Strona głównaCelebryciYoutuberzyJakub Gargamel Chuptyś — wzrost, wiek, mama, brat, rodzice

Jakub Gargamel Chuptyś — wzrost, wiek, mama, brat, rodzice

Jakub „Gargamel” Chuptyś to jeden z najbardziej znanych twórców internetowych. Jego działalność w sieci trwa już naprawdę długo i zasłynął on przede wszystkim filmami, w których punktował różne błędy popełniane przez innych twórców działających na portalu YouTube. Kim dokładnie jest jak Jakub „Gargamel” Chuptyś? Kim są jego rodzice i jaki jest jego wiek i wzrost?

Jakub Gargamel Chuptyś — kto to? Wiek, wzrost

Jakub „Gargamel” Chuptyś to twórca internetowy, który sławę zdobył dzięki swojemu kanałowi w serwisie YouTube, który nazywa się GargamelVlog. Publikował tam różnego rodzaju firmy o tematyce komediowej oraz wideoblogi. To, co zapewniło mu największą popularność to jednak filmy, w których krytykował innych twórców internetowych. Przed tym jego kanał posiadał zaledwie 21 tysięcy subskrypcji. 

Zobacz: Agata Buczkowska – wiek, Instagram, Wikipedia, Ich Troje, data urodzenia, wzrost

Rozpoczęcie krytykowania innych twórców internetowych zapewniło mu jednak ogromną popularność. Osoby, z którymi Gargamel wszedł w internetową polemikę to między innymi Marcin Dubiel, czy też Aniela Bogusz. Największy i najgłośniejszy konflikt był jednak pomiędzy nim a Sylwestrem Wardęgą. Sporą uwagę mediów zebrały również krytyczne komentarze Chuptysia wobec Filipa Chajzera, które były przyczyną wzrostu popularności w ostatnim czasie. Przeanalizował on różne przeprosiny dziennikarza i wytknął mu brak szczerości, stawianie się w roli ofiary, a także wybielanie się z pomocą akcji charytatywnych. Zaatakował go również za udawanie ataku paniki w trakcie programu śniadaniowego, czym sprowadził ten dość poważny problem do niezbyt udanego żartu.

źródło: Instagram

 Po pewnym czasie Gargamel zaczął się jednak wycofywać z działania jako twórca na portalu YouTube. Zajął się inną działalnością taką jak na przykład tworzenie podcastu, czy też prowadzenie audycji radiowej. Od lipca 2017 roku do października roku 2020 prowadził on audycję „Pogłos” w radiowej czwórce, a w październiku 2021 rozpoczął współpracę z newonce.radio, gdzie prowadził audycję „Ciemnia”. 

Zobacz: Rusina – nowe pokolenie raperów

Obecnie działalnością, z którą Jakub „Gargamel” Chuptyś jest kojarzony najbardziej, jest prowadzenie podcastu „Dwóch Typów Podcast”, który został stworzony przez niego i innego YouTubera Bartosza Sitka w 2018 roku. W maju 2019 roku był to trzeci najchętniej słuchany podcast w Polsce i do dziś ma on grono oddanych fanów, którzy chętnie słuchają kolejnych jego odcinków. 

Sporo osób, które nie interesują się aż tak bardzo internetem o tym, kim jest Jakub „Gargamel” Chuptyś dowiedziało się dzięki temu, że w 2021 roku był on gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie osoby nieznające jego twórczości mogły zapoznać się z tym, jaką on jest osobą. W trakcie rozmowy Kuba Wojewódzki zajął się przede wszystkim tematem Filipa Chajzera i można było się sporo dowiedzieć na temat podejścia „Gargamela” do całej sprawy.

Jego wzrost nie jest znany. Wedle dostępnych informacji Kuba to osoba o dość przeciętnym wzroście. To, co jest znane to z kolei jego data urodzenia oraz wiek. Jakub Chuptyś urodził się 11 sierpnia 1995 roku, co oznacza, że obecnie ma 27 lat. Jego twórczość w internecie trwa z kolei od roku 2011, więc można powiedzieć, że zajmuje się nią przez sporą część swojego życia. 

Jakub Gargamel Chuptyś — dziewczyna, czy ją ma?

Wielu internautów interesuje to, czy Jakub Gargamel Chuptyś ma dziewczynę. On sam nie należy jednak do osób, które chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Wedle informacji dostępnych w internecie był on przez pewien czas związany z piosenkarką, która występuje pod pseudonimem Dianka. Obecnie nie ma jednak informacji dotyczących tego, czy ma on dziewczynę i jeśli tak, to kim ona jest. 

Jedno jest pewne, nawet jeśli Gargamel faktycznie ma dziewczynę, to raczej nie ma co się spodziewać, że pochwali się nią i będzie pokazywał ją publicznie. On sam stroni od takich działań i woli dbać o swoją prywatność. To jakim typem osoby jest Gargamel w tej kwestii, pokazuje nam jego Instagram, na którym nie znajdziemy zbyt wiele jego zdjęć.

Jakub Gargamel Chuptyś — rodzice, matka, brat

Podobnie jak w przypadku dziewczyny, Jakub „Gargamel” Chuptyś nie dzieli się informacji na temat tego, kim są jego rodzice, czy też brat. W przyszłości możemy spodziewać się podobnych działań, gdyż mało prawdopodobne jest, że Gargamel zdradzi, kim jest jego mama, czy jego brat. W wypadku osoby, która ceni sobie prywatność i nie chce robić z siebie celebryty, jest to po prostu mało prawdopodobne. Dlatego też ciężko odpowiedzieć na pytanie, kim jest jego matka i jaką mają więź.

Innym powodem, który sprawia, iż Jakub „Gargamel” nieczęsto dzieli się informacji na temat tego, kim są jego rodzice, czy też brat jest to, że jego widzowie nie są tym aż tak zainteresowani. Znaczna większość fanów „Gargamela” to osoby, które są bardziej zainteresowane jego twórczością internetową, a nie życiem prywatnym, które powinno pozostać właśnie w tej sferze i nie być zmieniane przez oczekiwania widzów. To, że „Gargamel” nie dzieli się informacją na temat tego, kim jest jego mama to po prostu oznaka tego, że zależy mu na tym, by miał w swoim życiu sferę prywatną, która nie została aż tak zmieniona przez internet. Matka, ojciec czy brat pozostają więc niedostępni dla ogółu.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne