Strona głównaCelebryciYoutuberzyPapa Smerfik - kto to? Zatrzymania, nowe odcinki, zarobki

Papa Smerfik – kto to? Zatrzymania, nowe odcinki, zarobki

Twórcy internetowi, pojawiają się w jego przestrzeni, jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Co ciekawe, wielu z nich, pomimo sporej konkurencji, udaje się wybić i całkiem nieźle radzą sobie, tworząc swój autorski content. Jednak to, co moim zdaniem, jest najważniejsze w momencie decydowania się na spróbowanie swoich sił w sieci to kwestia tego, aby mieć zamysł na charakter swojego kanału internetowego, być konsekwentnym w jego prowadzeniu a cała reszta, powinna ułożyć się sama. Może jeszcze, przydałaby się odrobina szczęścia. Chociaż i tutaj, sprawdzi się najlepiej przysłowie: „Nie ważne, jak i skąd wieje wiatr, ważne, jak ustawisz żagle”.

W tym artykule opowiem Wam trochę o Papa Smerfiku. Kto to? Jak wysokie ma zarobki? Jakie jest jego prawdziwe nazwisko? Jaki związek z nim, mają bezdomni? Czy brał udział w programie Rozmowy w toku? Czy w ostatnim czasie, miała miejsce jakaś interwencja z jego udziałem? Jeśli jesteście więc ciekawi, zapraszam do artykułu.

Papa Smerfik – kto to? Ile zarabia? 

Zacznę od najbardziej kluczowej informacji, którą jest pewnie dla wielu z Was kwestia, kto to w ogóle jest, ten cały Papa Smerfik? Aby się tego dowiedzieć, odwiedziłam między innymi serwis Wykop. Przeczytałam tam, że jest to youtuber, który zasłynął w przeszłości tym, że na jednym ze swoich streamów pobił Pezeta. Niestety, nie udało mi się natomiast ustalić, jakie jest jego nazwisko. 

Twórczość Papa Smerfika polega na tym, że w jego filmikach, biorą udział bezdomni. Twórca przyciągnął tym pomysłem sporą liczbę oglądających a jego zarobki, oscylują miesięcznie w okolicach około 6 tysięcy złotych. Niektórzy, są mocno zdziwieni tym, ile zarabia Papa Smerfik. Pewna część osób natomiast twierdzi, że bezdomni na jego kanale to pomysł nudny i nie rozumieją tego, że tak wiele widzów, chce to oglądać. Inni natomiast, ciągle pytają, kiedy będą nowe odcinki. Jak to w życiu, każdy ma swój gust i każdemu podoba się coś innego. Zarobki ma Papa Smerfik, na pewno godziwe.

Papa Smerfik –  interwencja, aresztowany i zatrzymany? 

Nie ukrywam, że mocno zaintrygował mnie jeden wątek, który znalazłam, szykując ten artykuł, który brzmiał: Papa Smerfik, zatrzymany! Nie zwlekając ani chwili, zaczęłam więc poszukiwania, aby dowiedzieć się dokładnie, o co chodzi. Okazało się, że youtuber został aresztowany za swoje nie do końca uczciwe, rozliczanie się ze środków, które rzekomo zbierał dla osób bezdomnych (które również występowały w jego filmach). Wychodzi więc na to, że odpowiedź na pytanie, ile zarabia Papa Smerfik, mogła być znacznie wyższa, niż deklarował to twórca. Temat Papa Smerfik zatrzymany, mocno podzielił jego obserwatorów. Niektórzy twierdzą, że to błąd systemu i, że za jego bezinteresowną pomoc nie taką „nagrodę” powinien otrzymać, inni zaś, twierdzą, że sprawiedliwości stało się zadość. Filmik (chociaż zamazany) z całego procesu, gdy był aresztowany, dostępny jest na YouTube. Można w nim zobaczyć, jak Papa Smerfik zatrzymany był, przez policję. 

Papa Smerfik – co piszą na Wykop?

Można by wiele pisać o portalu Wykop. Wielu jednak na pewno się ze mną zgodzi, że jest skarbnica wiedzy na najróżniejsze i najdziwniejsze tematy. Próbowałam dowiedzieć się tam, jakie jest nazwisko twórcy, o którym jest ten artykuł, jednak bez skutecznie. Biorąc pod uwagę ostatnie aresztowanie youtubera, użytkownicy zastanawiają się tam, ile zarabia Papa Smerfik? Czytając wątek na jego temat, zauważyłam również, że ta niedawna interwencja z jego udziałem, jest mocno komentowana wśród wielu użytkowników tego portalu.

Niewątpliwą ciekawostką, był dla mnie fakt, udziału Papy Smerfika w programie Rozmowy w toku. Zaciekawiona, postanowiłam zweryfikować tę informację. Szybko okazało się, że dobrze zrobiłam. Rozmowy w toku, to tytuł jednego z jego odcinków na YouTube, w którym rozmawia z zaprzyjaźnionymi bezdomnymi osobami. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie zatrzymanie twórcy, nie wiadomo jest, kiedy będą nowe odcinki. 

Pisząc ten artykuł, przekonałam się, że twórca, jakim jest Papa Smerfik, wzbudza w widowni bardzo wiele różnych emocji. Z jednej strony, część z nich pyta ciągle, kiedy będą nowe odcinki na kanale oraz ile zarabia Papa Smerfik? Inni natomiast, cieszą się z jego aresztowania, twierdząc przy tym, że treści przez niego tworzone, są najzwyczajniej w świecie nieciekawe i nudne. Po tym wszystkim zadaje sobie jednak pytanie, czy zadaniem kreatywnego twórcy, nie powinno być właśnie, wzbudzanie w odbiorcach najróżniejszych i często mocno skrajnych uczuć? Zostawiam Was z tym rozważaniem. Mam nadzieję, że każdy odpowie sobie na nie w zgodzie, z własnymi przemyśleniami na ten temat.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne