Strona głównaWierszeJesienne pozdrowienia na dzień dobry - dzień dobry jesienią

Jesienne pozdrowienia na dzień dobry – dzień dobry jesienią

Za oknem wszystkie odcienie szarości. Po niebie suną nieprzyjemne, deszczowe chmury. Pogoda płata niezłe figle, jakby nie mogła się zdecydować. A jeszcze tydzień temu było tak przyjemnie… 

Z nosem przyklejonym do szyby okna, cappuccino w dłoni i ulubioną książką pod pachą wypatrujemy. Pięknej, polskiej, złotej jesieni. Jednak bez względu na to, czy z góry spadają kolorowe liście, czy październikowy deszcz, dzień będzie dobry jesienią – gwarantujemy. A to dzięki naszym jesiennym obrazkom, jak i jesiennym pozdrowieniom na dzień dobry. 

W tym artykule przygotowaliśmy dla was jesienne pozdrowienia, którymi możecie podzielić się z przyjaciółmi i koleżankami, a także członkami rodziny. Z nimi możecie życzyć miłego dnia bliskim, jesienne pozdrowienia przesyłając na dzień dobry. Nie zabraknie również jesiennych obrazków i kartek jesiennych. 

Na końcu znajdziecie kilka sugestii jak umilić jesienne dni. Uważamy, że poza myśleniem o najbliższych, warto poświęcić uwagę również sobie. Skorzystajcie z atmosfery, jaką wprowadza jesienna aura i otulcie się przyjemnymi rytuałami na dobry dzień.

Sprawdź: Fajne kartki na dobranoc

Miłego dnia, czyli jesienne pozdrowienia

Jesienne poranki nie zawsze należą do najmilszych. Szczególnie te listopadowe, kiedy wszystko przykrywa gruba warstwa mgły, a w powietrzu czuć wilgoć. Październik i wrzesień są dla nas już bardziej łaskawe. Nawet jeśli nie rozpieszczają złotymi liśćmi, to mrozy w ich repertuarze nie są takie straszne i częste. 

Mając to wszystko na uwadze, postanowiliśmy podzielić się z wami życzeniami, które uczynią dzień dobrym, nawet jesienią. Możecie wysłać je bliskim SMS-em lub napisać na kartce i umieścić na lodówce. Z pewnością umilą wam dzień.

Miłego dnia, oto jesienne pozdrowienia:

Słoneczko jesienne już tak nie grzeje, 

lecz gdy zaświeci to dusza się śmieje. 

Zaprasza na spacer po liście, kasztany… 

Uśmiechnij się, a dzień twój będzie udany!

2 pozdrowienie:

Jesień nadeszła – to nic strasznego,

bo mam dla Ciebie coś przepięknego.

Życzenia ciepła i dużo słońca! 

Radości, zabawy, śmiechu bez końca…

Zawsze dobrego nastawienia – ślę ci jesienne pozdrowienia.

3 pozdrowienie:

Gdy za oknem polska jesień złota,

Niech cię nie martwi nadchodząca słota. 

Ciesz się tym dniem, jak liście kolorowym.

Bądź radosny, szczęśliwy i jak ryba zdrowym!

Rymowane wierszyki to nie wszystko! Jeśli nie przepadasz za taką formą pozdrowień, możesz napisać je bez rymów. Wystarczą najprostsze słowa, na przykład: 

Niech złota jesień przyniesie Ci wszystko to, co dobre i piękne. Myślę o Tobie bardzo ciepło. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka!

Zobacz: Życzenia na dzień dobry – wierszyki i miłe słowa

Kartki jesienne na dzień dobry 

Słowa potrafią nieść serdeczność i ciepło. A co, gdyby zadbać jeszcze o stronę wizualną? Polska jesień jest wyjątkowo piękna i kolorowa. Widok barwnych liści na kartce jesiennej na dzień dobry z pewnością was rozweseli. Nawet gdy deszcz uderza w szybę. Nawet w najbardziej „szklaną pogodę”, jak śpiewała Małgorzata Ostrowska. 

Poniżej znajdziecie najróżniejsze kartki jesienne. Na dzień dobry i ten mniej przyjemny. Możecie je pobrać i wydrukować, a potem powiesić na lodówce lub wysłać koleżance. Na pewno się ucieszy! Oto jesienne obrazki na dzień dobry.

Źródło: kartki4you.pl
Źródło: Pinterest
Źródło: e-kartki.net.pl

Dzień dobry jesienne – czyli jak dobrze zacząć dzień 

Chcesz życzyć komuś miłego dnia? Wyślij jesienne pozdrowienia, które przygotowaliśmy poniżej. Świadomość, że ktoś o nas pamięta i to z samego rana, potrafi rozweselić najbardziej pochmurny dzień.

Dzień dobry jesienią! 

Ślę cieplutkie pozdrowionka, 

gdy za oknem nie ma słonka. 

Tulę czule i całuję w czoło,

Niech Ci będzie dziś wesoło.

Pysznej kawusi z rana jak śmietana.

Kolejne pozdrowienie

Uśmiechnij się i napij kawusi,

A wtedy dzionek udany być musi.

Jesienne pozdrowienia na dzień dobry ślę, 

Z daleka ściskam i całuję cię.

Dzień dobry jesienią

Dzień dobry jesienne ślę Tobie, mój miły.

Lato za nami, zbieraj zatem siły,

By spędzić święta w śmiechu i radości.

A wiosną słońce w swoim sercu gościć.

Miłego dnia jesienią

Miłego dnia, ślę jesienne pozdrowienia,

Na dzień dobry i na do widzenia. 

Myślę akurat cieplutko o Tobie,

Ślę pozdrowienia twej pięknej osobie.

Miłego pozdrowienia

Niech złota jesień dziś cię otuli,

Jak kiedyś czułe ramiona matuli,

Kolorem liści chwile twe muśnie,

Zaśpiewa do ucha, gdy w łóżku swym uśniesz.

Pysznej kawy i ciasta ciepłego,

życzę ci dzisiaj dnia przepięknego!

Tutaj podobnie jak w przypadku jesiennych pozdrowień, można ograniczyć dzień dobry jesienne do prostych zdań bez rymów, na przykład:

Witam Cię cieplutko o poranku. Mam nadzieję, że dobrze Ci się spało. Tulę Cię gorąco i życzę przepięknego dzionka. 

Dzień dobry jesienne – czyli jak dobrze zacząć dzień – zadbajcie o swój komfort.

Jesień można kochać, jak i nienawidzić. W obu przypadkach radzimy, abyście zadbali o siebie, żeby naładować się pozytywnie na resztę dnia. Nie potrzebujecie do tego dużego budżetu ani całego poranka. Super sprawdzą się krótkie, poranne rytuały. 

Lekka gimnastyka z rana lub joga dla początkujących (na YouTube jest dużo filmików) pomoże wejść w dzień z lekkością i uśmiechem! Może warto wybrać się do ulubionej cukierni i kupić sobie kawałek jabłecznika lub ciasta marchewkowego, aby celebrować poranną kawę? 

A pod koniec dnia wziąć gorącą kąpiel, najlepiej z dodatkiem płynu lawendowego, w otoczeniu świec? Jak widzicie, jest tyle prostych sposobów, aby uczynić ten czas piękniejszym! 

Mamy nadzieję, że nasze propozycje jesiennych pozdrowień na dzień dobry, jak i kartki jesienne wam się spodobały. Jeśli macie swoje sprawdzone życzenia, podzielcie się nimi z nami! Możecie wpisać je w komentarzu, chętnie skorzystamy z waszych propozycji. Miłego dnia!

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne