Strona głównaCelebryciYoutuberzyPola Sieczko – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, studia,...

Pola Sieczko – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, studia, ile ma lat?

Drugi sezon programu „Twoje 5 Minut”, który przyciągnął przed ekrany komputerów miliony internautów, publikowany był regularnie co sobotę o godzinie 15:00 na kanale Karola „Friza” Wiśniewskiego na YouTubie przez ostatnie tygodnie. Do udziału w internetowym show produkcja wybrała 20 osób, których marzeniem jest zostanie influencerem. Za nami już finał projektu, poznaliśmy zwycięzców. Po nagrody w postaci 100 000 złotych w kontraktach reklamowych i dołączenie do składu Genzie sięgnęli Oliwier Kałużny i Julita Różalska. Jednak najwięcej emocji w widzach od początku wzbudziła Pola Sieczko. Wielu bacznych obserwatorów programu „T5M” oraz wszelkich newsów dookoła niego przypuszczało, że to ona wygra. Duża część z nich jednocześnie miała nadzieję, że to przeczucie okaże się mylne. Zainteresowanych osobą Poli zapraszamy do przeczytania tego artykułu. Dowiecie się z niego faktów na temat dziewczyny – kto to jest, jaki jest jej wiek, ile ma wzrostu, ile ma lat, skąd jest, czy uczęszcza na studia i jak radzi sobie na Instagramie. Ruszamy!

Źródło: instagram.com/polasieczkoo/

Zobacz: Maja Firek – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, TikTok

Pola Sieczko – kto to? Ile ma lat? Jaki ma wzrost?

Osoby, które nie śledziły drugiego sezonu „T5M” być może gdzieś usłyszały imię i nazwisko Pola Sieczko i teraz zastanawiają się kto to jest. Spieszymy z odpowiedzią. Tak jak wspominaliśmy, Pola jest jedną z uczestniczek „T5M”. Dotarła tam aż do finału, jednak nie wygrała. Czy to znaczy, że współpraca z Karolem Wiśniewskim się dla niej zakończyła? Nie, ponieważ po ogłoszeniu werdyktu kto zwyciężył show, dla pozostałych finalistów czekała niespodzianka. Dowiedzieli się, że wszyscy oficjalnie dołączają do Ekipy, zamieszkają w domu Genzie w Krakowie i będą występować w filmach u innych popularnych postaci z uniwersum, na którego czele stoi Friz. I to właśnie się stało. Pola jest w trakcie ostatnich poprawek przy urządzaniu swojego pokoju w domu Genzie. Ostatnio wystąpiła w filmie „Ona okazała się najlepszym kłamcą!” na kanale Wersow.

Ile ma lat? W pierwszym odcinku „T5M” Pola powiedziała, że jej wiek to 18 lat, jednak należy pamiętać, że program był nagrywany w tamtym roku.

Ile ma wzrostu? Informacja o wzroście Poli nie jest publicznie dostępna, ale wydaje się nie najniższa. Szacujemy, że może mieć mniej więcej 170 cm.

Pola Sieczko – Instagram, TikTok, Facebook

Podstawowe informacje, czyli kto to jest Pola Sieczko, ile ma lat i jaki jest jej wzrost już za nami. Teraz zajrzymy jak idzie jej prowadzenie mediów społecznościowych. Zacznijmy od Instagrama. Znajdziecie ją tam pod nazwą @polasieczkoo. Pola swoich obserwatorów nazywa „bąbelkami”. Takich „bąbelków” zgromadziło się na jej Instagramie już 217 tysięcy, a ta liczba z pewnością cały czas będzie rosła.

Polę Sieczko można odnaleźć również na Facebooku. Zamieściła tam kilka fotek, ale zdecydowanie więcej słychać u niej na TikToku. Świeżo upieczona influencerka występuje tam pod nickiem @siwapolka, co prawdopodobnie miało nawiązywać do jej koloru włosów, jednak, w związku z dużymi zmianami w życiu, Pola postanowiła przefarbować włosy na jasny róż. Na TikToku obserwuje ją ponad 323 tysiące osób.

Pola Sieczko – studia

Czy Pola uczęszcza na studia? Żeby prześledzić drogę edukacji dziewczyny to musimy najpierw odpowiedzieć na pytanie skąd jest. Pola pochodzi z Łodzi. Tam uczęszczała do IX Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego. Natomiast na studia wyprowadziła się do Krakowa. Obecnie mieszka w domu Genzie. Ciekawe, czy uda jej się pogodzić naukę na studiach z tworzeniem treści w internecie.

Źródło: instagram.com/polasieczkoo/

Zobacz: Aleksander Kępka – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat, orientacja

Pola Sieczko – co jeszcze o niej wiemy, kim jest?

Co jeszcze wiemy o Poli Sieczko? Dziewczyna już od pierwszego odcinka została okrzyknięta toksyczną. Julia Żugaj wypowiedziała się o Poli, że ma charyzmę, energię, jednak nie wykorzystuje tego, jest negatywna i ciągle narzeka. Pretendentka na influencerkę musiała sobie wziąć rady do serca i postarać się zmienić. Duże zamieszanie w sieci wywołała sytuacja związana z basenem. Otóż Pola w odcinku, którego celem było przełamywanie lęków uczestników, wyznała że jej największą fobią jest woda. Mówiła, że dawno nie była w zbiorniku wodnym, nie posiadała nawet kostiumu kąpielowego w domu, musiała go kupić specjalnie na występ w programie. Jednak śledztwo dociekliwych internautów wykazało, że dziewczyna jakiś czas temu zamieściła na swoim Instagramie fotkę, na której znajduje się w głębokiej wodzie. Po wybuchu afery zdjęcie zniknęło. Co więcej, w jednym z odcinków „T5M” Pola bez wahania wskoczyła do basenu, a w innym weszła do niego, ale mówiła o swoich obawach i dość szybko zrezygnowała z dalszego przebywania w nim. Dla wielu osób wydało się to podejrzane.

Co więcej warto wiedzieć o tej postaci? W finałowym odcinku wspomniała, że już w wieku 6 lat nagrywała różne vlogi i od zawsze dobrze czuła się przed kamerą. Jest bardzo pewna siebie, od początku była nastawiona na zwycięstwo. Z widzami podzieliła się kilkoma nietypowymi faktami na swój temat. Kocha jeść groszek z puszki, jest to jej ulubione warzywo. Jest wegetarianką. Bardzo często myje zęby, ponieważ ta czynność jest dla niej relaksująca. Ma kolczyk w nosie oraz kilka tatuaży.

Zobacz: Dominik Kwolczak – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat?

Sprawdź jeszcze

Popularne