Strona głównaOff-topicO czym można pisać z chłopakiem?

O czym można pisać z chłopakiem?

,,Ha! Udało mi się zdobyć jego numer, ale super!’’ „Ale on jest fajny, ale o czym można pisać z chłopakiem, który mi się podoba?” To tylko kilka z kwestii, które towarzyszą wielu z nas w momencie, gdy poznamy jakiegoś wartościowego i fajnego chłopaka. A jeszcze nie daj, że nam się zaczyna podobać i intrygować to już w ogóle tzw. siwy dym! No bo… o czym można pisać z nowo poznanym chłopakiem? Już nic się nie martw, podpowiadamy!

O czym można pisać z chłopakiem? Nasze pomysły 

No bo właściwie… O czym można pisać z chłopakiem? Im to tylko pewnie w głowach sport, motoryzacja itp. A Ty nic na ten temat nie wiesz plus kompletnie, Cię to nie interesuje i nie chce Ci się szukać informacji, na te tematy. Nie martw się. To wcale nie jest tak, jak myślisz. Pomysłów, jak pisać, może być naprawdę sporo. Oto przykłady, jak możesz napisać:

 1. Cześć, co słychać? Ja właśnie skończyłam pracę, jadę do domu i będę przyrządzać obiad.
 2. Hej, jak tam po imprezie, udało Ci się bezpiecznie dotrzeć do domu?
 3. Cześć, co porabiasz? Ja dziś zamulam i nie mam na nic siły, mam nadzieję, że jutro będę mieć więcej energii. 
 4. Cześć, jak Ci mija dzień?
 5. Hej! Nareszcie weekend. Masz jakieś plany? Ja jadę z kumpelkami w góry, już nie mogę się doczekać!

Jak widzisz, treści takich wiadomości, wcale nie muszą być mocno skomplikowane. Mogą być mocno neutralne, podobne do tych, które wysyłasz koleżankom. Nie martw się zatem, o czym można popisać z chłopakiem. Tematy zawsze się znajdą. Jeśli jednak nasza głowa to totalna biała karta i nic nie przychodzi nam do głowy, zawsze można na przykład wysłać życzenia miłego dnia lub odnieść się jakoś do bieżących sytuacji, które mają miejsce na świecie lub w kraju. Będą to świetne rozwiązania na dylemat, o czym można popisać z chłopakiem.

O czym można pisać z chłopakiem który mi się podoba? 

Schody zaczynają się niekiedy wtedy, gdy zastanawiamy się, o czym pisać z chłopakiem, który mi się podoba. Chcemy wypaść jak najlepiej i doprowadzić do tego, żeby chciał umówić się z nami na randkę. Zatem o czym można pisać z chłopakiem, żeby zachęcić go do swojej osoby? Oto przykładowe wiadomości, które możesz mu wysłać:

 1. Hej, czy już wstałeś? Wszystko w porządku, mam nadzieję, że tak.
 2. Hej, chciałam Ci życzyć miłego dnia. Myślę ciepło o Tobie.
 3. Hej, a co powiesz na to, żebyśmy w piątek po wszystkich naszych zajęciach się spotkali?
 4. Dobranoc, życzę Ci pięknych snów.
 5. Hej, fajnie, że będziesz na imprezie w sobotę. Nie mogę się doczekać, aż Cię zobaczę.

To, o czym można popisać z chłopakiem, który nam się podoba, zależy od naszego stopnia zażyłości z nim. Jeśli dopiero go poznajesz – bądź ostrożna, żebyś nie wydała mu się zbyt nachalna. Jeśli natomiast, macie za sobą kilka randek możesz pokusić się o coraz to śmielsze wiadomości, gdzie będziesz się do niego zwracać coraz to czulej i śmielej.

O czym można pisać z chłopakiem, którego się zna?

O czym można pisać z chłopakiem, którego się zna? Na przykład ze swoim partnerem, przyjacielem lub bratem? Na pewno często są to sprawy bieżąco – organizacyjne. Warto jednak zaskoczyć go od czasu do czasu jakąś wiadomością, która będzie wyrażać naszą sympatię i uczucia, którymi go darzymy. Wiadomości te mogą brzmieć następująco:

 1. Hej! Kupiłeś już może te składniki na kolację? Nie mogę doczekać się, aż wspólnie ją zjemy.
 2. Cześć, jak poszedł egzamin? Cały czas mocno trzymałam i trzymam kciuki!
 3. Hej, czy odebrałeś już to awizo z poczty? Tęsknie, nie mogę się doczekać, aż zobaczymy się wieczorem!
 4. Hej, czy załatwiłeś już wszystko to, co chciałeś? Do zobaczenia później, buziaki!
 5. Hej ziomeczku, dawno żeśmy się nie widzieli, co powiesz na kawę w weekend?

To, o czym można pisać z chłopakiem, którego się zna, zależy przede wszystkim od nas samych. Jak zżyte z nimi jesteśmy oraz jak ważni i obecni są w naszych życiach.

O czym można pisać z nowo poznanym chłopakiem?

Jeśli borykacie się z problemem, jakim jest szukanie rozwiązania dylematu, o czym można pisać z nowo poznanym chłopakiem – spokojnie. Ważne jest, aby być neutralnym. Można też pytać o jego pasje i zainteresowania, aby mieć dobry punkt zaczepienia do późniejszych wiadomości i konwersacji. Oto co można napisać:

 1. Hej, fajnie się rozmawiało na imprezie. Co tam słychać?
 2. Hej, jak Ci się podobały ostatnie urodziny Mateusza?
 3. Hej, żyjesz po wczoraj? Fajnie Cię było poznać.
 4. Hej, co porabiasz? Wszystko dobrze?
 5. Hej, jak tam Ci mija poniedziałek? Dajesz radę? 

Pisząc te wiadomości, warto mieć na uwadzę, jak dobrze znamy danego chłopaka. Na początku warto zachować lekki dystans, bo niewiadomo jak dany chłopak reaguje na wiadomości od nowej znajomej.

To już koniec artykułu, w którym staraliśmy się pomóc pokazać przykładowe wiadomości, które można wysyłać do chłopaka. Jeśli któryś przykład Ci się spodobał – śmiało, możesz go użyć. Jeśli jednak zainspirowały Cię do stworzenia swojej indywidualnej i unikatowej wiadomości, bardzo się cieszymy. Życzymy powodzenia!

Zobacz:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne