Strona głównaCelebryciYoutuberzyJulita Różalska – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile...

Julita Różalska – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Drugi sezon programu „Twoje 5 Minut”, realizowanego na kanale na YouTubie Karola „Friza” Wiśniewskiego, cieszył się ogromną popularnością. Odcinki pojawiały się regularnie co sobotę o 15:00 przez ostatnie tygodnie. Za nami finał internetowego show. Znamy już zwycięzców i wiemy, kto otrzymał 100 000 złotych w kontraktach reklamowych oraz kto zasilił skład Genzie. Wielkimi wygranymi okazali się Oliwier Kałużny i Julita Różalska. W tym artykule przedstawimy wszystkie interesujące internautów fakty na temat dziewczyny, takie jak: wiek, wzrost, skąd jest, kto to, Instagram, T5M, ile ma lat i wiele innych. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz: Oliwier Kałużny – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Julita Różalska – kto to? Wiek, wzrost, co powie nam Wikipedia?

Osoby, które nie śledziły internetowego show Friza „T5M”, być może zadają sobie pytanie „kto to jest Julita Różalska?”. Kiedy słyszymy w mediach czyjeś imię i nazwisko, ale nie do końca wiemy kto to jest, odruchowo zaglądamy do Wikipedii. Niestety o tej wschodzącej gwieździe internetu nie powstał jeszcze artykuł na tej stronie. Zatem informacji o dziewczynie musimy szukać w innych źródłach.

Zatem kto to jest Julita Różalska? Jak już wspominaliśmy to właśnie ona wygrała drugi sezon programu „T5M” i została nową członkinią Genzie. Teraz ma ogromną szansę zabłysnąć w internetowym świecie. Zanim zgłosiła się do show rozpoczęła już pracę w social mediach, jednak od strony technicznej dla firm. Jej ogromną pasją są podróże.

Źródło: instagram.com/julitarozalska/

Ile ma lat? Julita w pierwszym odcinku „T5M” mówiła, że jej wiek to 22 lata, trzeba jednak pamiętać, że program nagrywany był w zeszłym roku. Z filmiku na jej TikToku możemy się dowiedzieć, że rok urodzenia dziewczyny to 1999, więc w 2023 roku skończy 24 lata.

Jaki jest jej wzrost? Informacji na temat wzrostu influencerki nie znajdziemy w sieci, jednak wydaje się, że jej wzrost jest przeciętny. Szacujemy, że jest to 165-170 cm.

Julita Różalska – Instagram, Facebook, TikTok

Zobaczmy jak Julita Różalska obecnie radzi sobie w social mediach, przejrzymy jej Instagrama, Facebooka i TikToka.

Zwyciężczyni drugiego sezonu programu „T5M” prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją pod nazwą @julitarozalska. Obecnie przy liczbie obserwujących widnieje liczba 207 tysięcy, jednak w związku z rosnącą popularnością za chwilę się to zmieni.

Julitę znajdziemy również na Facebooku, ale znacznie więcej dzieje się na jej profilu na TikToku. Jej konto znajdziemy wpisując @julitarozalska. Zgromadziła tam na ten moment ponad 256 tysięcy followersów. Obecnie na większości dodawanych przez nią filmików możemy zobaczyć również inne osoby związane z Karolem Wiśniewskim np. członków Genzie albo uczestników „T5M”.

Zobacz: Hania z Genzie, Hanna Puchalska – wiek, wzrost, informacje

Julita Różalska – skąd jest?

Skąd jest Julita? Dziewczyna pochodzi z województwa świętokrzyskiego, jej rodzinnym miastem są Starachowice. Uczęszczała do II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Starachowicach. Studiowała kierunek kosmetologia na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz ukończyła kurs wizażu i stylizacji w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa. Obecnie mieszka w domu Genzie w Krakowie.

Julita Różalska – co jeszcze o niej wiemy?

Wiecie już kto to jest Julita Różalska, ile ma lat, ile ma wzrostu i skąd jest. Pora na przedstawienie, co jeszcze warto wiedzieć o nowej członkini Genzie. Może zacznijmy od tego, jak wyglądał jej udział w „T5M”. Od początku radziła sobie bardzo dobrze i już w drugim odcinku otrzymała diamentowy bilet do drugiego etapu. W odcinku siódmym realizowanym w Hiszpanii, pracownice Friza zasygnalizowały, że poczuły, że Julita niezbyt dobrze je traktuje. Wobec tego na panelu uczestniczka otrzymała parę uwag i z pewnością wzięła sobie je do serca, bo podobne sygnały już więcej nie napływały. W finale Julita usłyszała, że ma wszystko, co powinna mieć dobra influencerka i z radością mogła przyjąć informację o zwycięstwie. Na YouTubie już pojawił się pierwszy odcinek Genzie z jej udziałem. Wystąpiła również gościnnie na kanale Przemka Pro w odcinku nagrywanym w Portugalii.

Źródło: instagram.com/julitarozalska/

Niestety dziewczyna ma już za sobą niemałą aferę. Internauci natrafili na zdjęcia opublikowane na jej Instagramie kilka lat temu. Julita wybrała fatalne miejsce na sesję zdjęciową. Fotografie zostały bowiem zrobione przy Pomniku Pomordowanych Żydów Europy w Berlinie. Na dziewczynę spłynęło wiele gorzkich słów od internautów. Różalska postanowiła usunąć post i odnieść się do tej sytuacji na story na Instagramie. Przeprosiła, że takie zdjęcie znalazło się na jej profilu. Wytłumaczyła, że nie miała złych intencji i dopiero teraz zrozumiała, że było to niestosowne. Błąd tłumaczy swoim młodym wiekiem. Poprosiła również o krytykę, a nie hejt, bowiem w związku z tą sytuacją otrzymała wiele gróźb, w tym gróźb śmierci. Niektórzy użytkownicy przekroczyli bariery i wyzywali rodzinę Julity i życzyli jej jak najgorzej. Aktualnie wydaje się, że internauci zapomnieli o sprawie i wybaczyli dziewczynie tę wpadkę.

Zobacz: Przemysław Babiarz – Luisa Babiarz, wiek, Jacek Kurski, wykształcenie, Justyna Kowalczyk, żona, PiS, żony, przeszczep włosów, życiorys

Sprawdź jeszcze

Popularne