa zakończyła się procesem. Ostatnia, 16. rozprawa obyła się 12 września 2011 roku. Joanna Najfeld została wtedy uniewinniona, a sam przebieg sprawy jest tajny na wniosek Wandy Nowickiej. 

Zobacz: Joachim Zeiske – wiek, Wikipedia, data urodzenia, gdzie mieszka, pochodzenie

Joanna Najfeld — pochodzenie

Joanna Najfeld bardzo dba o swoje życie prywatne, przez co jej pochodzenie nie jest znane. Wiemy tylko, iż urodziła się w 1982 roku, lecz nie ma dostępnych informacji na temat tego, którego dnia się urodziła, a także gdzie to miało miejsce. Jedno jest pewne. Joanna Najfeld to dziennikarka pochodzenia polskiego, która zajmuje się także publicystyką. 

Joanna Najfeld — dzieci, mąż

Mąż Joanny Najfeld to jeden nie tylko z najbardziej znanych, ale też najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy oraz podróżników. Jest ni nie kto inny jak Wojciech Cejrowski. 58-letni mężczyzna wcześniej był w związku małżeńskim z Beatą Pawlikowską. Po latach ślub kościelny został jednak uznany za nieważny. 

Potem ożenił się właśnie z Joanną Najfeld. Wedle informacji zdobytych przez polską prasę do ślubu kościelnego doszło pod koniec kwietnia 2010 roku. Rejestr ślubów stanu Teksas, w którym bardzo długo mieszkał Cejrowski, zawiera także wpis mówiący o tym, że para wzięła ślub w Dallas 23 września 2011 roku. 

Zarówno Joanna Najfeld, jak i jej mąż, Wojciech Cejrowski bardzo dbają o swoje życie prywatne. Wiemy jednak, że Joanna Najfeld nie ma dzieci ze znanym polskim podróżnikiem. Nic nie wiadomo z kolei na temat ewentualnych wcześniejszych partnerów dziennikarki. Jest jednak mało prawdopodobne, że Joanna Najfeld ma jakiekolwiek dzieci.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne