Strona głównaCelebryciFagata przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?

Fagata przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?

Celebrytki mają wiele za uszami, jednak oburzanie się, że któraś z influencerek zrobiła sobie usta, piersi czy pośladki, jest dla mnie nie do strawienia. Rozumiem, że nie każdemu podobają się ciała, w które zaingerowali lekarze medycyny estetycznej, ale czy naprawdę trzeba z tego powodu obrzucać kogoś błotem? W tym artykule skupimy się na tym, czy jedna z czołowych influencerek, Fagata, poddała się jakieś operacji. Bez oceniania i szkalowania, same fakty! Zapraszam do lektury!

Zobacz: Agata Fąk Fagata – wiek, wzrost, waga, Wikipedia, urodziny, rodzice

Fagata przed operacjami. Czy w ogóle je miała? 

Tak – Fagata miała operacje plastyczne. Pierwszą z nich była operacja pośladków, którą kojarzyć możesz z nazwy Brazilian Butt Lift (BBL), co po polsku oznacza: brazylijski lifting pośladków. Zabieg ten polega na odessaniu tłuszczy z miejsc, w których nie chcemy go mieć i wstrzyknięciu go w pośladki. 

W latach dwutysięcznych, czyli w okresie, w którym ludzie wnosili na piedestał bardzo szczupłe sylwetki (np. Kate Moss), chęć posiadania wielkiego tyłka była nie do pomyślenia. Wraz z rozpoczęciem ery Kardashianek kanon piękna ewoluował. Coraz więcej osób zaczęło dążyć do tzw. thicc figury, czyli dużych pośladków i ud i mocnego wcięcia w talii. Część kobiet doszła do niej dzięki treningom siłowym (rozbudowanie obręczy barkowej i pośladków pozwala optycznie zmniejszyć talie), a część poddała się operacji pośladków. 

Fagata zabieg ten przeszła bardzo dobrze – nagrała vloga z pobytu w klinice. Oczywiście po wszystkim była obolała, ale jest to całkiem normalne po operacji pośladków, czy jakiejkolwiek innej części ciała. Co ciekawe zabieg ten odbywa się w dwojaki sposób: pod narkozą lub ze znieczuleniem miejscowym. Fagata obawia się wprowadzania w śpiączkę, więc wybrała drugą opcję, co bardzo sobie później chwaliła.

Influencerka podzieliła się na swoim YouTube tym, że z medycyny estetycznej korzysta już 3,5 roku. Co jeszcze sobie zrobiła? Usta. W przypadku tego zabiegu, na YouTube również jest filmik, na którym celebrytka pokazuje się przed i po. Fagata usta robi sobie od 19 roku życia i jak na razie nie planuje przestać. 

Źródło: instagram

Fagata – kiedyś, jak wyglądała młoda Agata Fąk?

Przemiana Fagaty nie jest wcale tak zaskakująca. Dziewczyna zawsze była ładna i podobała się wielu osobom – teraz ma po prostu figurę, w której czuje się lepiej. Influencerka jest jeszcze młoda, więc to całkiem normalne, że jej zdjęcia z kiedyś, różnią się od tych z dzisiaj. W trakcie dojrzewania nasze ciało i rysy ulegają lekkim zmianom, więc wiadomo, że młoda Agata Fąk różni się od Fagaty, jaką znamy dzisiaj i nie jest to spowodowane tylko i wyłącznie zabiegami.

Zobacz: Fagata bez makijażu – czy nadal jest piękna?

Według mnie Fagata przed operacjami wygląda niemal tak samo, jak dzisiaj. W jednym ze swoich filmów na YouTube influencerka opowiedziała o swojej drodze do akceptacji siebie. W jej przypadku operacja pośladków była przemyślana i efekt, jaki dała, jest dla niej bardzo satysfakcjonujący. Dziewczyna w pewnym okresie swojego życia przytyła 15 kg, jednak jeszcze przed liftingiem pośladków sporo zrzuciła. Fagata przed operacją, jak i po niej ćwiczyła i była na diecie, której utrzymywanie po zabiegu było kluczowe do osiągnięcia wymarzonej thicc sylwetki. 

Ja wiem, że wiele osób ma podejście: Kiedyś to było, nie to, co teraz… Kobiety się nie ostrzykiwały, dzięki czemu nie wyglądały, jak lalki. Jednak nikt nie bierze pod uwagi tego, że medycyna poszła do przodu i że kanon piękna się zmienia i my, osoby trzecie, nie powinniśmy oceniać ludzi, którzy chcą się w niego wpasować.

Fagata jest jeszcze młoda i w ciągu jej życia kanon piękna zmieni się jeszcze X razy. Kto wie, może duże pośladki znudzą jej się i zobaczymy ją w jeszcze innej odsłonie? Daj znać w komentarzu, czy Ty chciałabyś/łbyś poddać się jakiemuś zabiegowi medycyny estetycznej – jeśli tak, jakiemu?

Sprawdź jeszcze

Popularne