Strona głównaCelebryciYoutuberzyFagata bez makijażu - czy nadal jest piękna?

Fagata bez makijażu – czy nadal jest piękna?

Nie jest żadną tajemnicą, że zdjęcia wielu gwiazd przed publikacją w gazetach lub też w internecie, poddawane są licznym retuszom i poprawkom. Dlatego też często szokuje nas, gdy wyciekają ich zdjęcia w wersji sauté. Prawda bowiem bywa niekiedy dla nich mało korzystna, powiedziałabym nawet, że okrutna. 

Na szczęście w ostatnim czasie, zaobserwować można trend, który polega na minimalizowaniu obróbek oraz stosowaniu słynnych już makijaży „no make up”. Nie ukrywam, że bardzo mnie ta tendencja, cieszy. Nierzeczywiste zdjęcia „idealnych” osób, powodowały w nastolatkach liczne kompleksy, niekiedy wpędzając je w poważne problemy psychiczne, na przykład w anoreksję. 

Zobacz: Fagata przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś? [zobacz zdjęcie sprzed 10 lat!]

Kim jest Fagata, o której chcę Wam opowiedzieć w niniejszym artykule? Jej prawdziwe imię brzmi: Agata Fąk. Ostatnio, zrobiło się o niej głośno, gdyż opublikowała zdjęcia, na których widać, jak wygląda Fagata bez makijażu. Jeśli jesteście ciekawi, jak zareagowali jej fani, zapraszam do artykułu.

Fagata podzas walki

Fagata bez makijażu – zdjęcia 

Na początku, chciałabym wrócić do kwestii tego, kim konkretnie jest ta dziewczyna. Agata Fąk, jak wielu młodych ludzi w naszych czasach, próbuje zrobić karierę za pośrednictwem internetu. Jest profesjonalną influencerką. Wielu obserwatorów jej poczynań, mogło zauważyć duży wzrost popularności, gdy związała się ze Stuu. On z kolei, jest założycielem Teamu X. Jednak nie o nim w tym artykule mowa. Wrócę zatem do publicznych poczynań Agaty Fąk. Warto bowiem dodać, że jej materiały na YouTube, oglądają tysiące użytkowników a konto na Instagramie, ma już ponad milion fanów. Odwiedzając jej profil tam, przekonałam się, że zdjęcia, które publikuje, mają charakter mocno modowy, na których często widać ją w pełnym make – upie.

Dziewczyna przyzwyczaiła swoich fanów do nienagannych stylizacji, które są dopracowane od A do Z. Do jednej z jej pasji, należą kosmetyki do makijażu właśnie, w związku z czym wielu zdziwiło się, widząc, jak wygląda Fagata bez makijażu. Opinie na ten temat, są wśród jej fanów, mocno podzielone. Część osób uważa, że dalej jest zjawiskowo piękna, zachęcając ją nawet do tego, aby częściej publikowała takie zdjęcia, inni zaś, twierdzą, że wygląda, jak kosmitka. Agata Fąk na jednym z filmików, które opublikowała na Tik – Toku, wypowiedziała na ten temat, twierdząc, że bez makijażu nikt nie jest perfekcyjny i to właśnie, jest magiczne i niesamowite w ludziach.

Szukając więcej informacji na temat, jak internauci, zareagowali na publikację zdjęcia Fagaty bez makijażu, natknęłam się na publikację w tej kwestii na portalu Wykop. W serwisie tym (na którym swoją drogą można znaleźć praktycznie wszystko) zdania były również mocno zróżnicowane. Część osób uważa bowiem, że wygląda tak po stokroć lepiej zaś inni, że obnażone zostają w ten sposób wszystkie jej mankamenty urody. Oczywiście nie zabrakło również, prześmiewczych opinii. 

Cieszy mnie obecny w trendach modowych, powrót do natury. Moja radość natomiast zwiększa się jeszcze bardziej, gdy osoby publiczne, takie, jak chociażby Fagata, promują ją na swoich kanałach społecznościowych. Uważam, że nie ma nic zdrowszego dla psychiki wielu osób, niż pokazywanie im, że nikt nie jest idealny. W przypadku kobiet natomiast makijaż ma jedynie wydobyć to, co najpiękniejsze w danej twarzy, a nie stworzyć wrażenie maski. Mam nadzieję, że tendencja ta będzie się utrzymywać. Wyjdzie to wszystkim tylko na dobre. A Wy jak myślicie?

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne