Strona głównaCelebryciYoutuberzyStuu - numer telefonu, wzrost, wiek, dziewczyna

Stuu – numer telefonu, wzrost, wiek, dziewczyna

Osobę Stuu wielu pewnie kojarzy. Na pewno Ci, którzy na platformie YouTube dosyć często przebywają. A nawet te osoby, które sporadycznie na niego sporadycznie wchodzą. Czego dotyczy fenomen Stuu? Stuart Alexander Kluz-Burton, bo tak brzmi pełne imię Stuu, jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Pierwsze nagrywane filmy były nagrywane w języku angielskim, potem youtuber zaczął nagrywać po polsku i dotyczyły one głównie gier, między innymi Minecraft. Dzisiaj jego kanał na YouTube cieszy się ogromną popularnością. Spotkać go można między na czterech kanałach: Stuu Games, Stuu, Stuu PLUS, a także Stuu Charytatywnie. Polski Pingwin, bo tak nazywa siebie Stuu, ma 28 lat. Co prawda, jest urodzonym Brytyjczykiem, jednak Stuu mieszka w Katowicach. Gamer zasłynął stworzeniem Teamu X, grupy innych internetowych twórców, do którego należeli Lexy Chaplin, Julia Kostera, Marcin Dubiel oraz Kacper Błoński, którzy mieszkali w jednym domu. Ostatnio z ekipy odpadł Kacper Błoński. 

Polski youtuber jest naprawdę atrakcyjnym mężczyzną. Można to wywnioskować po opublikowanych w Internecie zdjęciach Stuu bez koszulki, na których widać, że jest on dobrze zbudowany. Nie bez powodu ma on grono fanek i niejedna chciałaby zdobyć numer telefonu do Stuu, a zdjęcia Stuu bez koszulki pokazują, że Stuu siłowni na pewno nie omija. Jeszcze jakiś czas temu youtuber twierdził, że jest sam. Jednak do niedawna youtuber związany był z niejaką Agatą Fąk. Kim jest była dziewczyna Stuu? Agata jest influencerem. Była dziewczyna Stuu wzoruje swój wygląd na Kylie Jenner, a więc ubiera się i maluje podobnie do amerykańskiej instagramerki. Według niektórych para do siebie nie pasowała, a związek miał na celu wzajemne kreowanie swojego wizerunku. Jednak na zdjęciach oboje wyglądali na zakochanych, podróżowali ze sobą wspólnie po świecie. 

Ostatnie wydarzenia, czyli rozstanie Stuu z dziewczyną, a także kłopoty w Team X wpłynęły negatywnie na zdrowie youtubera. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy trafia on do szpitala. Już jakiś czas temu poinformował on swoich widzów, że mierzy się z problemami zdrowotnymi, ale nie zdradził, jakimi dokładnie. O pobycie w szpitalu Stuu wspomniał trzy lata temu na jednym z portali społecznościowych, jednak fani nie dowiedzieli się, na co choruje Stuu. Niedawno ponownie zamieścił zdjęcie ze szpitala, z podpisem, że jego hospitalizacja nie jest z powodu COVID-19. W jednym z wywiadów Stuu przyznał, że od kilku lat mierzy się z depresją, ale nie była ona spowodowana żadnym traumatycznym przeżyciem. W najgorszych chwilach podczas choroby towarzyszyła Stuu mama. Basia, bo tak ma na imię mama Stuu, pojawiała się również wiele razy w filmach youtubera. To również ona była przy nim, gdy opuścili go jego przyjaciele. 

Dla prawdziwych fanów w sieci krążą wszelkiego rodzaju quizy o Stuu, które sprawdzą, jak dobrze znasz Stuu.  Można tam znaleźć pytania na temat wzrostu Stuu lub jaki jest numer telefonu do Stuu. Co do tego ostatniego, Polski Pingwin sam opublikował numer, który miałby być numerem telefonu do Stuu. W jednym z filmiku na swoim kanale, youtuber odpowiedział na pytania do quizu “Jak dobrze znasz Stuu?”. Jak się okazuje, “kłiz” o Stuu nie zawierał poprawnych odpowiedzi, co tylko rozbawiło Stuu podczas jego rozwiązywania. Tak więc, prawdziwi fani, nie powinni się sugerować niskimi wynikami z tych “kłizów”.

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne