Strona głównaCelebryciYoutuberzyVysotzky - wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, imię i nazwisko

Vysotzky – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, imię i nazwisko

To, że ludzie są z zawodu youtuberami już mało kogo dziwi. Przywykliśmy do świata, w którym takie portale są narzędziem do zarabiania. Streamerzy są nowością, przynajmniej dla osób, które nie są wciągnięte w gry komputerowe. Na przykład Franio, który jeszcze kilka miesięcy temu nie był specjalnie znany, dzisiaj jest zawodnikiem Fame MMA. Streamerzy wchodzą do mainstreamu. Jedną z bardziej popularnych osób na Twitchu jest Vysotzky – kto to? Jak się nazywa naprawdę? Czy jest na Discordzie? Kto jest jego dziewczyną? Ile lat ma Vysotzky? Sprawdzamy! 

Vysotzky – wiek, wzrost, waga 

Vysotzky – kto to? Jest to jeden z najpopularniejszych użytkowników Twitcha. Głównie gra na streamach w League of Legends. Czasem łączy się ze swoimi widzami i rozmawia z nimi live – głównie są to osoby, które są w podstawówce/liceum. Taka jest raczej średnia wieku na tym portalu – starsze pokolenia przeważnie nie wiedzą nawet, co to jest Twitch. Internet się zmienia – kiedyś siedzieliśmy na Naszej Klasie i Photoblogu. Później był Facebook i długo nic. Po Fejsie przyszedł czas na Instagrama, który już też powoli traci na popularności, bo na tapecie jest teraz głównie TikTok. Twitch jest o wiele mniej popularny, ale kto wie co będzie za rok czy dwa. 

Vysotzky – czy znamy jego wiek, wzrost i wagę? Sporo osób zastanawia się nad tym, ile lat ma Vysotzky. Streamer wygląda młodo i jest młody – ma 20 lat. Jego wiek nie jest zaskoczeniem, ponieważ popularniejsi użytkownicy Twitcha z reguły są w takim właśnie wieku. W tamtym roku pisał maturę, której wynikami podzielił się na streamie. Egzaminy poszły mu całkiem dobrze – z matematyki miał 82%, z języka angielskiego 96%, z języka polskiego 53%. Na rozszerzonym angielskim miał 70%, a na rozszerzonej matematyce – 20%. Maturę zdawał w Lęborku. Wzrost i waga Vysotzkyego nie są znane – streamer jest szczupły, ale ile nie wiemy, ile waży dokładnie. Wydaje się być przeciętnego wzrostu. 

Vysotzky – gdzie mieszka? Jego imię i nazwisko, kolor oczu

Vysotzky – gdzie mieszka? Jakie jest jego prawdziwe imię i nazwisko? Mało kto na Twitchu ma w nicku swoje prawdziwe imię i nazwisko. To, jak naprawdę nazywa się Vysotzky jest częściowo powiązane z jego nazwiskiem. Streamer ma na imię Maksymilian, a na nazwisko Wysocki. Wymyślenie chwytliwego pseudonimu jest kluczowe, jeśli chcemy, żeby ktoś szybko nas zapamiętał. Na Vystotzkiego dużo osób mówi też drakula – jest to związane z jego wyglądem. Jego postura, blada skóra i jasne włosy kojarzą się ludziom właśnie z drakulą. 

Gdzie mieszka Vysotzky? W Warszawie – nagrywa z kawalerki, do której niedawno się przeprowadził. Wiemy, że pochodzi z Pomorza. Na forach jest kilka wątków w stylu: Jaki kolor oczu ma Vysotzky?, Czyje oczy podobają się Vysotzkyemu? Naprawdę sporo osób interesuje kolor oczu Vysotzkyego. Chłopak ma brązowe oczy. Czyje oczy podobają się streamerowi? Na jednym z filmików wspomniał, że podobają mu się oczy Lexy – kto to? Dziewczyna jest znaną influencerką, byłą członkinią Teamu X. Podczas innego streama mówił, że Lexy jest bardzo ładna nie tylko na zdjęciach, ale i na żywo. Widział ją prawdopodobnie przy okazji High League – Lexy walczy w tej właśnie federacji.

Vysotzky – dziewczyna 

Vysotzky – czy ma dziewczynę? Raczej nie – przynajmniej nigdy o niej nie wspominał. W kwietniu na jego streamie pojawiła się jedna z bardziej znanych tik tokerek – Jeleniewska. Na imię ma Maria. Ile lat ma? Ma tyle samo lat, co Vysotzky, czyli 20. Na Tik Toku obserwuje ją ponad 13 milionów osób! Nagrała z Maksymilianem Wysockim jeden filmik, który na jej profilu ma ponad milion odsłon. Wiele osób myślało, że streamera i influencerke łączy coś więcej. Powstało mnóstwo shotów z ich wspólnego streama. Co robili na spotkaniu? Oceniali wygląd celebrytek i grali w kamień, papier, nożyce. Przed spotkaniem nie znali się za bardzo – widzieli się wcześniej tylko raz. Wardęga skomentował ich spotkanie – uważał, że Vysotzky był bardzo zestresowany. Wiele widzów streama pisało podczas live’a, że i Jeleniewska i Vysotzky byli speszeni swoim towarzystwem. Sami przyznali, że trochę się stresują.

Vysotzky – zakola

O co chodzi z zakolami Wysotzkyego? Wiele osób uważa, że chłopak ma zakola, z czym Vysotzky się nie zgadza. Na jednym ze streamów odpowiedział na hejt związany z zakolami – pokazał, że ma równą linię włosów i że to jego grzywka robi takie wrażenie.

Vysotzky – Discord 

Vysotzky ma Discora – łączył się przez niego z widzami. Rozdawał tam po 100 zł dla każdego, kto ma jakiś nietypowy talent. Głównie znany jest z Twitcha, a nie z Discorda. Streamer ma jeszcze Instagrama (nick: vstzky) i mimo że nie publikuje tam praktycznie nic, to obserwuje go tam 91 tysięcy osób. Jego zdjęcie skomentowała tam wcześniej wspominana Jeleniewska, więc możliwe, że to częściowo jej zasługa.

Vysotzky jest jednym z najczęściej oglądanych streamerów na Twitchu. Czy będzie tak popularny jak Franio? Całkiem możliwe – coraz więcej osób o nim mówi. Daj znać w komentarzu, czy widzisz Vysotzkyego w Fame MMA – jeśli tak, to z kim powinien stanąć w oktagonie?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne