Strona głównaCelebryciYoutuberzyIShowSpeed - wiek, tatuaże, skąd jest, gdzie mieszka?

IShowSpeed – wiek, tatuaże, skąd jest, gdzie mieszka?

Okazuje się, że nie tylko w naszym kraju w ostatnim czasie, można zaobserwować istny „wysyp” coraz to nowszych youtuberów oraz streamerów. Nie inaczej jest też w USA. W niniejszym artykule zaprezentuję Wam jednego z nich. Odpowiem na pytania: kim jest IShowSpeed? Jaki jest jego wiek? Skąd jest i gdzie mieszka w tym momencie? Jaki jest tego wzrost? A może interesuje Was, jakie ma tatuaże?

Jeśli więc podobnie zresztą jak mnie, ciekawią was youtuberowi twórcy i chcielibyście wiedzieć o nich jak najwięcej (bo na przykład szukacie inspiracji do otwarcia własnego kanału na wspomnianym wyżej serwisie), zapraszam do artykułu.

IShowSpeed – kto to? 

Darren Watkins, bo takie jest prawdziwe imię twórcy o pseudonimie IShowSpeed, jest młodym, amerykańskim youtuberem, którego kanał, śledzi w tym momencie ponad 10 milionów użytkowników. Skąd jest ten streamer? Urodził się w Michigan, gdzie mieszka najprawdopodobniej do dziś. 

Na czym polega jego niebywały sukces? Przypuszczam, że na determinacji. Swoją markę w serwisie YouTube, zaczął bowiem budować już w 2016 roku, w wieku niespełna 11 lat. Jego początkowe działania tam, skupiały się głównie wokół streamów z gry NBA 2K. Mimo że niektórym, może wydawać się to nudne i monotonne, chłopak nie odpuszczał. Sukcesywnie dostarczał fanom, różne materiały a liczba jego wielbicieli, rosła. 

IShowSpeed – wiek, ile ma lat?

Pewnie zastanawia Was, jaki jest wiek Darrena? Chłopak przyszedł na świat 21 stycznia w 2005 roku, jest zodiakalnym Wodnikiem. To, ile ma lat, nie jest żadną tajemnicą. W tym roku skończył 17 lat. Informacji tych, nie dostarczył mi jednak serwis Wikipedia. Chociaż przyjęło się, że można tam znaleźć niemal wszystko, twórca nie doczekał się jeszcze wpisu na swój temat. Przypuszczam jednak, że jest to kwestia czasu, aż takowy się pojawi. Chłopak idzie po sukces jak burza, kto wie, może niebawem jego kariera obejmie nawet cały świat?

IShowSpeed – wzrost, tatuaże, Wikipedia 

Wielu obserwatorów tego młodego chłopaka, oprócz danych, dotyczących tego, skąd jest i gdzie obecnie mieszka, zastanawia się również, jaki ma wzrost. Szukając informacji na ten temat, odwiedziłam różne amerykańskie strony, które podawały, że wynosi on pięć stóp oraz dziewięć cali. Aby dowiedzieć się, ile to konkretnie będzie w przeliczeniu na metry, skorzystałam z internetowego narzędzia, które powiedziało mi, że IShowSpeed ma około 175 cm wzrostu. 

Czy Darren Watkins, ma jakieś tatuaże? Znalazłam na ten temat artykuł sprzed około trzech miesięcy, z którego wynika, że tak. IShowSpeed, zaprosił swoich fanów na stream z tego procesu. Twórca pytał ich podczas całego wydarzenia o ich przypuszczenia, co takiego sobie tatuuje. Pod sam koniec sesji, zdradził natomiast, co takiego, będzie znajdować się na jego ramieniu (właśnie tę część ciała wybrał). Okazało się, że jego tatuaż przedstawia „Gadającego Bena” („Talking Ben”), który jest postacią z darmowej gry dla dzieci o tej samej nazwie, która została stworzona przez deweloperów firmy Outfit 7.

Biorąc pod uwagę, ile ma lat Darren, można przypuszczać, że grywał w nią, gdy był małym chłopcem. Autor wyjaśnił, że jest to gra interaktywna, w której gracze, mają możliwość rozmawiania z tytułowym bohaterem. Chwilę po zakończonej sesji, Darren Watkins poprosił swoich fanów o podzielenie się opinią dotyczącą tego, co myślą na temat jego nowego tatuażu. Ku swojemu dużemu zaskoczeniu, przekonał się szybko, że nie są oni zbyt entuzjastyczni w kwestii jego wyglądu. Najczęstszym zarzutem, który kierowali w stronę tej ilustracji, był sam pomysł co do inspiracji. Niektórzy twierdzili nawet, że to najgorszy tatuaż, który widzieli w ostatnim czasie.  

Szukając informacji o jego tatuażach, serwis Wikipedia, nie dostarczył mi żadnych danych na ten temat. Na jednej ze stron, poświęconych temu youtuberowi, przeczytałam natomiast, że streamowanie jego wizyt w salonach tatuażu, to norma. W ubiegłym roku, w październiku, również zaprosił fanów na to wydarzenie. Pewnym razem natomiast, przy okazji powiększenia się liczby jego subskrybentów na kanale, również zdecydował się na stream z robienia nowego tatuażu.

Tak jak w przypadku naszych polskich twórców internetowych, okazuje się, że przepis na sukces w tej przestrzeni wszędzie jest podobny. Jaki jest? Wystarczy, że wykaże się: determinację, konsekwencję, pomysł i zawziętość. Wydaje mi się, gdy w naszych zawodowych działaniach (ale i nie tylko), będą przyświecać te cztery cechy, sukces jest w zasięgu ręki. A Wy jak myślicie?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne