Strona głównaCelebryciAvi - pochodzenie, imię i nazwisko, wiek, wikipedia, kto to, płyty

Avi – pochodzenie, imię i nazwisko, wiek, wikipedia, kto to, płyty

Avi Sycylijczyk po intrygująca postać polskiej sceny rapowej. Mimo długiej obecności w branży fani znają tylko szczątkowe informacje na temat życia prywatnego muzyka. Słuchacze, którzy śledzą twórczość Aviego, często nie wiedzą, jak ma na imię i nazwisko. Jeżeli jesteś ciekawy, kim naprawdę jest Avi Sycylijczyk, zapoznaj się z treścią poniższego artykułu.

W tym tekście znajdziesz następujące informacje:

– Avi Sycyliczyk – imię i nazwisko rapera

-Ile lat ma Sycylijczyk?

– Avi Sycylijczyk – pochodzenie

-Louis Villain – kto to i jakie ma powiązania z Avim?

– jak prezentuje się twórczość Aviego?

Avi – imię i nazwisko 

Pomimo że Avi Sycyliczyk jest dobrze znanym graczem na polskiej rapscenie, niewiele osób zna jego prawdziwe imię i nazwisko. Raper jest bardzo skryty i ceni sobie prywatność, dlatego próżno szukać informacji w internecie. Na szczęście fani dokopali się do podstawowych danych, takich jak dane osobowe muzyka oraz pochodzenie. Avi (imię i nazwisko nie jest podawane do publicznej wiadomości) to pseudonim muzyczny, w którym raper posługuje się na co dzień. W rzeczywistości nazywa się Kamil Zalewski. Avi Sycylijczyk (Wikipedia nie podaje szczegółów) bardzo dba o to, aby media nie przechwyciły więcej informacji na temat jego najbliższej rodziny.

Ile lat ma Avi? Wiek 

Wiek rapera nie jest znany, niemniej można przepuszczać, że urodził się we wczesnych latach 80. XX wieku. O samej przeszłości Aviego wiemy niewiele. Raper sam przyznaje, że wychowywał się w domu bez ojca, a wzorce czerpał z ulicy. W swoich wypowiedziach podkreśla, że jego mentorką była matka. Życie rapera nie było wolne od porażek. We wczesnym okresie młodości uzależnił się od kokainy, wskutek czego trafił na odwyk. Po ukończonej terapii wrócił na scenę i stworzył duet z Louis Villain (kto to powiemy w dalszej części artykułu). Pomimo ciężkich doświadczeń nie uważa się za mentora i tworzy muzykę, która jest wolna od moralizowania.

avi i kaz bałagane
Avi i jakiś bezbek

Avi Sycylijczyk – pochodzenie 

Avi Sycylijczyk (pochodzenie może być mylące) nie jest raperem z zagranicy. Niektórzy fani mogą mylnie interpretować jego pseudonim artystyczny i przypuszczać, że pochodzi z Włoszech. Sycylia jest bowiem dużą włoską wyspą. W rzeczywistości jednak raper urodził się w Polsce, a konkretnie w podwarszawskiej miejscowości Raszyn. W swoich zwrotkach bardzo często nawiązuje do rodzinnej miejscowości i zaznacza, że jest Polakiem. Nie da się jednak ukryć, że cała otoczka sceniczna wydaje się bardzo interesująca i może wzbudzać ciekawość.

Avi Sycylijczyk – wikipedia  

Chcesz poznać historię rapera Avi? Informacje na stronach internetowych są bardzo okrojone, dlatego osoby, które chcą zapoznać się z biografią rapera mogą być rozczarowane. Muzyk nie chce ujawniać prywatnych danych, ponieważ uważa, że dla fanów najważniejsza jest twórczość i to ona mówi sama za siebie. Słuchacze, którzy chcą zbliżyć się do muzyka, mogą zaobserwować jego profil na portalu społecznościowym Instagram. Avi Sycylijczyk prowadzi duże konto, które dociera do prawie 200 000 obserwatorów. Przewodnią rolę na całym tryptyku odgrywa Avi. To właśnie jego wokal można usłyszeć na większości tracków. Louis jest natomiast odpowiedzialny za produkcję muzyczną. Obaj Panowie rozumieją się bez słów, dzięki czemu krążki są bardzo spójne, a brzmienia Idealnie pasują do warstwy lirycznej. Krytycy są jednak bardzo surowi i podkreślają, że twórczość muzyków jest bardzo nierówna. Niektóre numery wyróżniają się na tle surowych i nieco kwadratowy brzmień. Nie da się jednak ukryć, że sam zamysł stworzenia tryptyku jest innowacyjnym przedsięwzięciem i daje nadzieję, że polska scena rapowa otworzy się na przedstawicieli różnych podgatunków.

avi platynowa płyta
Platynowa płyta należała mu się, jak mało komu.

Avi – informacje

Avi Sycylijczyk (Wikipedia nie podaje żadnych informacji na temat artysty) świetnie balansuje między ulicznym rapem a sztuką. Jego utwory są głęboko przemyślane, a jednocześnie na tyle proste, że trafią w gusta zarówno młodszych, jak i starszych słuchaczy. Większość piosenek skupia się na trudach życia codziennego oraz historiach, z którymi słuchacze łatwo mogą się utożsamić. Louis Villain (kto to znajdziesz w niniejszym tekście) podobnie jak Avi jest miłośnikiem poezji sztuki, dlatego w utworach znajduje się dużo nawiązań do klasyki. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że płyty Avi Louis Villain nie są tworzone w sposób powtarzalny i tak, aby wbić się do mainstreamu. Artyści nie boją się mówić wprost, że podążają własną ścieżką i chcą, aby słuchacze utożsamiali ich twórczość ze sztuką.

Louis Villain – kto to? 

Avi i Louis Villain to jeden z najbarwniejszych duetów rapowych ostatnich lat. Louis Villain rozpoczął przygodę z muzyką w wieku kilku lat. Wtedy też podjął naukę gry na pianinie. Muzyka towarzyszyła mu przez całe życie, dlatego też udało mu się wypracować własny charakterystyczny styl. Nie da się ukryć, że raperzy tworzą muzykę, która nie może być zaszufladkowana. Wśród najbardziej znanych utworów muzyków znajdują się Manifest, AMG, Jak mam żyć, Apollo oraz Toast. Płyta Akademia Sztuk Pięknych spotkała się z bardzo dobrym odbiorem w branży i zyskała uznanie wśród słuchaczy. Avi Louis Villain (płyty dotychczas wydane) stanowią ukoronowanie ich muzycznej drogi i wyznaczają nowe standardy w branży.

Avi Louis Villain – płyty

Sycylijski tryptyk to dzieło życiowe artystów. Słuchacze szczególnie upodobali sobie Spis Dzieł Sycylijskich. Album charakteryzuje się prostotą, surowym brzmieniem oraz przenikliwymi wokalami. Muzycy postawili sobie za cel wywrzeć wrażenie na słuchaczach i zachwycić ich przemyślaną warstwą liryczną. Sam tytuł albumu jest znamienny, ponieważ stanowi w istocie spis dzieł będących ukoronowaniem ścieżki muzycznej artystów. Fani polskiego rapu są ostatnimi czasy bombardowani trackami, które przykuwają uwagę oryginalną formą, ale ich przekaz jest banalny lub sprowadza się do flexowania bogactwem, drogimi samochodami czy narkotykami. Słuchacze, którzy tęsknią za starą szkołą, ale preferują jednocześnie poetyckie brzmienia, z pewnością docenią twórczość artystów.

Twórczość Aviego Sycylijczyka przypadnie do gustu wszystkim panom oldschoolu, którzy szukają odskoczni od nośnych tematów, ale nie chcą cofać się zanadto w przeszłość. Muzyk podejmuje trudne tematy, ale nie chce, żeby jego rap kojarzą się z blokowiskami. Umiejętnie pokazuje, że uliczne brzmienia mogą łączyć się ze sztuką i czerpać z klasyki. Sycylijski tryptyk to trzy obowiązkowe pozycje, które powinien poznać każdy fan polskiego rapu.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne